NiezależnaOpinia

  Opinie Urwis.pl

  Urwis jest wiodącym sklepem online z zabawkami dla dzieci. Celem Urwis jest zapewnienie szerokiej gamy produktów wysokiej jakości w najlepszych cenach i dla wszystkich grup wiekowych. Urwis jest dumny z ogromnej gamy zabawek, gier, rowerków, wózków i innych produktów dla dzieci, wszystkich najlepszych marek w Polsce i na świecie. Oferuje także szeroki wybór gier planszowych i puzzli, aby zapewnić rozrywkę dzieciom małym i dużym.

  Jak złożyć zamówienie?

  Zamówienie w sklepie internetowym Urwis można złożyć poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Sklep internetowy Urwis prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową. Adres umieszczony w regulaminie sklepu jest wyłącznie adresem centralnego biura właściciela marki Urwis. Opłaty za zamówienie można dokonać poprzez system płatności elektronicznej PayU, tradycyjnym przelewem bankowym oraz za pobraniem. Metody płatności wybierasz przy składaniu zamówienia:

  - Gotówka. Zapłatę za zakupy można dokonać kurierowi przy odbiorze, jako pobranie.

  - Przelew. Przelew należy wysłać najpóźniej do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.

  - PayU. Przelew natychmiastowy przez płatności elektroniczne. Szeroki wybór banków oraz możliwość zapłaty kartą Visa lub MasterCard.

  Informacje o dostawie

  Zamówienie złożone i opłacone do godziny 15 w dniu roboczym wysyłane jest tego samego dnia. Zazwyczaj czas dojazdu kuriera od chwili nadania paczki wynosi 1-2 dni robocze.

  - Paczkomaty - płatność z góry 9,90 zł. Przelew należy wysłać najpóźniej do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.

  - Kurier - płatność z góry 15,00 zł. Przelew należy wysłać najpóźniej do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.

  - Kurier - płatność przy odbiorze 20,00 zł. Zapłatę za zakupy dokonasz kurierowi przy odbiorze przesyłki. W momencie przekazania paczki kurierowi do doręczenia generowany jest identyfikacyjny, numer listu przewozowego, dzięki któremu na stronie spedytora można sprawdzić status przesyłki. W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji, dotyczących doręczenia paczki, można kontaktować się z biurem obsługi spedytora, podając numer listu przewozowego, który zostanie przysłany drogą poczty elektronicznej na adres mailowy przypisany do zamówienia.

  Jak zwrócić towar?

  Prawo zwrotu towaru przysługuje konsumentom, którzy zgłosili taką chęć w ciągu 14 dni od otrzymania produktu drogą poczty elektronicznej na adres Urwis lub przesyłając wypełniony formularz odstąpienia od umowy na adres właściciela sklepu Urwis. Zwracany produkt nie może nosić żadnych śladów użytkowania – w innym wypadku zwrot może zostać nieuznany. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentom, m.in. w wypadkach:

  a) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania,

  b) umów, dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym,

  c) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

  d) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

  Należności za zwrot są dokonywane jak najszybciej po otrzymaniu przez magazyn zwracanego produktu, jednak nie później niż 14 dni od momentu otrzymania towaru.

  Reklamacje w Urwis

  Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie Urwis są objęte gwarancją. Większość produktów posiada dwuletni okres gwarancyjny, w innych przypadkach okres gwarancyjny jest komunikowany przez producenta urządzenia. Aby złożyć reklamację należy kierować prośbę na adres kontaktowy sklepu. W dalszej części postępowania zostanie nadany numer reklamacyjny oraz szczegółowe instrukcje dotyczące reklamacji.

  Opinie na temat Urwis

  Czy masz wiedzę na temat Urwis? Jesteś zadowolony z usług? Pomóż nam zrozumieć i zapoznać się z ofertą tej firmy. Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Urwis.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Urwis.pl

  Twoja opinia