Komfort

Wszystkie opinie

Komfort

29% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Spotlight: What are our customers saying?

J
Jarosław
Zakupiłem podłogę na stronie komfort.pl. Polecam, bardzo dobrej jakości produkty w przystępnej cenie. Uzyskałem od pracowników infolinii fachową pomoc w wyborze i zakupie podłogi. Zakupione produkt...Czytacz dalej
B
Barbara
Zakupiłam szafkę łazienkową. Niestety okazała nie do użytku w łazience - po dwóch tygodniach użytkowania blat spuchł. Złożyłam reklamacje. Została odrzucona z powodu rzekomo nieczytelnych zdjęć - z...Czytacz dalej
Łukasz
Moja negatywna przygoda z Komfortem. Chciałem zostawić pieniądze firmie polskiej. Teraz omijam szerokim łukiem. Kupiłem płytki za ponad 7 tys widząc je tylko w sieci. W realu okazały się inne niż ...Czytacz dalej
M
Maciek
Szczerze odradzam zakupy w tym sklepie. to jeden wielki dysKomfort. Zamowienie złożyłem w sierpniu 2019, a sprawa zakończyła się w lipcu 2020. Ekipa monterska bardzo profesjonalna. Wszystko zrob...Czytacz dalej
E
Eugeniusz
Usługę jaką mi wykonali pseudo fachowcy z Komfortu reklamowałem. Poziom jej wykonania oceniam na fatalny. Ale obsługa działu reklamacji Komfortu to już kompletne dno. Całkowita ignorancja klienta...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (14)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Panele podłogowe

  Zakupiłem podłogę na stronie komfort.pl. Polecam, bardzo dobrej jakości produkty w przystępnej cenie. Uzyskałem od pracowników infolinii fachową pomoc w wyborze i zakupie podłogi. Zakupione produkty zostały bezpiecznie i szybko dostarczone.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Szafka łazienkowa

  Zakupiłam szafkę łazienkową. Niestety okazała nie do użytku w łazience - po dwóch tygodniach użytkowania blat spuchł. Złożyłam reklamacje. Została odrzucona z powodu rzekomo nieczytelnych zdjęć - zdjęcia zrobione w dużej rozdzielczości i wada była widoczna. W odpowiedzi reklamacyjnej był podany niewłaściwy numer telefonu, a na mojego kolejnego e-maila już nikt nie odpowiada. Nie sądziłam że taka duża firma ma tak niskie standardy. NIE POLECAM. Badziewne produkty za duże pieniądze. Brak kontaktu i rzetelnej opinii w momencie reklamacji.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Płytki gres

  Moja negatywna przygoda z Komfortem. Chciałem zostawić pieniądze firmie polskiej. Teraz omijam szerokim łukiem. Kupiłem płytki za ponad 7 tys widząc je tylko w sieci. W realu okazały się inne niż chcieliśmy, ale zorintowaliśmy się po 30 dniach od zakupu. Chciałem wymienić, na inne ponosząc koszty transportu, za identyczną kwotę, dodatkowo chciałem się zobowiązać do zakupów na kilka tys. (urządzam dom). Czyli sklep by tylko zyskał. Nic by nie stracił. Ale usłyszałem NIE bo minęło 30 dni od zakupu. U francuskiej konkurencji na C czy L można oddać bez problemu, wymiana nie stanowi żadnego problemu nawet po kilku miesiącach. Także pomimo, że do Komfortu mam najbliżej, już nigdy nie zostawię tam nawet złotówki. Piszę ku przestrodze. Zastanówcie się dobrze bo Komfort w porównaniu do konkurencji raczej nie jest przychylny klientowi. A szkoda.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  panele i drzwi

