NiezależnaOpinia

  Opinie Car Free

  Opinie

  Przeprowadzki, imprezy okolicznościowe, podróże są to koleje losu, które bardzo często towarzyszą ludziom podczas życia, natomiast tym wydarzeniom akompaniują różnego rodzaju środki transportu. Przez długi czas istnieje taka usługa jak wynajem samochodów, a dziś zyskała ona dużą dynamikę, pozwala rozwiązać problem transportu zarówno dla jednej osoby, jak i dla organizacji. Ta usługa jest bardzo potrzebna w dużych miastach lub kurortach.

  Tutaj znajdziesz najlepsze opcje wypożyczenia samochodu. Możesz przeczytać zebrane opinie, wrażenia i skargi o firmie Car Free. Porównanie na niezależnaopinia.pl pomoże Ci w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej.

  Po wybraniu odpowiedniej opcji, wystarczy, że klikniesz w przycisk „Zobacz” i natychmiast możesz przejść na oficjalną stronę internetową wypożyczalni, w której dokonasz rezerwacji.

  O firmie Car Free

  Wypożyczalnie samochodów Car Free powstała w 2009 roku i od początku jej działalności priorytetem była popularyzacja wynajmu aut. Dokładają wszelkich starań, aby przekonać klientów, że wynajem samochodu to łatwy i tani sposób podróżowania. Prowadzą wynajem samochodów na terenie całej Polski. Główny oddział Car Free znajduje się w Warszawie. Firma posiada oddziały również na wszystkich lotniskach w kraju oraz w większych miastach.

  Z firmą Car Free możesz wypożyczyć samochód bez kierowcy i nie czuć ograniczeń podczas jazdy. Wynajęcie samochodu z naszą firmą nie jest luksusem, ale elementem komfortowego życia. Korzystając z wynajmu samochodów do własnych celów, możesz wypożyczyć samochody dla swojej firmy lub na własny użytek.

  Co oferują

  Klienci szczególnie doceniają zdolność do wykorzystania swoich możliwości oraz podejście do klienta, jakim wyróżnia się firma Car Free.

  Wypożyczenie bez kaucji – jeden z największych udogodnień dla klientów. Taka możliwość sprzyja wielu zadowalającym warunkom, w szczególności wszystkie formalności ograniczone do minimum, dzięki czemu asortyment jest przejrzysty i zrozumiały dla każdego. Dodatkowo wypożyczenie samochodu bez kaucji daje możliwość znacznej ekonomii, co nadaje całości oferty maksimum dostępności.

  Możliwość szerokiego wyboru oraz rozmaitość to najlepsze połączenie dla kontrahenta. Firma Car Free o to również zadbała, ponieważ wypożyczalnia samochodów dysponuje szeroką flotą marek samochodów, a szczególnie są to: Audi, Skoda, Opel, Ford, Nissan i wiele innych. Dodatkowo dla konsumentów istnej możliwość wybrania długości czasu, tutaj firma proponuje krótkoterminowy, śriednioterminowy albo długoterminowy okres.

  Na oficjalnej stronie internetowej jest Panel Klienta, gdzie po zalogowaniu możesz dokonać wszystkich czynności związanych z wypożyczonym samochodem.

  Warunki wynajmu

  Aby wypożyczyć samochód w Car Free bez kierowcy, musisz posiadać przy sobie paszport i prawo jazdy (międzynarodowe świadectwo wydane w innym kraju również będzie działać). Dla każdego okresu wynajmu są inne warunki.

  Koszt wynajmu zależy od modelu samochodu, na jaki okres został wypożyczony oraz dodatkowe usługi. Jedną z korzyści długoterminowego wynajmu samochodu jest cena. Im dłuższy, tym bardziej opłacalny.

  Kontakt

  Biuro obsługi klienta udziela konsultacje 24 godz. na dobę pod numerem +48 794 500 550 , gdzie od razu można dokonać rezerwacji samochodu, lun drogą mailową rezerwacje@carfree.pl l.

