NiezależnaOpinia

  Opinie RCmoment

  O firmie

  RcMoment Store to internetowa platforma handlowa sprzedająca produkty elektroniczne. Firma znajduje się w Shenzhen w Chinach.

  Trzon oferty stanowią quadrocoptery, modele sterowane radiowo, samoloty, śmigłowce, roboty i akcesoria do nich. Tak wąska specjalizacja umożliwia zwrócenie szczególnej uwagi na jakość produktu. Każdemu produktowi towarzyszy certyfikat jakości, jaki daje prawo do bezpłatnego serwisu gwarancyjnego. Teraz, dzięki temu sklepowi internetowemu, możesz kupić quadrocoptera, który nie wymaga żadnego specjalnego wysiłku, a dzięki portalu niezależnaopinia.pl możesz podzielić się własną opinią oraz doświadczeniem dotyczącym firmy RcMoment.

  Wśród oferowanych produktów znajdują się samoloty sterowane radiowo, helikoptery, samochody, łodzie, roboty, a także części elektroniczne, nadajniki, przewody itp. Produkty można kupić zarówno w sprzedaży hurtowej jak i detalicznej.

  Korzyści dla kupujących

  Strona internetowa ma dość prosty projekt, a mianowicie, wszystko jest na białym tle, główny baner nie zmienia się tak szybko, więc nie irytuje oczu, jak ma to miejsce w przypadku niektórych sklepów.

  Interfejs jest prosty, łatwy do zrozumienia, nie trzeba szukać czegoś przez długi czas, chyba że dotyczy to asortymentu, ponieważ jest duży i różnorodny.

  Na początek, po wejściu na stronę musisz ustawić język, którego potrzebujesz, a wybór jest świetny, lepiej też ustawić kraj, w którym towary będą dostarczane, a także walutę, aby lepiej nawigować po cenach: jeśli przewiniesz stronę trochę niżej, możesz tam znaleźć nowe produkty, produkty z rabatami i świetne okazje, na które natychmiast zwrócisz uwagę.

  Firma oferuje swoim klientom możliwość wzięcia udziału w losowaniu towarów, a także bezpłatną dostawę niektórych produktów.

  Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zwłaszcza ten sklep będzie przydatny nie tylko do święta nowego roku, ale i na każdą uroczystość, tak jak każde dziecko będzie cieszyć się takiej zabawce, jak robot, helikopter, samolot, czy to samochód na zarządzaniu.

  Dzięki specjalnemu systemowi dostaw towar dostarczany jest 24 godziny szybciej niż inne firmy.

  Wszystkie towary są objęte gwarancją.

  Klienci firmy mogą wziąć udział w Programie Bonus Point. Za każde zapłacone zamówienie klient otrzymuje premię z Punktów Zakupowych, które później mogą zostać wykorzystane do zapłaty za kolejne zamówienia.

  Dostawa i płatność sklepu internetowego RcMoment

  Sklep jest gotowy dostarczyć zamówienie praktycznie w dowolnym miejscu na świecie. Dokładna lista stref dostarczania znajduje się w odpowiedniej sekcji. Dostawa towarów odbywa się w ponad 170 krajach i regionach na całym świecie, w tym w USA, UE, Azji i Afryce.

  Oprócz tego, możesz samodzielnie wyznaczyć czas dostawy w zależności od wybranej metody, a szczególnie od wybranej usługi.

  Zapłacić można za swoje zamówienie na kilka sposobów: Qiwi, Yandex i PayPall e-money, karta bankowa Visa i przelewem bezgotówkowym.

  Promocje i rabaty w sklepie internetowym RcMoment

  Wszystkie informacje o aktualnych programach lojalnościowych znajdują się w tej samej sekcji. Ponadto, w przypadku przeceny na to lub inne urządzenie sprzedawca musi dołączyć do towaru informację o jej początkowej i aktualnej cenie.

  Do przykładu, w niektórych przypadkach oszczędności na zakup quadkoptera mogą wynosić 50% kosztów modelu. Stałe bezpłatne oferty w sklepie internetowym RcMoment zawsze cieszą nabywców.

  Opinie klientów

  Byłeś/-aś klientem RcMoment.com? Jesteś zadowolony/-a z jej usług? Opisz swoje doświadczenia, przedstaw wady i zalety. Twoja opinia jest ważna i cenna dla przyszłych klientów

  RCmoment
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o RCmoment

  Twoja opinia