Poczta Kwiatowa : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Poczta Kwiatowa

19% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

M
Magda
Ta firma obiecuje coś, czego nie może zrealizować. Zamówiłam kwiaty na pogrzeb, miały być dostarczone tak, jak prosiłam. Niestety nie zrobili tego mimo gwarancji. Napisali, że 3 dni później mogą do...Czytacz dalej
W
Wiesiek
Nie polecam. Dostawa po czasie, nie dostarczono do mieszkania tylko wymuszono odbiór od dostawcy tzn. pani kurier nie chciało się wyjść po schodach to stwierdziła , że domofon nie działa i ma probl...Czytacz dalej
W
Wiktoria
Kwiaty spóźnione godzinę, pan kurier nie umiał znaleźć adresu, a do tego zostały przystrojone zupełnie inaczej niż na zdjęciu, przez co wyglądały bardziej jak kwiaty pogrzebowe, a nie na urodziny.Czytacz dalej
V
Volodymyr
...Ticket...2023060610002067... Zamówienie 300043101 Poprosiłem o dostarczenie wszystkich pozycji z zamówienia w tym samym czasie: "Proszę przesłać wszystko razem (kwiaty, owoce, kartkę) w sob...Czytacz dalej
J
Joanna
Bardzo słaby standard obsługi klienta. Moja przesyłka składała się z bukietu i kosza kawy, herbaty, czekoladek. Wszystko miało dotrzeć wieczorem (opłacona godzina dostawy) a dotarło połowicznie dni...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (136)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kwiaty na pogrzeb

  Ta firma obiecuje coś, czego nie może zrealizować. Zamówiłam kwiaty na pogrzeb, miały być dostarczone tak, jak prosiłam. Niestety nie zrobili tego mimo gwarancji. Napisali, że 3 dni później mogą dostarczyć lub zwrócą mi pieniądze. Pieniędzy jeszcze nie mam, a kwiatów też nie dostarczyli. Już nigdy nie zamówię przez tę firmę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie w Poczta Kwiatowa: kosz, kwiaty, wino i pluszowy miś. Plus dopłata za dostawę w obrębie 3 godzin.

  Nie polecam. Dostawa po czasie, nie dostarczono do mieszkania tylko wymuszono odbiór od dostawcy tzn. pani kurier nie chciało się wyjść po schodach to stwierdziła , że domofon nie działa i ma problem z wejściem( sposób postępowania z domofonem opisany w wiadomości dla kuriera) w tym samym czasie druga przesyłka od innej Firmy dostarczona bez problemu. Pomimo dodatkowej opłaty nie udało się zdążyć na czas,czyli w ciągu 3 godzin. Po reklamacji notabene mailem bo telefonicznie arogancka pani nie przyjęła reklamacji, stwierdzono, że wszystko zostało dostarczone zgodnie z zamówieniem. Nawet zwykłego przepraszam. Ponadto Poczta Kwiatowa nie umieszcza negatywnych opinii na stronie z opiniami. Jakaś kpina i totalna porażka. Ktoś chce podarować odrobinę radości bliskiej osobie i co wychodzi przez czyjąś nieudolność, wręcz odwrotnie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bukiet 7 róż

  Kwiaty spóźnione godzinę, pan kurier nie umiał znaleźć adresu, a do tego zostały przystrojone zupełnie inaczej niż na zdjęciu, przez co wyglądały bardziej jak kwiaty pogrzebowe, a nie na urodziny.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Dostawa kwiatów, owoców, kartek

  ...Ticket...2023060610002067... Zamówienie 300043101 Poprosiłem o dostarczenie wszystkich pozycji z zamówienia w tym samym czasie: "Proszę przesłać wszystko razem (kwiaty, owoce, kartkę) w sobotę 10-go do godziny 14:00" Odpowiedź od podtricka: "Dobrze, całe zamówienie doręczymy 10 czerwca." W rezultacie odbiorca otrzymał tylko część zamówienia Komunikując się z firmą, firma udawała, że ​​mnie nie rozumie Nie polecam tej usługi, zwłaszcza tym, którzy zamawiają z zagranicy Otrzymasz tylko chamstwo i zepsute wakacje


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kwiaty i prezent

  Bardzo słaby standard obsługi klienta. Moja przesyłka składała się z bukietu i kosza kawy, herbaty, czekoladek. Wszystko miało dotrzeć wieczorem (opłacona godzina dostawy) a dotarło połowicznie dnia następnego rano. Nie zostałam powiadomiona, ze część zamówienia jest niedostępna. Po prostu sama musiałam dopraszać się informacji przez czat, który w ogóle był kompletną pomyłką. Zanim ktokolwiek odpisał na moje zagadnienie, zostałam przekazana 'z ręki do ręki' trzem różnym agentom, którzy nie raczyli nawet zaznaczyć, że za chwilę ktoś odpowie na moje zagadnienie. Zamiast tego po 10 minutach od 4tej agentki (Pani Natalii) otrzymałam suche "prosze o nr zamowienia'. Czat wygasł a gdy odezwałam sie ponownie z kopią poprzedniej rozmowy, by nie tracic jeszcze wiecej czasu, Pani pretensjonalnie spytała czemu kopiuje czat? Koniec koncow wiekszosc mojego niepokoju co do opoznien w dostawie, bezsensownej oplaty za wybrany czas dostawy (bo przeciez dostarczyli kiedy chcieli) i niedostepnosci produktow, zostalo zbyte ignorancją. Sama musiałam się dopraszać o informacje czy w ogole zostane powidomiona o reszcie mojej przesyłki bo nikt nie raczył zapewnic mnie, kiedy i czy w ogole dzis zostanie dostarczona. Nie jestem przyzwyczajona do polskich realiow obslugi klienta ale jesli tak wygladaja ich standardy to naprawde podstawy kultury osobistej kuleją.. Jestem pewna, iż własciciel firmy spojrzy na tę sprawę, zainwestuje w odpowiednie kursy bądz po prostu zreprymenduje za niskie standardy okazane dzisiejszego poranka. Chetnie przedyskutuje poziom dzisiejszej konwersacji z Paniami z Działu Obsługi Klienta Poczty Kwiatowej, mam nadzieję, ze szef ma wgląd w historie rozmow, jesli nie chetnie dostarcze. Zakonczenie rozmowy na czacie było kwintesencją braku ogłady, Pani zwyczajnie wyłączyła czat, co ukoronowało całość braku jej umiejetności w kontakcie z klientem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bukiet na osiemnastkę

