Your Sexual Health Opinie

: 8
50% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-05-20
Pełne testy co 3 miesiące
Od mojej pierwszej recenzji w styczniu 2022 roku, regularnie co 3 miesiące opłacam pełne testy. Z...Czytacz dalej
Łucja

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-15
We waited for our package
Odradzam ten sklep erotyczny! Kupiliśmy pakiet testów na zdrowie seksualne i certyfikat wizy za 2...Czytacz dalej
Oliwier Zakrzewski

Najwięcej głosów recenzja

  2024-03-01
Zakup w kilku słowach
Po prostu chciałem podziękować za całą profesjonalizm i życzliwość, z którymi spotkałem się tutaj...Czytacz dalej
S. Wysocki

Opinie (8)

  (3)

 (1)

  (2)

  (1)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pełne testy co 3 miesiące

  Od mojej pierwszej recenzji w styczniu 2022 roku, regularnie co 3 miesiące opłacam pełne testy. Za każdym razem, gdy kontaktuję się z Panią Kasią, zawsze odpowiada bardzo szybko i umawia mnie na wizytę w dogodnym dla mnie terminie. Bardzo cenię fakt, że Kasia zawsze wysyła mi wyniki tak szybko, jak tylko są dostępne. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i efektywności Kasi, nawet w weekendy. Korzystanie regularnie z tych samych pełnych testów daje mi możliwość szybkiego uzyskania wyników. NHS testuje tylko połowę rzeczy, które są w pełnych testach YSH, więc wolełabym płacić więcej za testy YSH. Dziękuję za całą ciężką pracę i ogromną pomoc, jak zawsze, Kasiu i koledzy. Trzymajcie się i mam nadzieję, że wszyscy będziecie mieć wspaniały rok 2023.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup bezpiecznych produktów

  Nie potrafię wystarczająco wyrazić wdzięczności za to, jak mnie pan/i traktował/a z szacunkiem, profesjonalizmem, dyskrecją i skutecznością, zwłaszcza w trudnej sytuacji, którą uważałem/am za traumatyczną. Umówiono wizytę szybko, pobrano próbki bez niepotrzebnych pytań, atmosfera była przyjazna, wyniki przyszły na czas. Julie zorganizowała spotkanie z lekarzem w ciągu 24 godzin, który był bardzo uspokajający i szybko rozwiązał wszystkie moje problemy. Warto było wydać każdy grosz, aby iść naprzód i mieć pewność co do mojej sytuacji. Dziękuję bardzo!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup w kilku słowach

  Po prostu chciałem podziękować za całą profesjonalizm i życzliwość, z którymi spotkałem się tutaj. Zawsze byliście tak sprawni w odpowiadaniu na e-maile i odbieraniu telefonów. To naprawdę miłe, że takie prawdziwe osoby poświęcają swojego czasu, aby pomóc i uspokajać, gdy ktoś jest zaniepokojony. Z całą pewnością poleciłbym tę firmę każdemu, kto potrzebuje takiej pomocy. Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup testów na infekcje po ryzykownym stosunku

  Po jednym niebezpiecznym współżyciu, zaczęłam się panikować i szukać szybkiego sposobu na leczenie. W końcu trafiłem na tę firmę online. Chociaż ceny były dość wysokie, miałem nadzieję, że szybkość otrzymania wyników testów i konieczne leczenie będą tego warte.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  We waited for our package

  Odradzam ten sklep erotyczny! Kupiliśmy pakiet testów na zdrowie seksualne i certyfikat wizy za 215 funtów, ale certyfikat nigdy nie dotarł. Złożyliśmy prośbę o zwrot pieniędzy do obsługi klienta, ale niestety, cisza radio.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup pakietu usług medycznych

  Masakra, nie polecam tej usługi! Wydałem 300 funtów na pakiet Performer i teraz żałuję. Chciałem zrobić wymazy, a tu nagle okazało się, że nie mają ich na miejscu! Na dodatek recepcjonistka i lekarz zaczęli się kłócić przed moimi oczami. Powiedzieli, że dostanę wymazy do domu, ale nawet tego nie zrobili. Teraz muszę jechać 100 mil do ulicy Wimpole, żeby zrobić testy, mimo że mógłbym po prostu pójść na ulicę Dean i to za darmo! To straszna firma, nawet nie zaoferowali mi częściowego zwrotu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup - test w domu

  Zamówiłem test do domu i już minęły dwa tygodnie, a nadal jest w statusie "przetwarzanie". Próbowałem się z nimi skontaktować, ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi. Po prostu wzięli moje pieniądze i nic nie zrobili. Teraz staram się o zwrot pieniędzy. Moja rada - uważajcie i nie dajcie się oszukać przez ich ładną stronę internetową. Lepiej trzymać się od nich z daleka.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup bez końca..

  Zapłaciłem za tygodniową pensję, żeby przez dwa tygodnie nie usłyszeć kompletnie nic, mimo, że według nich pracują nawet w weekendy. Kliniki NHS teraz są zamknięte z powodu COVID, ale pewnie i tak było lepiej poczekać, aż się otworzą. Naprawdę szkoda, że ta usługa jest teraz niedostępna. Chciałbym powiedzieć, że przynajmniej zrobili wszystkie testy, ale wciąż czekam...


Inni również oglądali