100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2021-11-05
klucz
Kupiłem klucz od tej firmy dla GOG, klucz okazał się nieprawidłowy. Skontaktowali się z GOG i pow...Czytacz dalej
Jasiek Karpicki

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-05-06
Kiedys kupilem i do dzis okrad
Banda oszustow i zlodzieji za zakup u nich potem beda Ci pobierac i robic jakies transakcje bez t...Czytacz dalej
Tommy

Opinie (2)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  klucz

  Kupiłem klucz od tej firmy dla GOG, klucz okazał się nieprawidłowy. Skontaktowali się z GOG i powiedzieli, że klucz został zgłoszony jako skradziony. Poprosiłem G2A o zwrot pieniędzy lub wyjaśnienie. Odmawiają wykonania żadnego z nich i po prostu zamykają moje bilety. Ci ludzie to dosłownie złodzieje.

  Skontaktowałem się z pierwotnym sprzedawcą, który zamknął swoje konto. Skontaktowałem się z programem gwarancji zwrotu pieniędzy G2A, który odmawia mi zwrotu pieniędzy. Skontaktowałem się z paypal, aby złożyć spór, a G2A powiedział im, że zwrócili mi pieniądze w innym formularzu przetargowym, więc zamknęli sprawę. Proste oszustwa na wszystkich kontach nie kupuj od nikogo na tym rynku.

  Wysłałem zrzuty ekranu z twierdzeniami GOG, że kod został skradziony, a także zrzuty ekranu pokazujące nieprawidłowy kod podczas próby realizacji, ale najwyraźniej to „niewystarczający dowód”. Nie jestem pewien, co więcej mógłbym zapewnić. Myślę, że w tym momencie jest to tylko bot, który odpowiada na mnie, prosząc o to samo, co im już dałem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kiedys kupilem i do dzis okradaja za nie wyjasnione transakcje

  Banda oszustow i zlodzieji za zakup u nich potem beda Ci pobierac i robic jakies transakcje bez twojej wiedzy poboerac pieniadze z konta przylapalem ich niedawno na jakis transakcjach sprawa zostanie zgloszona na policje i nastepnie do sadu. Nic nie kupujcie od nich jesli dokonasz zakupu to potem oni beda cie regularnie okradac zlodzieje i oszusci


Inni również oglądali