  zamówiłem kwiaty dla chrześnicy na osiemnastkę bukiet był beznadziejny nie polecam poczty kwiatowej


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kwiatty z Dostawa Komfort

  Katastrofa, nie polecam Brsk dostawy w Dzień Kobiet, problemy ze zwrotem pieniędzy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kosz Upominkowy dla VIPa, Tulipany na Dzień Kobiet-Duży

  Horrible. Ordered over 2 days in advance and without asking, without any warning or apology, they just didn't deliver on the date they promised.

  I relied on them to make a person feel special, and instead, I paid over 1000 PLN to make that person feel abandoned and ignored.

  They start lying to their customers right from the product page.

  ...

  The picture shows Moet ... Chandon.

  But the description, right at the end, says it's actually not. It's actually a bottle that's on average two times cheaper than the Moet.

  The customer service is terrible. The clerk replying to emails clearly has no idea how to talk to clients, or any people in general.

  They didn't offer any real apology. They didn't warn me about the delay.

  AND they refused to provide a refund.

  If you want to pay someone so you can feel terrible, use this service.


  ...

  Straszny. Zamówione z 2-dniowym wyprzedzeniem i bez pytania, bez ostrzeżenia ani przeprosin, po prostu nie dostarczyły w obiecanym terminie.

  Polegałem na nich, aby ktoś poczuł się wyjątkowy, a zamiast tego zapłaciłem ponad 1000 zł, aby ta osoba poczuła się porzucona i zignorowana.

  Zaczynają okłamywać swoich klientów już na stronie produktu.

  ...

  Na zdjęciu Moet ... Chandon.

  Ale opis, na samym końcu, mówi, że tak nie jest. W rzeczywistości jest to butelka, która jest średnio dwa razy tańsza niż Moet.

  Obsługa klienta jest straszna. Urzędnik odpowiadający na e-maile najwyraźniej nie ma pojęcia, jak rozmawiać z klientami ani ogólnie z innymi ludźmi.

  Nie zaoferowali żadnych prawdziwych przeprosin. Nie uprzedzili mnie o opóźnieniu.

  I odmówili zwrotu pieniędzy.

  Jeśli chcesz komuś zapłacić, aby poczuć się okropnie, skorzystaj z tej usługi.  ...

  Жахливо. Замовив за 2 дні наперед, а вони просто не доставили в обіцяну дату, без будь-яких попереджень, запитань чи вибачень.

  Я покладався на них, щоб зробити людині приємність, а натомість я заплатив понад 1000 злотих, щоб ця людина відчула себе покинутою та проігнорованою.

  Вони починають брехати своїм клієнтам прямо зі сторінки товару.

  ...

  На зображенні Moet ... Chandon.

  Але в описі в кінці сказано, що насправді це не так. Насправді вони пропонують пляшку, яка в середньому вдвічі дешевша за Moet.

  Обслуговування клієнтів жахливе. Клерк, який відповідає на електронні листи, явно не має уявлення про те, як спілкуватися з клієнтами чи взагалі з будь-якими людьми.

  Вони не принесли жодних справжніх вибачень. Про затримку не попередили.

  І вони відмовилися надати відшкодування.

  Якщо ви хочете заплатити комусь, щоб почуватися жахливо, скористайтеся їхними послугами.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kwiaty

  kwiaty na dzien kobiet nie dotarly


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zamówienie na prezent

  The order was delivered two days late
  The order was delivered two days late, the flowers wilted, the sweets were rumpled, in the picture pocztakwiatowa, everything looked different.


Inni również oglądali

Logo Poczta Kwiatowa

Poczta Kwiatowa

136 opinie

Opinie o kwiaciarniach online: Poczta Kwiatowa Kwiaciarnie online oferują wiele możliwości wysyłki kwiatów na te...

Logo euroflorist

euroflorist

5 opinie

 Niezależnie od tego, czy nie możesz wziąć udziału w zabawie urodzinowej, weselu czy po prostu chcesz przypomnieć...

Logo SENDIT.PL

SENDIT.PL

21 opinie

Posiadanie szerokiej gamy firm kurierskich oznacza, że ​​możesz nie wiedzieć, w której firmie warto wynająć paczkę do doręczenia? Nowoczesne...

Logo Egmont

Egmont

2 opinie

Opinie o EgmontEgmont to renomowane wydawnictwo działające w branży komiksowej i gier planszowych. Firma cieszy się uznaniem za...