NiezależnaOpinia

  Opinie Superdry

  O sklepie Superdry

  Sklep Superdry jest własnością spółki działającej pod nazwą Supergroup Internet Limited. Firma zarejestrowaną na terytorium Anglii i Walii pod numerem 07139044. Siedziba firmy znajduje się pod adresem Unit 60, The Runnings, Cheltenham, Gloucestershire, GL51 9NW, Wielka Brytania, VAT nr GB974823775.
  Marka Superdry jest obecna w coraz większej liczbie krajów na całym świecie – aktualnie ma 515 lokalizacji w 46 krajach. W Wielkiej Brytanii i Europie jest 139 sklepów własnych marki, 208 sklepów na bazie franczyzy i licencji, z których wszystkie oprócz jednego są poza Wielką Brytanią, a także 168 sklepów mających pozwolenie na sprzedaż artykułów Superdry.
  Firma Cult Clothing Co została założona przez Iana Hibbsa i Juliana Dunkertona w Cheltenham w 1985 r., Kiedy to była sprzedawana jako „Kultowa odzież”. W tym czasie Dunkerton spotkał Jamesa Holdera, który w tym czasie prowadził markę Bench - odzież skateboardową. W 2003 roku połączyli siły, aby założyć Superdry, otwierając swój pierwszy sklep w Covent Garden w Londynie w 2004 roku.
  W ramach Theo Karpathios miała miejsce ogólnonarodowa ekspansja Superdry. Firma pojawiła się na giełdzie w Londynie w marcu 2010 roku. Dunkerton pojawił się na Sunday Times Rich List 2010 i oszacowano, że wart jest 180 milionów funtów. Firma wydała ostrzeżenie o zyskach i poddała przeglądowi plany otwarcia sklepów w lutym 2012 r., cena akcji szybko spadła o 18%.
  W dniu 22 października 2014 r. Ogłoszono, że Dunkerton ustąpił ze stanowiska dyrektora generalnego Superdry, a jego miejsce zajął Euan Sutherland, były dyrektor generalny The Co-operative Group. W lutym 2016 r. Dunkerton sprzedał cztery miliony akcji po 12 funtów za akcję (łącznie 48 milionów funtów), ale pozostał największym akcjonariuszem z 27% udziałem w grupie.
  W dniu 8 stycznia 2018 r. SuperGroup plc zmieniła nazwę na Superdry plc.
  W dniu 2 kwietnia 2019 r. Po tym, jak założyciel Dunkerton wygrał starania o przywrócenie do zarządu spółki, prezes firmy Peter Bamford, dyrektor naczelny Euan Sutherland, dyrektor finansowy Ed Barker i przewodniczący komitetu ds. Wynagrodzeń Penny Hughes, zrezygnowali z zarządu. Kolejni dyrektorzy Dennis Millard, Minnow Powell, Sarah Wood i John Smith wypowiedzieli się z trzymiesięcznym wyprzedzeniem i będą pełnić funkcję dyrektorów od 1 lipca. Pozostało tylko dwóch członków zarządu: sekretarz spółki Simon Callander i dyrektor niewykonawczy John Smith. W październiku 2019 r. Julian Dunkerton został powołany na stanowisko stałego dyrektora generalnego, po tym jak pełnił funkcję tymczasowego dyrektora generalnego od kwietnia 2019 r. Jego umowa na stanowisko będzie obowiązywała do kwietnia 2021 r. Od czasu powrotu Dunkerton dążył do zminimalizowania promocji i skupienia się na pełnej cenie sprzedaż, co spowodowało spadek sprzedaży w łańcuchu w okresie świątecznym 2019. Dunkerton również wycofał się z umowy licencyjnej na obuwie z Pentlandem, wyrażając chęć skupienia się na kurtkach i bluzach, z których znana jest ta marka.

  Oferta w sklepie Superdry

  W ofercie sklepu Superdry znajdziesz produkty dla mężczyzn takie jak: Kurtki, Wiatrówki, Kurtki puchowe, Skórzane kurtki, Bezrękawniki, T-shirty, Koszulki polo, Bluzy z kapturem, Koszulki bez rękawów, Koszule, Swetry, Krótkie spodenki, Stroje kąpielowe, Jeansy, Spodnie dresowe, Spodnie, Torby, Bielizna i skarpety, Dzianinowe akcesoria, Odzież domowa, Okulary przeciwsłoneczne, Klapki, Japonki, Buty sportowe, Botki, Buty a także nowości, obecne hity, kolekcje Superdry Sport i Superdry Ski, wyprzedaże, kurtki zimowe, Organic Cotton, Winter Exclusives 4, Holiday Shop i Bestsellery.
  W ofercie dla kobiet są dostępne: Kurtki i płaszcze, Wiatrówki, Kurtki puchowe, Wyroby skórzane, Bezrękawniki, Sukienki, T-shirty, Bluzy z kapturem, koszulki bez rękawów, Koszule, Dzianina, Krótkie spodenki, Spódnice, Stroje kąpielowe, Jeansy, Spodnie dresowe, Spodnie, Torby, Okulary przeciwsłoneczne, Bielizna i skarpety, Dzianinowe akcesoria, Odzież domowa, Klapki, Japonki, Buty sportowe, Botki, Buty oraz nowości, obecne hity, kolekcje Superdry Sport i Superdry Ski, wyprzedaż, Kurtki zimowe, Organic Cotton, Winter Exclusives 4, Winter Exclusives 5, Holiday Shop oraz Bestsellery.
  Sklep akceptuje następujące rodzaje płatności: MasterCard, Visa, American Express i PayPal.
  Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem z magazynu w Belgii.

  Co sądzisz o ofercie Superdry?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Superdry? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość produktów ofertowanych przez Superdry? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Superdry.

  Men's SUPERDRY Clothing Haul & Try On | Men's Fashion 2020

  Superdry
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Superdry

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Superdry jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Superdry. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Superdry?

  Superdry działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Moda, Sport.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Superdry . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.