Discover Cars Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

M
Marta
Doskonała wybór w przypadku wynajmu samochodów za granicą szczególnie – zdecydowanie polecam. Naprawdę zaoferowali najlepszą cenę w porównaniu z konkurencją. Rezerwacja była łatwa i szybka, a kau...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  auto

  Doskonała wybór w przypadku wynajmu samochodów za granicą szczególnie
  – zdecydowanie polecam. Naprawdę zaoferowali najlepszą cenę w porównaniu z konkurencją. Rezerwacja była łatwa i szybka, a kaucja łatwa do opłacenia. Cała obsługa od startu do mety była doskonała. Na pewno skorzystamy z Discover Cars ponownie. Mogę tylko powiedzieć, że jest firma świadczy doskonały serwis! Obsługa klienta dokładnie i szczegółowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiązała moje zmiany rezerwacji., chociaż tak na dobrą sprawę wcanie niekoniecznie musieli to zrobić Otrzymałem świetną obsługę i życzliwe podejście. Samochód był w bardzo dobrym stanie. Zawsze na czas. W pełni polecam tę firmę. Dziękuję bardzo... Polecam każdemu korzystanie z Discover Cars. ;)

  Drogi Auto,

  Jesteśmy zachwyceni Twoim komentarzem. Ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia, od przeszukiwania naszej strony internetowej po pozostawienie pojazdu. Starannie wybieramy naszych dostawców, aby mogli dbać o naszych klientów. Tego typu wiadomość cieszy i motywuje. Zawsze pamiętaj, że będziemy do Twojej dyspozycji, gdy tylko będziesz potrzebować wynająć pojazd. Aż do następnej podróży.

  Bruno Fernandes
  Community Manager


Inni również oglądali