  Daj znać co sądzisz na temat Car Free. Jesteś za czy przeciw? W Polsce sprawdza się to rozwiązanie, nie? To może za granicą działa świetnie? A może korzystasz tylko z lokalnych dostawców bądź korzystasz z innego modelu usług podróżniczych online? Podziel się z nami swoimi przeżyciami!

  Car Free
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  2
  100% Będę kupować tutaj nadal!

  Zamówienie

  2

  Serwis

  2

  Cennik

  2

  Dostava

  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  próba wyłudzenia, CarFree Gdańsk

  Opowiem krótką historię, 4 razy wypożyczałem od tej firmy samochód, zawsze w oddziale w Poznaniu, piątym razem wypożyczyłem go w Gdańsku.
  Kilka punktów na które warto zwrócić uwagę:
  1. Otrzymałem samochód inny niż ten który chciałem, klasy 'wyższej', zamiast focus w dieslu, nissan quashquai, "bo akurat nie mieli focusa"
  2. Formularz przekazania samochodu był wypełniony już przed moim przybyciem. Przejrzałem krótko, stwierdziłem że wypożyczałem już tyle razy i jest już 10 wieczorem, więc jadę do domu, Ufam panu.

  Na drugi dzień patrzę, że samochód ma uszkodzenia i obtarcia do okoła ale widzę, że są oznaczone na formularzu, więc ok.
  Po 5 dniach przyjeżdżam na lotnisko, Pan mnie cały czas pośpieszał, albo kpił z tego, że błądze. Dzwonił po 15 razy.
  3. Presja.

  Jestem, oddaje samochód pierwsza rzecz na którą Pan _Bartosz Włodarczyk_ zwrócił uwagę, to to że nie wykupiłem 'ubezpieczenia'. Uważam, że to naciąganie i jak się chyba za chwile potwierdzi, celowe.

  Po 60 sekundach 'oględzin' stwierdził, że jest zarysowanie i, że "tego, nie było". Powiedziałem, że musiało być, bo zarysowanie powyżej jest dokładnie pod tym samym kątem co to obok, więc o ile sobie nie dorysowałem, to nie mogłem tego zrobić.

  "Koszt za to uszkodzenie to 2000 zł, płaci Pan kartą czy gotówką?", nawet pokazał mi paragraf w umowie. Odpowiedziałem, że nie płacę. Zagroził policją. Poprosiłem
  o kontakt z managerem. Przez telefon potrafił stwierdzić,
  "że Panie tego nie było".

  Powiedziałem, że wzywaj kogo chcesz, ale ja nie płacę i, że w takim razie zobaczymy się w sądzie, chyba mi nie uwierzyli. Podsunął mi jeszcze formularz spowodowania wypadku, z miejscem na podpis, z uśmiechem oddałem.
  Formularz oddania samochodu rzekomo musiałem podpisać,
  podpisałem i odszedłem mając 20 minut z parkingu do samolotu.

  Po dwóch dniach e-mail z kwotą do zapłaty, terminem 10 dni i, że w przeciwnym wypadku windykacja. Przesłałem około 20 zdjęć i film znajomemu prawnikowi, stwierdził, że tak wygląda to na próbę wyłudzenia.Napisał im e-mail, w którym:

  Po pierwsze mówi o tym, że nie mogłem spowodować tego
  zarysowania.
  Po drugie, że nie mogą rządać ode mnie kwoty która przekracza rzeczywistą kwotę naprawy uszkodzenia, koszt
  około 600zł, oni sobie powiedzieli 2000zł - według umowy, którą i ja podpisałem, w świetle prawa jak rozumiem była ona
  i tak nieważna, bez względu na to czy był tam mój podpis czy nie. Na drugi dzień otrzymałem przeprosiny i zaproszenie
  do ponownego korzystania z naszych usług. Je*cie się.

  Więc drogi przyszły kliencie, jak chcesz to wypożyczaj od carfree z Gdańska. Imię i nazwisko 'pracownika' carfree:
  Bartosz Włodarczyk.

  Przez: Krzysztof25-08-2019
  Zamówienie
  Serwis
  Cennik
  Dostawa
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  2

  Napisz wlasną opinię o Car Free

  Twoja opinia