  Szczerze odradzam zakupy w tym sklepie. to jeden wielki dysKomfort.
  Zamowienie złożyłem w sierpniu 2019, a sprawa zakończyła się w lipcu 2020.
  Ekipa monterska bardzo profesjonalna. Wszystko zrobili szybko i fachowo. Panele przyjechały właściwe i zostały szybko zmontowane. I to jedyne plusy.
  Pan, który przyjechał na pomiary wybrał sobie drzwi po swojemu. Ja chciałem lewe, według niego lepiej pasują prawe. I mimo tego, że zaznaczałem, że chcę lewe, wpisał po swojemu. Efekt? Drzwi przyjechały prawe zamiast lewych. Na dodatek za niskie.
  Reklamacja. Sprawa trafiła do pani kierownik sklepu koło Magnolii. Usłyszałem, że właściwe drzwi dostanę za dwa tygodnie a pomylił się producent. Po dwóch miesiącach dalej drzwi nie miałem, a nowe zamówienie u producenta nawet nie zostało złożone. I gdyby nie monter, od którego dostałem kontakt do jakegoś dyrektora do spraw klientów, to pewnie dalej bym się bujał. Napisałem też ponaglenie z groźbą oddania sprawy do sądu. Drzwi dostałem po kolejnych dwóch miesiącach (czyli 3 miesiące po terminie). Ale znów były niezgodne z zamówieniem. Oczywiście ten pan próbował mnie przekonać, że to ja zmieniłem zdanie i oni są tak wspaniali, że wezmą koszty na siebie i zamówią mi nowe drzwi. Zażądałem również zwrotu części kosztów zamówienia. I tę część kosztów odzyskałem (nie tyle co chciałem). Jednak ponownie okazało się to problemem. Na zrobienie przelewu ze strony sklepu czekałem 2 miesiące. W międzyczasie interweniowałem u dyrektora regionalnego i chyba tylko dlatego te pieniądze udało mi się odzyskać. Dopiero w lipcu sprawa została zakończona i mogę o tym zajściu zapomieć.
  Wnioski. Nigdy więcej tam nie wrócę i nikomu nie polecam. Niekompetencja, chamstwo, ignorowanie klienta od zwykłego pracownika do dyrektorów (którzy pomogli mi, jednak po długiej walce).


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  podłoga + drzwi z montażem

  Usługę jaką mi wykonali pseudo fachowcy z Komfortu reklamowałem.
  Poziom jej wykonania oceniam na fatalny.
  Ale obsługa działu reklamacji Komfortu to już kompletne dno. Całkowita ignorancja klienta. Dziwię się jak można takich ludzi w ogóle trzymać w firmie. Przecież oni robią całej instytucji swym poziomem obsługi potężną anty reklamę. Na składane pisma w ogóle nie odpowiadają, W końcu po kilkunastu ponagleniach decyzje swoją uzasadniają w sposób całkowicie kłamliwy, niezgodny zupełnie ze stanem faktycznym. Nie przyjmują do wiadomości prawdziwych faktów, wymyślają zdarzenia, które absolutnie nie miały miejsca. Bezczelnie kłamią , aby odsunąć niekorzystne, a prawdziwe fakty. Jest to instytucja zupełnie nie wiarygodna, która absolutnie nie liczy się z klientem. Wszystkim odradzam kontakt z tą Firmą, bo wydane u nich pieniądze w przypadku reklamacji są nie do odzyskania. Pozostaje jedynie droga sądowa. Natomiast człowiek, który im zaufa na długo tkwi w bałaganie i stresie jakie Komfort im zafundował.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Dywan

  Ja również nie polecam zakupów w tym sklepie. To naprawdę jest porażka. Zero informacji o przesyłce. Czas realizacj 24 godziny, co się okazało po moich telefonach bo Sklep Komfort nie raczył poinformować że jednak nie mają towaru na stanie.... jeszcze raz szczerze odradzam zakupów w internetowym sklepie komfort.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Szafa

  Bardzo bardzo nie polecam.14 września zamowilam szafe ,pomijając ze w ten sam dzień zamowilam Inn meble na allegro i dostalam je po tygodniu bez problemu.Tak jak pisałam zamowilam 14 września, dostawa miala być 23 września,szafy ani nie widać ani żadnej wiadomości. 23 zadzwoniłam do firmy komfort i dowiedziałam się ze jeszcze nie dostane szafy ponieważ z dwóch paczek do sklepu z magazynu przyszla 1 z 2 paczek ,I nie są w stanie powiedzieć kiedy .Na drugi dzień zadzwoniłam ponownie i dowiedziałam się ze moze pod koniec miesiąca. Kolejny raz dzwonienia ze w drugie połowie ostatniego tygodnia Września.W dniu dzisiejszym okazało się że podobno zamowilam beż wniesienia 2 paczki po 53 kg,panowie zaczęli się śmiać ze mam sobie sama wnieść, po przyjechaniu osoba która była w domu z powodu choroby ,została poinformowana ze ma sobie paczki sama wynieść z samochodu .Po rozmowie z panami z transportu paczki zostały zostawione pod klatka.Poinformowalam Pana ze osoba przebywającą w domu jest chora po czym pan stwierdził że ma zejść podpisać odbiór, pomijając ze wszystkie meble które zostały mi dostarczone w ostatnim czasie nie potrzebowały podpisu ,pan zaczął mi uwagi robic ze powinnam poinformować iż ta osoba jest chora co zrobilam podczas poprzedniego telefonu i następnego, więc pan stwierdził że ma zejść podpisać i wynieść sama dwie paczki po 53 kg ,napomknę ze byla to jedna kobieta .


