100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

S
STEFAN
Fajny sklep ze sprzętem gamingowym, mają przystępne ceny niektórych produktów, a niektóre są trochę wysokie, ale kto szuka ten znajdzie. Posurfowałem trochę po sklepie i jest tam fajny wybór i ceny...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kable

  Fajny sklep ze sprzętem gamingowym, mają przystępne ceny niektórych produktów, a niektóre są trochę wysokie, ale kto szuka ten znajdzie. Posurfowałem trochę po sklepie i jest tam fajny wybór i ceny dość konkurencyjne, tak jak wspomniałem, w zależności od tego co się szuka. Można tam znaleźć dużo ciekawych produktów, nawet słuchawki do gier w wirtualnej rzeczywistości. Mają szeroki wybór kabli dobrej jakości, to było to czego akurat szukałem. Stronka nie działa w języku polskim, ale nie uważam tego za zbyt duży problem, wszystko jest przejrzyste i zrozumiałe. Tak jak wspomniałem, szukałem kabli i znalazłem je. Jestem zadowolony z zakupu. Nie napotkałem żadnych problemów.


Inni również oglądali