Opinie Neonet

O firmie Neonet

Sprzęt elektroniczny to inwestycja na kilka lat, dlatego staramy się wybierać produkty wysokiej jakości, które będą niezawodnie i długo służyć. Takie produkty można kupić w NEONET. Jest to sieć sklepów, która działa na polskim rynku od 10 lat i posiada prawie 300 sklepów w całym kraju. Sklep oferuje szeroką gamę produktów z dziedziny: elektroniki, AGD, akcesoriów IT, multimediów. Produkty oferowane w sklepie są tworzone przez znanych producentów, takich jak Bosch, Samsung, LG, Dell, Apple, Sony, Microfost, Intel, Philips, LG, Nikon, a także Tefal. Kupujący mogą kupować markowe pralki, lodówki, piece, żelazka, telewizory i wiele innych urządzeń AGD w sklepach NEONET, które z pewnością pomogą Ci w Twoim domu.

Każdego dnia kilka tysięcy potencjalnych klientów odwiedza sklepy NEONET nie tylko ze względu na jakość i innowacyjność produktów, ale także dlatego, że sieć często oferuje różne promocje i rabaty. W ten sposób regularnie sprawdzasz aktualne oferty sklepu, masz gwarancję, że niczego nie przeoczysz! Również klienci zauważają wartość porady konsultantów, którzy są zawsze dobrze przygotowani. Zakupy w NEONET zawsze przynoszą przyjemność, więc Twoja pierwsza wizyta w sklepie na pewno nie będzie ostatnią.

Usługi

Wybór i zakup produktu to dopiero początek. Warto pomyśleć również o montażu, konfiguracji czy transporcie zakupionych urządzeń. NEONET oferuje w tym zakresie pełen pakiet usług – wnosimy, montujemy, uruchamiamy wszystkie sprzęty dostępne w naszej ofercie. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie poprawnie zainstalowane, jeśli chcesz uniknąć wnoszenia ciężkich urządzeń, jeśli chcesz dopasować kupiony produkt do swoich potrzeb – wybierz usługi NEONET. Z nami oszczędzisz czas i zyskasz pewność, że wszystkie Twoje urządzenia trafią w dobre ręce, które przygotują je dla Ciebie do pracy w takim sposób, byś mógł w pełni cieszyć się z ich funkcjonalności.

Odstąpienie od umowy w 14 dni

Jeśli dokonałeś zakupu w naszym sklepie internetowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Z prawa odstąpienia od umowy może skorzystać każdy konsument, wysyłając do nas stosowne oświadczenie.

Jak złożyć oświadczenie?

Możesz to zrobić na kilka sposobów:

• Wysyłając oświadczenie drogą pocztową na adres: NEONET S.A Dział Reklamacji, ul. Ryszarda Chomicza 11 13A Prologis Wro V hala DC2 NEONET 55 080 Nowa Wieś Wrocławska. Wzór formularza znajdziesz tutaj

• Wysyłając wiadomość e-mail na adres reklamacje@neonet.pl

• Wypełniając poniższy formularz

• Jeżeli zdecydujesz się na złożenie oświadczenia drogą elektroniczną, poinformujemy Cię o przyjęciu zgłoszenia niezwłocznie po jego otrzymaniu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zwrot towarów zakupionych w sklepie stacjonarnym

Towar zakupiony w sklepie stacjonarnym możesz zwrócić bez podania przyczyny w terminie do 30 dni od dnia dokonania zakupu (liczy się data na paragonie fiskalnym lub fakturze VAT). Zwrotu musisz dokonać w sklepie, w którym towar został kupiony, składając przy tym ustne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące zwracanego towaru znajdują się w „Regulaminie zwrotu towarów pełnowartościowych w salonach sprzedaży detalicznej NEONET”.

Pozostaw swoją opinie!

Kupiłeś/-aś produkty Neonet? Jesteś zadowolony? Otrzymałeś zamówienie w terminie? Czy zawierało dokładnie to, co zamówiłeś/-aś? W jakim stanie były otrzymane produkty? Podziel się swoim doświadczeniem. Twoja opinia jest ważna dla przyszłych klientów.

Neonet
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

4
0% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

2

Serwis

6

Cennik

2

Dostava

6

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

UWAGA - OSZUŚCI

Bardzo przestrzegam przed tym sklepem. Obsługa jest grzeczna i równie grzecznie oszukuje klientów. Kupiłem przeszło miesiąc temu lodówkę, miałem w ramach promocji "50 za 500" dostać bon zakupowy, mimo upływu przeszło miesiąca niczego nie dostałem. Każdy kontakt mailowy, lub telefoniczny to uprzejme pytanie o numer zamówienia, klika chwil procesowania po czym informacja, że bon będzie dostarczony jutro, najdalej pojutrze. To bezczelne kłamstwa w żywe oczy i ewidentne złodziejstwo. TO SKLEP DLA FRAJERÓW, nie dajcie się oszukać tak jak ja, oni bezczelnie szukają frajerów.

Przez: Wojciech Król17-06-2019
Zamówienie
Serwis
Cennik
Dostawa
Będę kupować tutaj nadal
NIE
4

Napisz wlasną opinię o Neonet

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)