NiezależnaOpinia

  Opinie MOBROG

  MOBROG to produkt oferowany przez niemiecką firmę SPLENDID RESEARCH GmbH, która zajmuje się badaniami rynku. Przeprowadzają ankiety za pośrednictwem Internetu i aplikacji na smartfony na całym świecie. Panel online jest zintegrowany z ogólnoświatową siecią, dzięki czemu mogą przeprowadzać wysokiej jakości ankiety z szerokim zasięgiem respondentów. Uczestnicy ankiety otrzymują wdzięczność i uznanie za poświęcony czas odpowiadające im wynagrodzenie, które można wypłacić za pośrednictwem systemu PayPal.

  Ponieważ mają możliwość zapewnienia usług wysokiej jakości na bieżąco, stosują się do przepisów Międzynarodowego Kodeksu Marketingu i Badań Społecznych Międzynarodowej Izby Handlowej i Europejskiego Towarzystwa Badań Opinii Publicznej i Sytuacji Rynku, a także przestrzegają wytycznych MRS, CASRO, MRA oraz ARF na temat międzynarodowych badań rynku. Badania prowadzone są w dziedzinie nauki i badań rynku. Naukowcy i firmy są zainteresowani poznaniem twojej opinii i uwzględnieniem jej podczas opracowywania produktów i usług. Po rejestracji wyślą Ci e-mail z zaproszeniem do udziału w ankietach online. E-mail z zaproszeniem zawiera link do ankiety i krótki opis jego tematu. Po kliknięciu linku rozpocznie się ankieta: zostaną wyświetlone pytania, na które można odpowiedzieć, po prostu klikając lub wpisując tekst. Twoje odpowiedzi będą anonimowe, gdy zostaną ocenione, aby Twoja prywatność była utrzymywana na bieżąco. Dane osobowe, które przesyłasz do nas w celu przechowywania, są używane wyłącznie do wybrania Ciebie jako uczestnika w konkretnej ankiecie. Nie udostępniają tych danych nikomu. Pieniądze uzyskane za udział w ankietach zostaną przelane na Twoje konto. Mogą być również wypłacane za pośrednictwem PayPal, co jest bardzo wygodne.

  Wzajemne gwarancje

  Gwarantują to:

  • Przed ankietą zawsze będą informować, ile czasu zajmie uczestnictwo w ankiecie i ile pieniędzy za nią otrzymasz.

  • Informacje o twoim życiu osobistym będą całkowicie bezpieczne.

  • Będziesz mógł zarabiać pieniądze za udział w ciekawych ankietach i jednocześnie przyczyniać się do badań naukowych i rynkowych.

  Gwarantujesz nam to:

  • Dostarczysz dokładnych informacji o sobie i odpowiesz na proponowane pytania zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i przekonaniami.

  Jak się zarejestrować?

  Aby się zarejestrować, przejdź do www.mobrog.com i kliknij „Zarejestruj się”. Wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i inne informacje, a następnie na Twoje żądanie zostanie wysłana prośba o potwierdzenie. Po kliknięciu linku w potwierdzeniu e-maila możesz uczestniczyć w ankietach. Teraz masz profil MOBROG, na podstawie którego będą wysyłać zaproszenia do udziału w interaktywnych ankietach na Twój adres e-mail. Zaloguj się za pomocą swoich poświadczeń, aby podać dodatkowe informacje w swoim profilu. Na przykład możesz porozmawiać o swoich hobby lub ulubionych napojach. Im więcej informacji na temat twojego życia określisz w swoim profilu, tym bardziej ukierunkowane będą zaproszenia i częściej je otrzymasz.

  Co to jest konto MOBROG?

  Konto MOBROG to wejście do świata MOBROG. Możesz wziąć udział w ankietach za pośrednictwem poczty e-mail, jednak większość ustawień, w tym kwestie organizacyjne, można wykonać tylko za pomocą konta. Dlatego pamiętaj lub zapisz swoje dane uwierzytelniające. Co możesz zrobić ze swoim kontem i jak rozwiązać ewentualne problemy. Jeśli jednak masz problemy, zawsze możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej.

  Pozostaw swoją opinie!

  MOBROG
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o MOBROG

  Twoja opinia