OSMPower : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

OSMPower

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Paweł Wójcicki
Aby opisać działalność Wydawnictwa OSMPower nie wystarczą formuły grzecznościowe. Wszyscy autorzy, którzy zetknęli się z tym wydawnictwem podkreślają fachowość i zaangażowanie całego zespołu redakc...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Aby opisać działalność Wydawnictwa OSMPower nie wystarczą formuły grzecznościowe. Wszyscy autorzy, którzy zetknęli się z tym wydawnictwem podkreślają fachowość i zaangażowanie całego zespołu redakcyjnego w proces twórczy książki. Powstaje ona w pięknej szacie, jako wspólne dzieło autora tekstu i wydawnictwa.
  Również i moje wiersze śląskie stały się przez to cegiełką w ratowaniu bogatej, a ulegającej stałemu zacieraniu kultury śląskiej. Stanowi przecież ona część kultury polskiej, a także europejskiej.
  Oprócz doskonałej znajomości polskiego języka literackiego, również gwara górnośląska nie jest obca zespołowi redakcyjnemu. Mogłem przez to korzystać z konkretnej pomocy i doradztwa.
  Wszystkim, którzy szukają wydawnictwa dla swoich dojrzałych prób literackich serdecznie polecam firmę OSMPower .


Inni również oglądali

Logo DBX BUSHIDO

DBX BUSHIDO

1 opinie

Opinie w branży i recenzjeW branży fitness i sportów walki opinie i recenzje odgrywają kluczową rolę. Klienci chc&#...

Logo Buff

Buff

1 opinie

Oceny i opinie w branżyW branży e-commerce opinie i oceny produktów są niezwykle ważne dla konsumentów. Przed dok...

Logo ButySportowe

ButySportowe

1 opinie

O firmie ButySportowe Sklep internetowy Buty Sportowe prowadzony jest przez Marketing Investment Group S. A. z siedzibą w Krakowie, adres: os...

Logo Kaja Sport

Kaja Sport

1 opinie

Szukasz opinii i recenzji na temat Kaja Sport? Sprawdź, co mówią klienci!Opinie i recenzje są niezwykle ważne przy podej...