Yes2Move : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Yes2Move

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

L
Lewandowski
Kupiłem produkty z Yes2Move i jestem zachwycony obsługą sklepu. Konsultanci byli bardzo pomocni w doborze odpowiednich produktów dla moich potrzeb treningowych, co było niezwykle pomocne. Dostawa p...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjny sklep sportowy - recenzja Yes2Move

  Kupiłem produkty z Yes2Move i jestem zachwycony obsługą sklepu. Konsultanci byli bardzo pomocni w doborze odpowiednich produktów dla moich potrzeb treningowych, co było niezwykle pomocne. Dostawa przebiegła szybko i bez problemów, a produkty zostały dostarczone w idealnym stanie. Jedną z rzeczy, która mi się u nich podoba to gwarancja zwrotu pieniędzy przez 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego zakupu. Jest to świetna opcja dla osób jak ja, które lubią wypróbować nowe produkty za pośrednictwem internetu przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Dodatkowo Yes2Move oferuje atrakcyjne rabaty na swoje produkty oraz szeroki asortyment akcesoriów i odżywek do treningów sportowych. Bardzo polecam ten sklep dla wszystkich amatorów fitness!


Inni również oglądali

Logo Blitzhandel24

Blitzhandel24

1 opinie

Potrzebujesz oprogramowania by ułatwić sobie życie? Jeśli tak to Blitzhandel24 jest jedną ze stron gdzie będziesz m&o...

Logo MOBROG

MOBROG

1 opinie

Opinie w branży: społeczność dzieli się swoimi doświadczeniamiSpołeczność online jest pełna os&oa...

Logo Nie Daj Sie Okraść

Nie Daj Sie Okraść

1 opinie

Ogólne opinie, recenzje i doświadczeniaNie Daj Sie Okraść jest firmą, która ma wiele pozytywnych opinii wśr&...

Logo Poczytaj

Poczytaj

1 opinie

Raz na jakiś czas każdy z nas ma potrzebę zakupu książki. Niektóre osoby są zapalonymi czytelnikami, inne kupu...