Santander Consumer Bank Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Najwięcej głosów recenzja

  2021-11-05
konto
mógłbym ocenić je poniżej jednego startu, jeśli jest taka opcja, przelałem 2900 zł na moją rodzin...Czytacz dalej
Marek

Opinie (1)

  (0)

 (1)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  konto

  mógłbym ocenić je poniżej jednego startu, jeśli jest taka opcja, przelałem 2900 zł na moją rodzinną aplikację mobilną vai, a oni zablokowali mi cały dostęp, zadzwonili do nich natychmiast po odczekaniu 2 i pół godziny na telefon i nie mogą tego rozwiązać mówiąc, że zespół ochrony musi się tym zająć i zadzwonił do nich ponownie dziś rano i czekał ponad godzinę przez telefon, aby porozmawiać z zespołem ochrony, który nadal nie został posortowany i poinformował, że są bardzo zajęci i zostanie to zrobione tylko do końca dnia, mają moje konto i nie pozwalają mi korzystać z własnych pieniędzy, nigdy nie czekałem przez telefon dłużej niż 3 godziny, aby porozmawiać z jakąkolwiek firmą, ciągle mówią, że mogą przyjąć jako skargę i rozpatrzyć ją, ale wiem, że skarga nie zniknie i nie zniknie żaden wynik

  Utknąłem w domu, ponieważ planowałem pojechać innym samochodem i wziąłem na to dzień wolny od pracy. Po prostu marnuję mnóstwo czasu przez 4 godziny na telefon, cały dzień i pieniądze.

  Unikaj Unikaj i Unikaj otwierania nowego konta i radzenia sobie z nimi, wkrótce przejdę na PKO.


Inni również oglądali