MALL.PL

Wszystkie opinie

MALL.PL

0% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Mateusz
Zamówiłem klocki Lego Mindrstorms na prezent dla dziecka na komunię, taki o jaki marzył. Sklep po kilku dniach anulował transakcję. Uważam, że gra nieczysto, że ta oferta w dobrej cenie była jedyni...Czytacz dalej
A
Agata
10 grudnia dokonałam zakupów w sklepie internetowym mall.pl na kwotę blisko 5,5tys.zł. Płatność została dokonana natychmiast. Zamówione towary zostały wysłane przesyłką kurierską dhl, ale nigdy do...Czytacz dalej
D
Dawid
Odradzam robienie jakichkolwiek zakupów w tym sklepie internetowym. Obsługa klienta tragiczna, kontakt wyłącznie drogą mailową. Oczywiście na maile nie odpisują wcale lub nic konkretnego. Zamówieni...Czytacz dalej
K
Kuba
Sklep nadaje paczce numer, a następnie przetrzymuje ją wiele dni (żeby klient nie dostał zamówienia zbyt szybko ???). Po kilku dniach takiego czekania na wydanie rzekomo gotowej paczki kurierowi zr...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (4)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lego 51515

  Zamówiłem klocki Lego Mindrstorms na prezent dla dziecka na komunię, taki o jaki marzył. Sklep po kilku dniach anulował transakcję. Uważam, że gra nieczysto, że ta oferta w dobrej cenie była jedynie wabikiem dla klientów, a produktu nie mieli.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Klocki, zabawki itp.

  10 grudnia dokonałam zakupów w sklepie internetowym mall.pl na kwotę blisko 5,5tys.zł. Płatność została dokonana natychmiast. Zamówione towary zostały wysłane przesyłką kurierską dhl, ale nigdy do mnie nie dotarły. Przesyłka została zwrócona do nadawcy. Nie mogła zostać doręczona, ponieważ od początku była niekompletna (informacją od dhl). Sklep mall.pl stwierdził, że przesyłka zaginęła. 17 grudnia zamówienie w panelu klienta sklepu mall zostało anulowane (kwota, którą widnieje w tym panelu nie zgadzała się z kwotą przeze mnie wpłaconą). Po moich dwóch mailach, wysłanych do firmy 17 grudnia, z prośbą o wyjaśnienie sytuacji, 20 grudnia otrzymałam odpowiedź o możliwych sposobach rozwiązania tej sytuacji - zwrotu wpłaconych pieniedzy, lub powtórnego zamówienia towarów, z adnotacją, że większość z nich nie jest już dostępna w ofercie. Odpisałam natychmiast, że proszę o zwrot wpłaconych pieniędzy. 23 grudnia otrzymalam maila z informacją o wystawieniu faktury korekty na całą wpłaconą kwotę i z tym dniem kontakt z firmą się urwał. Jedyny numer telefonu jaki udało mi się uzyskać, to telefon do działu zamówień, ale tam panie choć miłe, nie były w stanie w żaden sposób mi pomóc. Twierdziły, że przelew został wysłany 23 grudnia, ale na moje wielokrotne prośby o udostępnienie bankowego potwierdzenia dyspozycji przelewu nie dostałam żadnej odpowiedzi. Pieniądze nie wracały na moje konto. Dopiero 29 grudnia, po poinformowaniu sklepu mall.pl, że sprawa zostaje zgłoszona do Rzecznika praw konsumenta, a następnie skierowana na drogę sadową, nagle odnalazło się potwierdzenie przelewu i sam przelew (wykonany oczywiście 29 grudnia, a nie jak kilka razy mnie zapewniano 23.12.2021). Po wszystkim dostałam maila z przeprosinami za... "wydłużony czas oczekiwania na odpowiedz"!! Absolutnie nie polecam żadnych zakupów w tym sklepie!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  NIE

  Odradzam robienie jakichkolwiek zakupów w tym sklepie internetowym. Obsługa klienta tragiczna, kontakt wyłącznie drogą mailową. Oczywiście na maile nie odpisują wcale lub nic konkretnego. Zamówienie zostało wysłane z dużym opóźnieniem, złożyłem je w środę, dotarło w poniedziałek. Dostawa Express, za którą zapłaciłem notabene 109 zł, była tak express, że kurier odebrał zamówienie ze sklepu dopiero w dniu jego dostarczenia. Co oczywiście przełożyło się na to, że towar przeleżał cały weekend na magazynie DHL. Kolejną sprawą jest to, że sklep nie ma pojęcia co sprzedaje, w opisach produktów są błędy. W moim przypadku oczywiście w parametrach oraz funkcjach były rzeczy, które nie występują w tym konkretnym zakupionym przeze mnie produkcie. Reklamację złożyłem, jedyną odpowiedź jaką dostałem, to prośba o przesłanie kilku zdjęć, co oczywiście zrobiłem natychmiast. Od tamtej pory cisza i brak odzewu. Nie polecam nikomu, morele przy tym sklepie wypada cudownie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zdecydowanie nie polecam

  Sklep nadaje paczce numer, a następnie przetrzymuje ją wiele dni (żeby klient nie dostał zamówienia zbyt szybko ???). Po kilku dniach takiego czekania na wydanie rzekomo gotowej paczki kurierowi zrezygnowałem z zakupu i pojawił się problem ze zwrotem pieniędzy. Mall.pl nie przestrzega terminów zwrotu pieniędzy wynikających z obowiązujących przepisów (powinno być 14 dni, termin minął, a ja czekam nadal na zwrot). Nie polecam tego sklepu, szkoda czasu i nerwów.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...