Nationale Nederlanden

Wszystkie opinie

Nationale Nederlanden

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Monika
Należy bardzo uważnie czytać OWU (ponad 30 stron). W moim przypadku ubezpieczyciel wykluczył wszystkie szkody przez osoby trzecie, jeżeli nie są spowodowane kradzieżą z włamaniem lub rabunkiem. Czy...Czytacz dalej
K
Kasia
Będąc na nartach złamałam nogę, miałam operację i chciałam złożyć roszczenie - niestety agent poinformował mnie że muszę zaskoczyć leczenie- to może potrwać nawet 2 lata razem z drugą operacją - by...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Ubezpieczenie Nieruchomości od Pożaru i innych Zdarzeń Losowych

  Należy bardzo uważnie czytać OWU (ponad 30 stron). W moim przypadku ubezpieczyciel wykluczył wszystkie szkody przez osoby trzecie, jeżeli nie są spowodowane kradzieżą z włamaniem lub rabunkiem. Czytając je nie spodziewałam się zasugerowanego graffiti na 2 piętrze, ale to jest też np. wybita szyba.

  Art. 7 pkt 9) „Nationale‑Nederlanden nie wypłaci Odszkodowania za Szkody powstałe wskutek Wandalizmu (w tym graffiti)”.

  Art. 1 pkt 9) „Dewastacja – rozmyślne zniszczenie lub uszkodzenie ubezpieczonego mienia przez Osoby trzecie w związku z Kradzieżą z włamaniem lub Rabunkiem”.
  Art. 1 pkt 72) „Wandalizm – rozmyślne zniszczenie lub uszkodzenie ubezpieczonego mienia przez Osoby trzecie, bez związku z Kradzieżą z włamaniem lub Rabunkiem”.

  Ja już zmieniłam ubezpieczyciela, bo czytając ponownie umowę to praktycznie zabezpieczenia by nie wypłacać szkody są w 99,99% przypadków. Gratuluję jeżeli ktoś się zakwalifikował na wypłatę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubezpieczenie

  Będąc na nartach złamałam nogę, miałam operację i chciałam złożyć roszczenie - niestety agent poinformował mnie że muszę zaskoczyć leczenie- to może potrwać nawet 2 lata razem z drugą operacją - byłam ubezpieczona przy mężu w innej firmie i już dostałam wypłatę napisali tylko że jak pojawią się nowe dominy medyczne to proszą o przesłanie
  nie wypłacono mi świadczenia nawet po terminie. czekam na rzekomo "naprawę błędu w systemie"... odradzam stanowczo jeżeli chcesz czekać i być robionym w balona to trafiłeś wybornie - pierwsze miejsce w rankingu. Brak informacji dla mnie i kontaktu, nawet by się nie odezwali gdybym sam nie zadzwonił. Sprawę muszę skierować do rzecznika praw konsumenta a później na drogę sądową o odszkodowanie za złamanie umowy. będę walczyć ale nie dla pieniędzy tylko zasady i uczciwości. Straszne oszustwo nic więcej..


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo Allianz

Allianz

0 opinie

Czy zastanawiasz się nad wyborem ubezpieczenia na życie lub dobrego funduszu emerytalnego? Być moż...

Logo Ubezpieczeniaonline

Ubezpieczeniaonline

1 opinie

Ubezpieczenie może dać ci komfort i spokój ducha. Niezależnie czy chodzi o samochód, dom, zdrowie, czy też zagran...

Logo Ocenapolis

Ocenapolis

1 opinie

W naszym życiu nieszczęścia zdarzają się zawsze niespodziewanie. Pożar domu, powódź, złamanie rę...