The Truth of Oils : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

The Truth of Oils

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Krzysiek
Fantastyczna firma i bardzo ładna strona internetowa. Mają bardzo ciekawy wybór zapachów do różnego rodzaju użytku. Dodatkowy plus, w mojej ocenie, to to że firma jest polska i jej produkcja znajd...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zapachy do szaf

  Fantastyczna firma i bardzo ładna strona internetowa. Mają bardzo ciekawy wybór zapachów do różnego rodzaju użytku. Dodatkowy plus, w mojej ocenie, to to że firma jest polska i jej produkcja znajduje się w Polsce, osobiście cieszy mnie jak mogę wspierać nasze rodzime firmy. Produkty wytwarzają ręcznie w małej manufakturze korzystając wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych dostawców.  Do produkcji wosku i oleju używają soi pochodzącej z upraw ekologicznych. Wszystkie ih produkty są całkowicie roślinne i naturalne, czyli biodegradowalne. Nie musimy się martwić o toksyczne substancje, pestycydy, herbicydy czy inne szkodliwe ustrojstwa. Olejki eteryczne, których używają to również w pełni naturalne, czyste ekstrakty o potwierdzonej, najwyższej jakości oraz skuteczności aroma-terapeutycznej. Fajnie, że są tak eko-przyjaźni i eko-świadomi. Sam kupiłem kilka zapachów do szaf i jestem bardzo zadowolony. Polecam!


Inni również oglądali

Logo ESTYL

ESTYL

1 opinie

Branża kosmetyczna stanowi bardzo ważną gałąź handlu online. Mnogość stron internetowych, prowadzących...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo eKobieca

eKobieca

1 opinie

Opinie o eKobieca - Twoje centrum makijażu i pielęgnacjiBrancha makijażu i pielęgnacji cieszy się rosnącą popula...

Logo Hair Cure

Hair Cure

1 opinie

Oceny i Opinie w Branży KosmetycznejOpinie i recenzje odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym świecie konsumenckim. Kiedy kl...