NiezależnaOpinia

  Opinie NEO24

  O sklepie NEO24 PL

  Właścicielem sklepu internetowego NEO24 PL jest firma NEO24.PL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

  Oferta w sklepie NEO24 PL

  Po kilku latach, w trakcie których obecność telewizora w domu wydawała się niepotrzebna, urządzenia te wracają do łask. Dzisiaj jednak nie są to już tylko proste odtwarzacze. Telewizory mogą emitować obraz z telewizji kablowej lub satelitarnej. Nowoczesny telewizor można też podłączyć do internetu, a za jego pośrednictwem wygodnie oglądać ulubione filmy i seriale dostępne na coraz popularniejszych serwisach streamingowych. Jaki rozmiar telewizora wybrać, by korzystanie z niego było jak najbardziej komfortowe?
  Wybierając najlepszy telewizor do naszego domu, często zmuszeni do szybkiego policzenia – 32, 40, 50 czy 65 cali ile to cm? Przelicznik jest stosunkowo prosty, 1 cal odpowiada 2,5 cm. Jednak szukając telewizora warto pozostać przy oryginalnym nazewnictwie, co pozwoli łatwiej zorientować się w niemałej ofercie producentów. Na co więc zwrócić uwagę podczas poszukiwań?
  Na sklepowych półkach znaleźć można ekrany o coraz bardziej zaawansowanych możliwościach obrazu. Obecnie jakość Full HD jest już standardem, a bardziej wymagający użytkownicy mogą sięgnąć po telewizory z ekranami 4K (Ultra HD). Co dokładnie oznaczają te określenia? Kryje się za nimi rozdzielczość telewizora, która w praktyce przekłada się na wyrazistą ostrość i dobrze widoczne szczegóły na ekranie.
  Full HD, Ultra HD, 4K – co to właściwie oznacza? Pod określeniem Full HD kryje się rozdzielczość 1920 x 1080 pixeli. Stąd też bierze się określenie, pod którym takie modele również funkcjonują, 1080p. Ultra HD to podwójne Full HD – 3840 x 2160 px (2 x 1920 i 2 x 1080). Określenie 4K bardzo często stosowane jest zamiennie do nazwy Ultra HD, jednak technicznie nie oznacza ono wcale rozdzielczości, czyli wysokości i szerokości ekranu. 4K to sposób cyfrowego kodowania obrazu, wykorzystywany w przemyśle filmowym. Pamiętaj, że w technicznych specyfikacjach sprzętu do użytku domowego określenie 4K będzie oznaczało właśnie rozdzielczość Ultra HD.
  Decydując się na konkretny model telewizora, należy brać pod uwagę, że nie każde urządzenie będzie w stanie pokazać detale obrazu, nawet jeśli producent to gwarantuje. Przykładowo telewizor 40 cali, którego wymiary wynoszą 50 cm wysokości i 90 szerokości, teoretycznie może odbierać obraz w standardzie Ultra HD. W rzeczywistości jednak obraz nie będzie zanadto odbiegał od tego, co można zobaczyć na ekranie Full HD. Przyczyną jest zbyt mały rozmiar, który uniemożliwia ukazanie faktycznej rozdzielczości Ultra HD.
  Odległość od telewizora – jak najwygodniej oglądać telewizję? Nie bez znaczenia dla komfortowego odbioru obrazu jest również odległość telewizora od miejsca, z którego zazwyczaj oglądamy. Ogólna zasada głosi, że najmniejszy dystans dzielący widza i urządzenie powinien wynosić dwa razy więcej, niż szerokość ekranu. Jednocześnie odległość ta może być maksymalnie cztery razy od niej większa.

  Co sądzisz o ofercie NEO24 PL?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z NEO24 PL? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług NEO24 PL jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat NEO24 PL i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od NEO24 PL.

  HAUL: SKLEPY INTERNETOWE

  NEO24
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (3)

  2
  67% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  2
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostawa
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Oukitel WP5 Pro

  Nadszedł czas na kolejny etap superprofesjonalnego procesu reklamacji firmy neo24. Po ponad dwóch miesiącach (od 16 czerwca do 27 sierpnia) wrócił do mnie reklamowany telefon. W mailu dostałem informacje następującą:
  " ...Bez podania prawidłowego kodu serwis nie był w stanie zdiagnozować urządzenia.
  Zgłoszenie zostało odrzucone i produkt zostaje odesłany..."
  Kod wysyłałem wcześniej dwukrotnie. Po uruchomieniu telefonu okazało się że został "przywrócony do ustawień fabrycznych" więc kodu odlokowującego już nie ma.
  Nasuwa się pytanie za którym razem kłamali?

  Przez: Berni05-09-2021
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Kupiłbym tu ponownie
  Tak
  2
  rating

  Oukitel WP5 Pro

  Jeżeli chodzi o gwarancje to tragedia. Telefon zgłosiłem 16 czerwca, a 18 czerwca dotarł do sklepu. 26 lipca dostałem maila z prośbą o kod odblokowujący zatem przez ponad 30 dni NIKT NIE RUSZYŁ tematu. Do dzisiaj nie mam ani pieniędzy ani telefonu. Każdemu kto spyta odradzę ten sklep.

  Przez: Mateusz24-08-2021
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Kupiłbym tu ponownie
  Tak
  2
  rating

  Dysk ssd Googram Pro 240gb

  Po 2 tygodniach użytkowania okazało się, że dysk to bubel. Zgłoszony i odebrany przez sklep za potwierdzeniem do reklamacji i naprawy. Czekam już ROK na naprawę lub wymianę na nowy, nawet nie zwrócono mi uszkodzonego bym mógł dochodzić naprawy u producenta. Traktuję to jako zwykłą kradzież zapłaconego towaru,
  sprawą zainteresuję Policję a innym ODRADZAM nawet kontaktu.

  Przez: Józef16-12-2020
  zylaavcfao12-03-2021

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  dyswhnkelv16-03-2021

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Kupiłbym tu ponownie
  Nie
  2
  rating

  Napisz wlasną opinię o NEO24

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy NEO24 jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 3 opinii klientów o NEO24. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 2/10, a 67% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje NEO24?

  NEO24 działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Elektronika.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na NEO24 . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.