NiezależnaOpinia

  Opinie TheStyle

  Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzących z kontrolowanych plantacji? Jesteś w odpowiednim miejscu! TheStyle to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, ceniących sobie naturę jako nieodłączny element ich życia. Dbając o siebie każdego dnia, wybierasz naturalne kosmetyki. Firma TheStyle, dbając o Ciebie, oferuje tylko sprawdzone, naturalne, najwyższej jakości produkty.

  The Style – po stronie natury

  Marka The Style jest synonimem dobrego stylu, bo styl to kwestia natury. W ofercie TheStyle są kosmetyki sprawdzone i lubiane. Cały czas TheStyle poszerza swoją ofertę, aby każdy chciał odwiedzić sklep internetowy po raz kolejny, mając pewność, że zawsze znajdzie coś naturalnego dla siebie i swoich bliskich. Za taką troskę o swoich klientów sklep TheStyle został nagrodzony Certyfikatem Dbałości O Prawa Konsumenta w 2019 roku.

  Oferta firmy The Style

  Sklep internetowy TheStyle oferuje zdrowe i naturalne kosmetyki znanych producentów w sekcjach:

  - Twarz,

  - Ciało,

  - Dłoni i stopy,

  - Włosy,

  - Męski świat,

  - Dziecko,

  - Do domu.

  The Style dba o to, by zakup produktów w sklepie był dla Ciebie sprawny i szybki. W ramach metod płatności możesz wybrać następne formy płatności:

  1. Płatności PayU.

  2. Przelew tradycyjny.

  3. Płatność za pobraniem.

  Sklep TheStyle zawsze dba o to, aby jak najszybciej dostarczyć Ci zakupione produkty. Koszt dostawy w TheStyle jest uzależniony od wybranej formy dostawy zamówienia. Żeby klient ponosił jeden koszt dostawy, całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce. Firma nadawa darmową dostawę zamówień od 150 zł. Całkowity czas realizacji zamówienia z dostawą wynosi 2-5 dni roboczych, jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach firma prosi o kontakt ze sklepem. Każdy zakupiony przez Ciebie towar w sklepie internetowym TheStyle w przypadku płatności przelewem lub płatności online firma wysyła zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na swoim koncie. W przypadku wybrania opcji za pobraniem TheStyle wysyła przesyłkę jeszcze tego samego dnia. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie, więc czas dostawy zależy od przewoźnika, adresu odbiorcy oraz rodzaju przesyłki. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych. Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki z TheStyle wydłuża się o czas realizacji przelewu.

  Zwroty i reklamacje do TheStyle

  Reklamacje możesz złożyć na przykład, pisemnie na adres firmy TheStyle lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej sklepu internetowego. W opisie reklamacji trzeba podać:

  1) informacje i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady;

  2) żądanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży albo oświadczenie o obniżeniu ceny lub odstąpieniu od umowy sprzedaży;

  3) swoje dane kontaktowe – to ułatwi i przyspieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji. Pamiętaj, że wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia, więc nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

  Zostaw swoją opinię o firmie TheStyle

  Czy miałeś już okazję korzystać z usług TheStyle? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Jakie są Twoje odczucia? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej. Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci firmy TheStyle otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi. Natomiast TheStyle będzie mógł utrzymać poziom oraz zapewnić najlepszą obsługę zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom.

  TheStyle
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o TheStyle

  Twoja opinia