0% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-06-28
Wynajem auta
Najgorsza firma wynajmująca auta z jaką się spotkałem. Naciągacze, którzy swoje błędy organizacyj...Czytacz dalej
Bart

Opinie (2)

  (0)

 (0)

  (0)

  (0)

  (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wynajem auta

  Najgorsza firma wynajmująca auta z jaką się spotkałem. Naciągacze, którzy swoje błędy organizacyjne przerzucają na klienta obciążając wysokimi kosztami. Oszuści ! Nie polecam AVIS POLSKA !


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wypożyczanie samochodu

  Najgorsza wypożyczalnia. Wynajmowaliśmy samochód w grudniu, podpięliśmy kartę kredytowa. Przy zwrocie auta nie było żadnych uwag. Minęło 2,5 miesięcy oni pobrali z konta 5000 zł bez żadnych wyjaśnień. A ni mejla nie dostaliśmy, nic! Czyli by dobrze wiedzieć za co, jeżeli było jakieś uszkodzenie czy mandat-chciałabym zobaczyć papiery i jakieś dowody. Dzwonimy wiele raz - nikt nie odbierał.A Jak w końcu udało się dodzwonić do nich - zostawialiśmy olewane. Cały czas słyszeliśmy ze nikt nic nie wie , albo ze sprawdzimy czemu to się stało i damy znać. Oczywiście że nikt się nie odezwał. Pieniądze nie zostali zawrócone. Na jakiej podstawie byli pobrane niewiadomo. Więc NIE POLECAM! to są oszuści, uważajcie.


Inni również oglądali