NiezależnaOpinia

  Opinie WITTCHEN

  Trudno wyobrazić sobie kobietę bez odpowiedniej torby. To akcesorium jest praktyczny i estetyczny. Wygodne jest noszenie kosmetyków, pieniędzy, kart biznesowych i kredytowych, gadżetów. Do tej pory stworzono dużą liczbę modeli, które są równie dobre i stylowe będą wyglądać jak klasyczny styl odzieży i wieczorem.

  WITTCHEN to europejski producent ekskluzywnej galanterii skórzanej oferujący szeroką gamę towarów: portfele, futerały, walizki, teczki, portmonetki, torby modowe, bagaż, rękawiczki, paski, parasole, ubrania, buty i inne towary, takie jak krawaty, szaliki i perfumy. Każdy produkt jest wykonany ręcznie z niezwykłą precyzją i jest oznaczony logo WITTCHEN. Marka WITTCHEN wyróżnia się wyjątkowym wyrafinowaniem i niepowtarzalnym stylem. Inspiracją do stworzenia kolekcji była miłość do sztuki i codziennego piękna.

  W Europie WITTCHEN posiada sieć ponad 100 markowych sklepów. Firma Wittchen - jeden z wiodących producentów luksusowych artykułów skórzanych w Europie - oferuje szeroki wybór ekskluzywnych produktów. Oferują klientom duży wybór wysokiej jakości, modnych, nowoczesnych, stylowych artykułów skórzanych na każdy gust i różne style.

  Z dumą zapewniają, że wyroby skórzane oferowane przez Wittchen spełniają wszystkie nowoczesne wymagania dotyczące jakości produktów. Misją jest kreatywne i eleganckie tworzenie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi. Na każdym etapie zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby zapewnić produkty najwyższej jakości, stworzone z luksusowej włoskiej skóry. Przed sprzedażą skóry jest dokładnie testowany pod kątem zgodności z normami jakości. Tylko wysokiej jakości produkty otrzymują indywidualny certyfikat autentyczności, potwierdzający wysoką jakość i absolutną oryginalność produktów. Wysokiej jakości produkty, wyszukane formy i codzienne zaspokajanie indywidualnych potrzeb Klientów to cechy charakteryzujące firmę WITTCHEN - markę stworzoną dla osób poszukujących niepowtarzalnego stylu w modzie.

  Co wybierzesz Kartę Vip czy Stałą Kartę Kupującego?

  Warunki uzyskania karty VIP:

  Aby otrzymać kartę VIP, konieczne jest dokonanie zakupów w ciągu ostatnich 6 miesięcy za minimalną kwotę równą 70 000 UAH.

  Aby zostać posiadaczem Stałej Karty Kupującego, musi zostać spełniony jeden z następujących warunków:

  - dokonać jednorazowego zakupu za minimalną kwotę 10 000 UAH;

  - w ciągu ostatnich 2 miesięcy dokonuj zakupów o minimalnej kwocie równej 20 000 UAH.

  Warunki gwarancji

  Wszystkie produkty są gwarantowane 2 miesiące od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wady produktu spowodowane wadą producenta. Podstawą prawną jest obowiązujące prawodawstwo.

  Gwarancje nie podlegają:

  • rękawice (zgodnie z prawem Ukrainy nie można zwracać i wymieniać)

  • naturalne towary do noszenia

  • towary z uszkodzeniami mechanicznymi

  • towary z widocznymi wadami, które są widoczne i o których kupujący wiedział przy zakupie produktu

  • zanieczyszczone towary

  • towary uszkodzone z powodu nieprawidłowej obsługi

  • towary ze zmianami koloru skóry, zmianami w fakturze skóry, które powstają z powodu jej naturalnych właściwości, gdy są używane.

  Kontakt:

  poniedziałek - piątek
  10.00-17.00

  drogą mailową: shopua@wittchen.com

  Opinie klientów

  Korzystałeś już ze sklepu WITTCHEN.com? Jak wrażenia? Twoja walizka i torebka dotarły na czas? Podziel się tym z innymi i ochroń ich przed stratą czasu i pieniędzy! A może produkty są świetne, sklep polecasz wszystkim znajomym? O tym też napisz. Wylej swoje myśli na papier.

  WITTCHEN
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o WITTCHEN

  Twoja opinia