NiezależnaOpinia

  Opinie Jula

  O firmie Jula

  Jula Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Malborskiej 49, (03-286) Warszawa, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000365248, REGON: 142595635, NIP: 5242718525, kapitał zakładowy 150.000,00 złotych.
  Historia Grupy Jula zaczyna się, gdy firma Jula Industri AB została założona w gospodarstwie Jultorp na obrzeżach Varaslätten w Västergötland.
  W następstwie kryzysu naftowego pod koniec lat 70. Lars-Göran i Irene Blank rozpoczęli produkcję czapek świątecznych, połączony w jedno drwal i dwoina drewna. Pomysł wyszedł od Lars-Göran od dziadka Otto, który używał pilarki do drewna, między innymi, produkcji drewna dla samochodów w czasie II wojny światowej.
  Rok 2019, czyli pierwszy „prawdziwy” rok działalności Jula Holding, zapisał się jako okres pomyślnego rozwoju koncernu. Obrót koncernu wyniósł około 8,2 miliarda SEK, a zysk 750 milionów SEK.
  W 2020 roku Jula będzie kontynuowała ekspansję m.in. poprzez otwarcie nowych multimarketów w Szwecji, Norwegii i Polsce.
  Markety Jula w Polce znajdziesz w: Bielsko-Białej - Centrum Handlowe Sarni Stok, Bydgoszczy - Park Handlowy Batory, Gdańsk - Morski Park Handlowy, Gliwice - Centrum Handlowe Europa Centralna, Kielcach - Galeria Echo Kielce, Lublinie - Park Handlowy Tatary, Łodzi - Centrum Teresy 100, Poznaniu - HOMEPARK Franowo, Słupsku - Centrum Handlowe Jantar, Szczecinie - MMG Center Szczecin i Retail Park Mieszka, Warszawie - HOMEPARK Janki i HOMEPARK Targówek, Wrocławiu - Aleja Bielany

  Oferta w sklepie Jula

  W sklepie internetowym Jula dostępne są następujące kategorie produktów: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja, gospodarstwo domowe.
  Jula to sklep, w którym znajdziesz marki takie jak: Abu Garcia, Anza, Blaupunkt, Bluewear Pro Workwear, BLWR Outdoor, Bosch, Bosch Home, Burns & Barkles, DeWalt, Gardena, Greenworks, Kayoba Outdoor, Kärcher, Meec Tools, Metabo, Nedis SmartLife, Oregon, Philips Hue, Remington, Ryobi, Stanley, Stay fit by Bluewear, Turtle Wax.
  Za zamówiony towar możesz zapłacić kartą Visa, Mastercard, American Express oraz Diners (wszystkie dane są przesyłane przy użyciu protokołu szyfrowania https://pl.wikipedia.org/wiki/SSL); przelewem elektronicznym, przy użyciu systemu płatności DotPay. Możesz również zdecydować się na płatność z konta PayPal lub przy użyciu karty płatniczej bądź kredytowej powiązanej z kontem PayPal. Możesz także zapłacić za zamówienie w momencie jego odbioru. Ta opcja płatności dostępna jest tylko w przypadku zamówień z dostawą do domu, których wartość nie przekracza 6000 PLN. W przypadku tej opcji płatności oprócz standardowej opłaty za przesyłkę ponosiesz opłatę w wysokości 5 PLN, która doliczana jest do kosztu wysyłki. Płatność uiszczana jest u kuriera w momencie odbioru zamówienia. Wyłącznie gotówką. Możesz także dokonać płatności kartą podarunkową Jula. Aby móc zapłacić kartą podarunkową za zamówienie, podaj numer swojej karty podarunkowej oraz pięciocyfrowy kod dostępny na tej karcie. W przypadku kart elektronicznych kod ten znajduje się pod kodem kreskowym, natomiast na kartach papierowych znajduje się z tyłu pod zdrapką.
  Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem firm kurierskich: Schenker i GLS.

  Co sądzisz o ofercie Jula?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Jula? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Jula jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Jula i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Jula.

  Jula - Milion słów [Official Music Video]

  Jula
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Jula

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Jula jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Jula. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Jula?

  Jula działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Jula . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.