Garnki Swiata Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Garnki Swiata

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

B
Blanka Krupa
Ostatnio zakupiłam garnki w sklepie Garnki Swiata i jestem bardzo zadowolona z jakości produktów oraz obsługi klienta. Wybór patelni ceramicznych, sokowników i noży był naprawdę szeroki, a wszystki...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy w Garnkach Swiata

  Ostatnio zakupiłam garnki w sklepie Garnki Swiata i jestem bardzo zadowolona z jakości produktów oraz obsługi klienta. Wybór patelni ceramicznych, sokowników i noży był naprawdę szeroki, a wszystkie produkty wyglądały na solidnie wykonane. Miałam okazję porozmawiać z pracownikiem sklepu, który pomógł mi znaleźć idealny dla mnie zestaw garnków indukcyjnych. Był bardzo uprzejmy i kompetentny, co tylko potwierdziło moje pozytywne wrażenie o Garnkach Swiata. Co więcej, cena była również zadziwiająco przystępna jak na tak wysokiej jakości produkty. Mogę śmiało polecić ten sklep każdemu poszukującemu sprzętu kuchennego!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...