Ninja Ink : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Ninja Ink

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Kaźmierczak
Jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia z Ninja Ink. Kupiłem krem do pielęgnacji tatuażu i jest to naprawdę dobry produkt. Od momentu, gdy nałożyłem go na mój tatuaż, poczułem natychmiastow...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewitalizacja Tatuaży: Przegląd Krema Do Pielęgnacji Tatuażu 'Ninja Ink'

  Jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia z Ninja Ink. Kupiłem krem do pielęgnacji tatuażu i jest to naprawdę dobry produkt. Od momentu, gdy nałożyłem go na mój tatuaż, poczułem natychmiastową poprawę stanu skóry podczas procesu gojenia. Krem był łatwy w użyciu i szybko się wchłaniał, co było dla mnie ważne, ponieważ nie lubię lepiących konsystencji. Zapach był przyjemny i subtelny, więc nie przeszkadzał mi w codziennym użytkowaniu. Najlepszą częścią tego produktu było jednak to, że działa on świetnie! Moje tatuowanie wygląda teraz bardzo dobrze. Jest pełne blasku i żywe kolory bez żadnych szorstkich obszarów czy swędzenia. Ogólnie rzecz biorąc, polecam ten krem każdemu chcącemu zadbać o swoje tatuaże i zapewnić im odpowiedni proces gojenia. Wielkie dzięki za tak wysokiej jakości produkt!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...