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kuchnia

  Nie polecam po 15-16 tyg oczekiwania na kuchnię. Przyszła ale niekompletna. Montażyści po próbie montażu opuścili dom i zero kontaktu. W sklepie mówią że mogą przyjąć tylko reklamacje i czekać. Kretacy i 0 profesjonalizmu


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  armatura

  Zdecydowanie NIE POLECAM tego sklepu. Na stronie informacja o dostawie w 24h w opcjach dostawy okazuje się ze w 2 tyg. Minęły 2 tyg brak informacji o moim zamówieniu. Dzwonie na infolinie i okazuje się, ze moje zamówienie na mnie czeka tylko system nie wygenerował wiadomości!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wanna z obudową Cersanit 140x140

  72 godziny dostawa. Wielka ściema. Czekam już 7 dni a przesyłka nie przychodzi. Nie otrzymałem 5% rabatu. Przestrzegam przed zakupami. Jeśli komuś zależy na czasie radzę wybrać inny sklep. Poza tym pomimo super przecen ceny mają wysokie. Mi zależało na czasie. 72godziny chwyt reklamowy. PRZESTRZEGAM I NIE POLECAM. To były moje pierwsze i ostatnie zakupy.

  wykładzina do firmy nie dojechała w terminie, infolinia to jakiś żart - zero konkretnej pomocy, jedyne co robią to kopiują informacje ze skryptów. Nie poczuwają się do odpowiedzialności, odmawiają przyjęcia rezygnacji z zamówienia ! NIGDY NIE KUPUJCIE U NICH ! Ta firma to jedno wielkie oszustwo !


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wykładzina

  Sklep internetowy komfort jest bardzo nie rzetelny. Wprowadza w błąd swoich kliwntow. Wysyłka towaru na stronie miała być w ciagu 24 h, na potwierdzeniu otrzymałam termin dostawy 7 dni!!! Jako klient kupujący po raz pierwszy okazalo sie, ze nie moge skorzystać z rabatu 5% poniewaz kupuje produkt z gazetki!!! A darmowy koszt transportu okazał sie fikcja. Malo tego, zamowienie zostalo zrealizowane błędnie, ponieważ nie przecięli wykladziny jak zaznaczylam to w uwagach. Wszytsko spadło na pobliski sklep stacjonarny! Nie polecam sklepu internetowego. Marketingowe slogany zupelnie bez pokrycia. Odradzam każdemu Sklep Internetowy!!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  stolik

  Zdecydowanie nie polecam. Zamówiłam stolik, na który czekałam aż 2.miesiące. Czas realizacji wynosił do 2.tygodni. W końcu zrezygnowałam z zamówienia. Na zwrot czekałam tydzień, oczywiście musiałam się upomnieć 2.razy.


Inni również oglądali

Logo Zaful
Zaful
1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Cigabuy
Cigabuy
1 opinie

Palenie zabija. Dym tytoniowy zawiera ponad 70 substancji rakotwórczych. Czy jako osoba lubiÄ…ca puÅ›cić sob...

Logo Aliexpress
Aliexpress
1 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips
Philips
1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Komfort

O sklepie Komfort
Właścicielem sklepu internetowego Komfort jest firma Sklepy Komfort S.A. z siedzibą w Łodzi. Sklepy Komfort S.A. – polskie przedsiębiorstwo zarządzające siecią sklepów z panelami, dywanami, podłogami drewnianymi i wykładzinami. Sklepy Komfort to obecnie sieć ponad 160 salonów specjalistycznych oferujących dywany, wykładziny, panele podłogowe, podłogi drewniane oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Przedsiębiorstwo współpracuje z producentami z całego świata. Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć sklepów stacjonarnych, a także za pośrednictwem sklepu on-line. Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort S.A., od 2014 roku kontrolowana przez Michała Sołowowa.

