NiezależnaOpinia

  Opinie RunnerInn

  Runnerinn to specjalistyczny sklep internetowy, który koncentruje się na sprzedaży wysokiej jakości sprzętu do biegania po obniżonych cenach. Runnerinn oferuje szeroką gamę odzieży, butów i akcesoriów dla biegaczy o różnych umiejętnościach, z wieloma dostępnymi typami i stylami. Dla biegaczy odpowiednie obuwie jest niezbędne do uprawiania sportu, ponieważ pomaga uniknąć niepotrzebnych obrażeń i pęcherzy.

  Misja Runnerinn

  Runnerinn oferuje szeroką gamę butów do biegania od najlepszych marek, takich jak Adidas, Nike, Asics, New Balance, Mizuno i Saucony. Strona internetowa pozwala klientom wybrać odpowiedni but, wybierając jego cenę, szybkość i wygodę. Dla bardziej zaawansowanych biegaczy Runnerinn oferuje również szeroki wybór specjalistycznych pończoch i butów do biegania boso. Zakres ubrań w Runnerinn obejmuje wszystko, od odzieży wierzchniej, takiej jak legginsy i kurtki, po bieliznę i skarpety, a także wybór monitorów tętna i technologii do przeglądania. Runnerinn może dostarczyć ponad 2000 marek do ponad 190 krajów na całym świecie, a firma z dumą ogłasza, że do tej pory miała ponad 4 000 000 klientów na całym świecie.

  Oferta Runnerinn

  Runnerinn jest jednym z 13 sklepów Tradeinn. Jest doświadczonym sprzedawcą online - ponad 17 lat w biznesie. Skupił się na dostarczaniu najlepszych zakupów online i najlepszej wartości. Sukces Runnerinn i samo istnienie zależą od powtarzających się zamówień i ustnych zaleceń lojalnych, zadowolonych klientów. Runnerinn jest zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów. Potrzebujesz więcej przekonania? Oto 5 powodów, dla których warto dziś z Runnerinn robić zakupy:

  - Szybka wysyłka na cały świat. Większość produktów jest wysyłana w ciągu 24 godzin od zamówienia. Produkty te są regularnie magazynowane w magazynie dystrybucyjnym w Celrà. Gdy robisz zakupy w witrynie, zobaczysz stan zapasów i szacowany czas wysyłki wymieniony obok obrazu każdego produktu. Informacje te są stale aktualizowane pod kątem dokładności, dzięki czemu zawsze możesz oszacować, jak szybko produkt dotrze na wyciągnięcie ręki.

  - Autoryzowany status sprzedawcy. Runnerinn to autoryzowany sprzedawca dla każdej marki, którą prowadzi. Dlatego możesz mieć pewność, że sklep przestrzega i często przekracza rygorystyczne standardy wydajności producentów. Jako autoryzowany dystrybutor swoich marek, ma rozległą wiedzę i wgląd w produkty. Runnerinn może zapewnić niezbędne wykształcenie do korzystania ze swoich produktów. Ponadto możesz mieć pewność, że jako autoryzowany sprzedawca Runnerinn przestrzega wszystkich obowiązujących gwarancji producenta. Otrzymasz najlepszą możliwą usługę, kiedy jej potrzebujesz.

  - Bezpieczne zakupy. Sklep chce, aby klient był zadowolony, gdy robi u Runnerinn zakupy. Wierzy, że duża część tej satysfakcji wynika ze świadomości, że podczas dokonywania zakupu informacje są całkowicie poufne i bezpieczne.

  - 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Runnerinn chce, aby klient był w 100% zadowolony z zakupu. Dlatego oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli z jakiegokolwiek powodu klient nie jest zadowolony z zakupu, może wypełnić prosty formularz zwrotu w ciągu 30 dni.

  - Łatwe zwroty i wymiany. Runnerinn dokonał zwrotów i wymian produktów niezwykle łatwo dzięki prostemu formularzowi zwrotu i wymiany online. Jeśli klient nie jest zadowolony z produktu i chce go zwrócić z dowolnego powodu lub chce go wymienić na inny, może wypełnić ten szybki formularz w ciągu 30 dni od zakupu.

  Podziel się swoją opinią!

  Masz życzenie odnośnie do Runnerinn? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia może się przydać innym użytkownikom.

  RunnerInn
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (3)

  6.2
  67% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  7.4
  Serwis
  rating
  4.6
  Cennik
  rating
  6.6
  Dostava
  rating
  6

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Korzystna oferta, trochę gorzej z dostawą

  Zakupiłam przez sklep internetowy zegarek garmin forerunner 245. Towar zgodny z opisem, w pełni sprawny. Sporym minusem jest dostawa, która realizowana jest pocztą lotniczą z Hiszpanii przez Amsterdam do Warszawy. Przesyłka dotarła przez to z tygodniowym opóźnieniem. Sklep ma mocno zogranocznony serwis dla klientów. Pytania wysyła się przez messengera. Natomiast oferta cenowa bardzo korzystna.

  Przez: JADWIGA 28-12-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  7.5
  rating

  Buty z Runnerinn

  Zakupiłam tam buty biegowe w dobrej cenie. Towar dojechał i jest zgodny z opisem. Jestem zadowolona. Nie wiem jak wygląda sytuacja jeżeli dojdzie do reklamacji.

  Przez: Anna 27-11-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  9
  rating

  Runnerinn.com

  oszuści

  Przez: Marcin 17-07-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  2
  rating

  Napisz wlasną opinię o RunnerInn

  Twoja opinia