NiezależnaOpinia

  Opinie Merlin.pl

  merlin.pl to jeden z najstarszych, największych i najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych w Polsce - jego historia sięga 1999 roku. Na przestrzeni niemal 2 dekad obecności na rynku, merlin.pl zdobył zaufanie blisko 4 milionów klientów, co miesiąc wysyłając do nich setki tysięcy książek, filmów i płyt. Satysfakcja klientów jest dla sklepu najważniejsza, dlatego, zgodnie z Waszymi preferencjami, stale rozbudowują ofertę, a także wzbogacają ją o kolejne, atrakcyjne kategorie produktowe.

  Sklep oferuje ponad 200 tys. produktów, ma ponad milion zarejestrowanych klientów oraz blisko 100 tysięcy realizowanych zamówień miesięcznie. Wartość towarów sprzedanych od początku działalności za pośrednictwem sklepu osiągnęła prawie 0,5 mld złotych.

  Formy płatności

  Dokonując zamówienia w merlin.pl możesz skorzystać z płatności z góry (przedpłata) lub przy odbiorze (pobranie), w zależności od wybranej formy dostawy.

  • PŁATNOŚĆ Z GÓRY (PRZEDPŁATA) może być realizowana przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą. Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji w momencie, gdy otrzymamy potwierdzenie zapłaty.

  • PŁATNOŚĆ BLIK jest realizowana za pomocą sześciocyfrowego kodu wyświetlanego przez aplikację mobilną banku, który służy do zaakceptowania transakcji

  • PŁATNOŚĆ MASTERPASS jest realizowana za pośrednictwem portfela elektronicznego, który można założyć na dowolnym urządzeniu (smartfon, tablet, komputer) bez konieczności używania każdorazowo karty płatnicznej lub danych dotyczących konta.

  • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (POBRANIE) może być realizowana wyłącznie gotówką. Pamiętaj by mieć równo odliczoną kwotę, ułatwi to realizację dostawy.

  • PŁATNOŚĆ BONEM TOWAROWYM może być realizowana wyłącznie bonem, który należy wpisać podczas składania zamówienia. W przypadku jeśli bon towarowy jest o niższej wartości niż wartość zamówienia, różnicę tą należy dopłacić. Płacąc za zamówienie można skorzystać tylko z jednego bonu towarowego.

  Płatność przy odbiorze (pobranie) jest możliwa, gdy wybierzesz następujące formy dostawy:

  - kurier UPS,

  - Poczta Polska Kartą płatniczą przy odbiorze przesyłki można zapłacić wyłącznie w Placówce Poczty Polskiej.

  Odstąpienie od umowy – zwrot towaru

  Dokonując zakupu w sklepie internetowym merlin.pl masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Możesz dokonać zwrotu całego lub części zamówienia. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy. Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powiadom o swojej decyzji w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia. Możesz ją przekazać wysyłając odpowiedni formularz na adres reklamacje@merlin.pl, a zwracane towary (wraz z formularzem) możesz wysłać samodzielnie na adres magazynu lub oddać zupełnie za darmo w dowolnym Kiosku Ruchu (aby skorzystać z tej opcji prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie lub mailowo). Wykaz Placówek i ich adresów jest dostępny na stronie https://www.paczkawruchu.pl/znajdz-kiosk/.

  W przypadku odesłania produktów samodzielnie (na własny koszt), zwrócą koszt dostawy przesyłki do magazynu w wysokości najtańszego sposobu dostawy aktualnie oferowanego przez Sklep. W przypadku, gdy chcesz zwrócić przesyłkę oddając ją do Kiosku Ruchu, Pracownik Biura Obsługi Klienta odpowiedzialny za zwroty i reklamacje, skontaktuje się z Tobą w odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Prześle Ci wygenerowany dokument zwrotny (etykietę), którą należy wydrukować i nakleić na szczelnie zapakowana paczkę. Formularz odstąpienia włóż do paczki. Tylko tak przygotowaną paczkę możesz oddać w dowolnym Kiosku Ruchu.

  Pozostaw swoją opinie!

  Poniżej znajdziesz opinie na temat samego sklepu jak i oferowanych przez niego usług. Pomogą Ci one dobrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z innymi. Z pewnością będą to cenne wskazówki dla potencjalnych klientów.

  Merlin.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Merlin.pl

  Twoja opinia