Oferta w sklepie Komfort
Dywany Komfort to ponad 1800 modnych wzorów, wśród których coś dla siebie znajdą nawet najbardziej wymagający. Dywany Komfort powstają z wysokiej jakości, odpornych na ścieranie włókien. Dzięki temu są łatwe w pielęgnacji i prezentują się dobrze nawet po długim użytkowaniu. Kupując dywan Komfort, należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego rozmiar i kształt, długość tak zwanego runa, kolor oraz materiał, z jakiego został wykonany. Wybierając dywan Komfort do domu, warto pamiętać także o kilku praktycznych zasadach. Do miejsc często i intensywnie użytkowanych warto wybrać dywan w kolorze ciemnym lub melanżu. W takich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się dywany odporne na ścieranie i takie, które można prać lub czyścić na mokro. W pomieszczeniach rzadziej eksploatowanych, w których zależy Ci szczególnie na komforcie, możesz wybrać miękki dywan z nieco dłuższym włosiem. Tego rodzaju dywan pomoże zbudować przytulną, relaksującą atmosferę. Pomóc w tym może również wybranie dywanu w ciepłych, jasnych kolorach. Dywany z krótkim runem są dużo łatwiejsze w codziennej pielęgnacji. Dłuższe runo zapewnia jednak lepszą izolację od chłodnej podłogi. Dywan może posłużyć również do wyznaczenia określonych stref w mieszkaniu. Często pomaga to w stworzeniu harmonijnego i dobrze zorganizowanego wnętrza. Barwę dywanu możesz dopasować do kolorystyki całego pomieszczenia lub wręcz przeciwnie. Możesz wybrać z oferty Komfort dywan, który będzie kontrastował z otoczeniem. Taki zabieg może przynieść szczególnie ciekawe efekty w przypadku minimalistycznych lub monochromatycznych wnętrz. Z kolei jednolite, stonowane dywany mogą sprawdzić się w bardzo odważnie i kolorowo urządzonych pomieszczeniach. Kolorowe dywany, ozdobione podobiznami zwierząt czy bajkowych postaci, sprawdzą się idealnie w pokojach najmłodszych domowników. Znaczenie odgrywa również taki parametry dywanu jak jego gramatura. Im wyższa gramatura dywanu, tym jest on bardziej odporny na odkształcenia.
Panele podłogowe to bardzo popularna alternatywa dla podłogi drewnianej. Za wyborem paneli do domu czy mieszkania przemawiają przede wszystkim niski koszt, łatwość montażu oraz liczba dostępnych wzorów. Wielu producentów oferuje panele laminowane łączone bez-klejowo. Sposób łączenia paneli poszczególnych producentów jest zbliżony, różni się jedynie detalami. Dzięki temu panele laminowane, w przeciwieństwie do parkietów drewnianych, możemy w wielu przypadkach położyć samodzielnie. Nieporównywalnie niższy jest również koszt podłogi z paneli laminowanych. Ceny 1m2 paneli podłogowych zaczynają się w sklepie internetowym Komfort już od zaledwie kilkunastu złotych.
Za wygląd paneli podłogowych odpowiada tak zwany dekor. Jest to warstwa dekoracyjna, pokryta dodatkowo kilkoma warstwami lakieru. Tradycyjne dekory ozdobione są wzorem drewna zbliżonym do wyglądu naturalnych desek. Aktualnie szereg producentów paneli podłogowych oferuje również panele imitujące kamień, beton architektoniczny, a nawet płytki ceramiczne. A jeśli szukamy oryginalnych rozwiązań, zamiast paneli układanych równolegle, możemy wybrać panele układane w jodełkę lub panele heksagonalne. Wybierając panele do domu czy firmy, warto zwrócić uwagę również na klasę ścieralności oraz klasę użyteczności. Pierwszy z tych parametrów określa, jak odporna na ścieranie jest wierzchnia, dekoracyjna warstwa paneli. Ścieralność określana jest w pięciostopniowej skali od AC1 do AC5. W ofercie wielu producentów paneli znajdują się jednak dodatkowo wzmacniane panele o klasie ścieralności AC6. Z kolei klasa użyteczności określa, czy panele są przystosowane do montażu jedynie w domach, czy również w obiektach użyteczności publicznej.

Co sądzisz o ofercie Komfort?
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Komfort? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Komfort jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Komfort i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Komfort.