Volkswagen Financial Services Opinie

: 2
50% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2023-08-28
Leasing pojazdu
Witam, Jestem klientem VW Financial Services od niedawna. W ubiegłym tygodniu podpisałem umo...Czytacz dalej
Krzysztof

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-01-26
Leasing Audi
Leasing Audi. Wszystko pięknie do momentu jakiegokolwiek problemu. Naprawa po niewielkiej stłuczc...Czytacz dalej
Marek

Opinie (2)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Leasing Audi

  Leasing Audi. Wszystko pięknie do momentu jakiegokolwiek problemu. Naprawa po niewielkiej stłuczce trwa w serwisie audi pół roku, w tym czasie raty płatne w całości bez auta zastępczego, nikt nie jest zainteresowany w tym aby naprawić auto, bo priorytetem są klienci płacący, a nie ci z leasingu.
  Poważne problemy pojawiają się za to w momencie wykupu, gdzie "pieski gończe" z Dekry znajdą każdą ryskę czy wgniotę, po czym obciążą cię dodatkowymi znacznie zawyżonymi kosztami, odbiegającymi o ponad 50% od kosztorysu autoryzowanego serwisu Audi czy kalkulacji firmy ubezpieczeniowej. Zero dyskusji, przecież Dekra jest "niezależna", jeśli chcesz dyskutować - możesz powołać własnych biegłych czy iść do sądu. Totalną grandą jest natomiast to, że oddajesz auto z przebiegiem np. 10k km, podczas gdy zgodnie z umową miałeś prawo do przejechania np. 60k km - więc ewidentna korzyść VWFS - a oni naliczają amortyzację wg rzeczywistego zużycia, zamiast wg dopuszczalnego, karząc ciebie za to że oddałeś im auto w stanie lepszym niż mogłeś.
  Nie polecam, to pierwsze i ostatnie auto Audi które brałem w leasingu przez VWFS, wcześniej brałem przynajmniej 10x auta matki BMW i 2x Toyota i nigdy nie było takiego podejścia firm leasingowych. Jestem zdegustowany.
  Nie polecam, jak chcecie uniknąć nerwów, problemów i naciągania na każdym kroku - omijajcie z daleka.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Leasing pojazdu

  Witam,

  Jestem klientem VW Financial Services od niedawna.
  W ubiegłym tygodniu podpisałem umowę leasingową na nowy samochód w centrali przy rondzie ONZ w Warszawie.
  Obsługiwał mnie p. Paweł.
  Obsługa super profesjonalna i miła.
  Czytałem wcześniej opinie na forum - i byłem przygotowany na różne niespodzianki.
  Okazało się, że umowa była prosta i czytelna, wysokości rat dokładnie zgodne z wcześniejszą ofertą, opłaty takie jak w informacji, rejestracja samochodu super szybka, dobry kontakt z infolinia i na prawdę czułem się jakbym był indywidualnie (bardzo dobrze) traktowany.
  Jak na razie rewelacja. To nie mój pierwszy leasing - ale zdecydowanie najlepszy. Będę polecał wszystkim i sam pewnie skorzystam ponownie.

  Wiem, że post brzmi jak napisany przez pracownika tej firmy - ale zapewniam, że jestem autentycznym klientem VW i nic poza tym mnie z tą firmą nie łączy.
  Rekomenduję wszystkim a p. Pawła rekomenduję jego przełożonym do premii :)

  Pozdrawiam,

  Krzysztof Godleś


Inni również oglądali