Larose.care

Wszystkie opinie

Larose.care

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb
iHerb
1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina
Intimina
1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Larose.care

Każda z kobiet doskonale wie, ile trudu trzeba włożyć w utrzymanie zdrowej i pięknej cery, skóry twarzy i ciała oraz zdrowia włosów. Znalezienie odpowiedniej dla siebie marki kosmetyków i produktów perfumeryjnych wcale nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Któremu z producentów zaufać? Które z proponowanych na rynku kosmetyków jest warte uwagi polskich żon, matek i panien? Jak znaleźć w sieci to wyjątkowe miejsce, gdzie będzie można dokonać zakupów najlepszych polskich i azjatyckich marek, które cieszą się wyjątkowo dobrymi opiniami konsumentek naszego regionu? Są z pewnością takie miejsca w sieci, gdzie proekologiczne kosmetyki i pochodne produkty czekają, tylko by po nie sięgnąć i rozpocząć zdecydowaną walkę ze starzeniem. Jednym z nich jest witryna sklepowa firmy Larose.care, gdzie z każdym miesiącem można tam znaleźć kilkadziesiąt nowych produktów kosmetycznych rodzimego i azjatyckiego pochodzenia.

O Larose.care
Historia tego rodzimego sprzedawcy zaczęła się w 2016 roku. W jego asortymencie znaleźć można kosmetyki do ciała, twarzy i włosów, makijaże, demakijaże oraz produkty służące do higieny i wiele innych, które na co dzień przydają się w kobiecej kosmetyczce. Główną część asortymentu tej polskiej firmy stanowią produkty rodem z Korei i Polski. Niektóre z nich sprzedawane są wyłącznie w tym sklepie internetowym.

Larose.care ma swoją siedzibę w Łodzi, skąd prowadzone są wszelkie prace dotyczące kompletacji zamówień, ale i wprowadzania nowych produktów na internetową witrynę sklepową.

Firma kosmetyczna Larose.care już w 2018 roku rozpoczęła działalność hurtową, wspierając mniejsze internetowe sklepy, dostarczając im produkty w większej ilości i promocyjnych, hurtowych cenach. Jej najlepszą kartą przetargową jest doświadczenie w pomocy utrzymania doskonałej kondycji skóry i całościowego piękna Koreanek, których cera przez wielu specjalistów jest uznawana za jedną z najpiękniejszych.

Kosmetyki, obsługa klienta, warunki dostawy w Larose.care
Larose.care chwali się proekologicznym składem sprzedawanych w ich sklepie internetowym kosmetyków. W ogromnym asortymencie znaleźć można już niemal 1500 produktów, których ilość z miesiąca na miesiąc zwiększa się średnio o dodatkowe 50 oryginalnych, specjalistycznie przygotowanych receptur. Niektóre z marek wierząc w profesjonalizm tego wykonawcy podpisało z Larose.care umowy o wyłączności dystrybucji do Polski. Wśród nich wymienić można: Pyunkang Yul, iUNIK, Heimish, SOME BY MI.

Czas niezbędny na kompletację zamówienia wynosi maksymalnie 48 godzin. Przebycie drogi z magazynu do klienta trwa do 3 dni roboczych. Na darmową wysyłkę mogą liczyć klienci, których zamówienie wynosi więcej niż 179 zł lub 199 zł w zależności od wybranej firmy kurierskiej dostarczającej paczkę do odbiorcy. Płatności za zakupiony towar można dokonać z wykorzystaniem bezpiecznych Przelewów 24h czy PayU. Reklamacje i zwroty dokonywane są w ciągu 14 dni od złożenia prośby o ich rozpatrzenie. W ramach reklamacji można ubiegać się o obniżenie ceny wadliwego produktu, naprawienie szkody i usunięcie wad, czy wymianę produktu na nowy i pozbawiony uszkodzeń.

Z Larose.care można kontaktować się na podany na ich stronie adres e-mail czy pod numerem telefonu. Na ich stronie można także znaleźć niezwykle pomocny czat. Jest on chyba najlepszą formą kontaktu z przedstawicielami tamtejszej obsługi klienta, z którymi można odbyć rozmowę w czasie rzeczywistym.

Opinie o Larose.care
Jeżeli miałaś okazję korzystać z kosmetyków proponowanych przez tego sprzedawcęm pozostaw tu swój feedback. Napisz, co sądzisz o ich podejściu do odbiorcy. Jakie masz doświadczenie w robieniu zakupów w tym sklepie. Czy dostałaś dobre wsparcie podczas poszukiwania kosmetyków do Twojej skóry? A także czy dystrybuowane wyłącznie przez Larose.care kosmetyki warte są uwagi większej liczby rodzimych klientek.