NiezależnaOpinia

  Opinie Media Expert

  Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów elektrycznych, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Oferuje najnowsze produkty: inteligentne telewizory, laptopy, tablety, smartfony, zdjęcia, elektronikę użytkową, aw niektórych sklepach również rowery, skutery, quady, urządzenia energetyczne, sprzęt relaksacyjny i do pielęgnacji ogrodu.

  Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom duży wybór sprzętu AGD i RTV w najniższych cenach.

  Media Expert to jedna z największych marek przemysłu, AGD, multimediów w Polsce, wysoko ceniona przez klientów, o czym świadczy w szczególności Grand Prix - Luksusowy Laur Konsumenta 2013. Nagroda została przyznana za wdrożenie najwyższych standardów obsługi i indywidualne podejście do każdego atrakcyjność klienta ofert i promocji, a także odpowiedzialność za środowisko naturalne dla wygody klientów i świadczonych usług transportowych, likwidacja starego sprzętu, liczne promocje i indywidualne zamówienia. Media Expert przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji. Partnerami strategicznymi marki w kontekście usług ratalnych są renomowane i sprawdzone instytucje finansowe, takie jak Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank S.A. W Media Expert nasi Klienci mają również szansę przedłużenia "Gwarancji Plus", zapewniająca bezpieczeństwo i wygodę oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji sprzętu od zmywarek, kuchenek, pralek poprzez telewizory i kina domowe po laptopy.

  Czym jest Karta Prezentowa Media Expert i gdzie można ją nabyć?

  To plastikowa karta typu pre-paid, opatrzona numerem seryjnym oraz kodem kreskowym, wydana na okaziciela. Zakup i realizacja karty możliwa jest wyłącznie w stacjonarnych sklepach detalicznych sieci Media Expert. Karta Prezentowa w momencie zakupu może zostać doładowana kwotą o dowolnej wartościб ważna 36 miesięcy od daty jej zakupu i doładowania. Środki dostępne na Karcie Prezentowej mogą być użyte do sfinalizowania zakupu każdego sprzętu i usług będących w ofercie stacjonarnych sklepów detalicznych sieci Media Expert. Jest wydawana na okaziciela w związku z czym można ją wiele razy przekazywać kolejnym osobom. Z Karty Prezentowej może swobodnie korzystać osoba aktualnie ją posiadająca.

  Ubezpieczenia „Gwarancja Plus”

  Szeroki wachlarz dostępnych wariantów ubezpieczenia pozwala na wybór zakresu ochrony dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. W razie wystąpienia awarii sprzętu gwarantujemy bezgotówkową naprawę. W uzasadnionych przypadkach sprzęt zostanie wymieniony na nowy.

  Twój sprzęt zostanie naprawiony w przypadku wystąpienia:

  • awarii – dotyczy wariantu „Gwarancja Plus” oraz wariantu „Gwarancja Plus Pełna Ochrona”,

  • uszkodzenia mechanicznego powstałego w wyniku nieszczęśliwego wypadku – dotyczy wariantów „Gwarancja Plus Pełna Ochrona” oraz „Przypadkowe uszkodzenia”.

  Dodatkowo w wariantach „Gwarancja Plus Pełna Ochrona” i „Przypadkowe uszkodzenia” zapewniają:

  1. Organizację i pokrycie kosztów naprawy lub wymiany sprzętu, który uległ uszkodzeniu w wyniku przepięcia prądu.

  2. Wymianę na nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku.

  3. Wymianę na nowy sprzęt, jeżeli cena detaliczna sprzętu nie jest wyższa niż 300 zł.

  4. Pokrycie kosztów zakupu rozmrożonej żywności do wysokości 300 zł w sytuacji, gdy rozmrożenie nastąpiło w wyniku awarii lub przypadkowego uszkodzenia ubezpieczonego sprzętu chłodniczego.

  UWAGA ! Sprzęt zostanie wymieniony na nowy, gdy:

  • naprawa sprzętu jest technicznie niemożliwa lub ekonomicznie nieuzasadniona,

  • utracono ubezpieczony sprzęt wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku.

  Pozostaw swoją opinie!

  Media Expert
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Media Expert

  Twoja opinia