360TotalSecurity

Wszystkie opinie

360TotalSecurity

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

E
Ewelina
Ocena ryzyka cybernetycznego może wydawać się zbyt pracochłonna nie zbyt konieczna dla małych firm, ale nie wiesz nawet, ile możesz stracić nie biorąc pod uwagę takiego ryzyka. Mi otworzył oczy na ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ochrona cybernetyczna

  Ocena ryzyka cybernetycznego może wydawać się zbyt pracochłonna nie zbyt konieczna dla małych firm, ale nie wiesz nawet, ile możesz stracić nie biorąc pod uwagę takiego ryzyka. Mi otworzył oczy na ten problem przyjaciel, który pracuje jako informatyk w dużej firmie. Nie zdawałam sobie sprawy jak pożądane są pewne informacje takie jak dane klientów, informacje o płatnościach, konta w mediach społecznościowych i tym podobne. Wiedziałam, że są ważne, ale nie wiedziałam jak często się je wykrada i jak poważne tego mogą być konsekwencje dla mojej firmy. Skoro inwestuję w alarm antywłamaniowy powinnam też zainwestować w oprogramowanie chroniące mnie przed cyber kradzieżą. 360 Total Scurity zapewnia taką ochronę i to w dobrej cenie.


Inni również oglądali

Logo Tenable

Tenable

1 opinie

Postęp technologiczny wymusił na ogromnej większości firm pracujących we wszystkich branżach wykorzystanie komputer&o...

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Hola

Hola

2 opinie

Zapewne na co dzień korzystasz z Internetu i oferowanych przez niego możliwości. Codziennie przeglądasz swoje ulubione serwisy,...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

360TotalSecurity

Ochrona komputera osobistego i sprzętu firmowego, ale i urządzeń mobilnych przed atakami złośliwego oprogramowania jest niezbędną częścią pracy i użytkowania tych narzędzi. Zapewnienie bezpieczeństwa swoich danych i plików, które czasem zawierają niezwykle ważne dla użytkownika i firmy informacje, designy, projekty, dokumenty tekstowe, i wiele innych jest koniecznością, szczególnie gdy pragnie się konkurować na rynku. Dbałość o bezpieczeństwo weszła nam już chyba w krew, kiedy coraz częściej słyszy się o wyciekach informacji z biur liderów rynkowych, czy komputerów osobistych najsłynniejszych twórców. Taki wyciek czasem może wiele kosztować, przykładowo gdy planujemy wykonać coś osobiście, dla siebie, wedle własnej inspiracji i ukazać swoją pracę światu, dopiero gdy nadarzy się ku temu odpowiednia okazja. Z pomocą w zabezpieczeniu komputerów i urządzeń mobilnych przychodzą twórcy oprogramowania antywirusowego i zabezpieczającego komputer czy przeglądarkę internetową przed możliwością ataku z zewnątrz i otwieraniu niebezpiecznych witryn. Tacy jak chiński lider, którym z pewnością jest firma 360 Total Security.

O 360 Total Security
Z siedzibą w Pekinie, firma 360 Total Security, wedle przeprowadzanych w Chinach badań rynku internetowego jest jednym z liderów dostarczających swoje usługi do sumy setek milionów klientów biznesowych i indywidualnych. Jest to dostawca usług w postaci zabezpieczania komputerów przed atakami złośliwego oprogramowania. Jak o sobie mówi, wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, zapewniając efektywne i kompleksowe usługi, dając im możliwość korzystania z jednych z najbardziej zaawansowanych narzędzi ochrony komputerów i urządzeń mobilnych.

360 Total Security już od niemal dekady wyrobiło markę znaną azjatyckim klientom i wychodzi ze swoimi produktami do klientów z całego świata. Już w 2014 roku zyskało miano jednego z trójki liderów pod względem zbudowanej bazy klientów. Od tamtego czasu wciąż znajduje się na szczycie.

Oprogramowanie, jego dostępność, obsługa klienta przez 360 Total Security
Ten azjatycki twórca oprogramowania oferuje swoim klientom usługę w postaci dostarczania narzędzi służących do ochrony komputerów PC, a także komputerów typu Mac. Zanim podejmie się właściwą decyzję o dokonaniu zakupu takiej usługi, można skorzystać z 30-dniowych wersji testowych stworzonego przez niego oprogramowania. Firma świadczy swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dostarcza także darmowe oprogramowanie, które można wykorzystać w celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa na swoim sprzęcie elektronicznym czy urządzeniach mobilnych. Zainteresowanym jeszcze lepszą ochrona swoich danych oferuje płatną usługę premium.

Wsparcie można tam uzyskać poprzez poszukiwanie odpowiedzi w rozbudowanym systemie zapytań lub pozostawiając swoje pytania w formularzu kontaktowym, posługując się jednym z własnych numerów Skype czy WhatsApp, na który będzie kontaktować się pracownik obsługi klienta.

Opinie na temat ich usługi
Czy zdarzyło Ci się korzystać z ochrony świadczonej przez firmę 360 Total Security? Czy ich usługa okazała się tak dobra, jak informują na swoich stronach? Czy używałeś ich darmowych lub płatnych narzędzi poprawiających bezpieczeństwo na Twoim sprzęcie? A może przedłużyłeś już roczną subskrypcję lub skorzystałeś z darmowej wersji trial proponowanej odbiorcom tego azjatyckiego lidera? Jeżeli masz doświadczenie w jego użytkowaniu i wyrobione zdanie na temat tej usługi zostaw swoją opinię. Twój feedback może okazać się szczególnie ważny dla wielu potencjalnych klientów wyrażających chęć skorzystania z usług firmy 360 Total Security. Tutaj wszystkie opinie klientów mają wartościowe znaczenie. Żadna nie jest więcej lub mniej ważna. Każda może okazać się wyjątkowo pomocna dla innych.