Fast Service

Wszystkie opinie

Fast Service

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Fast Service

Urządzając warsztat niezbędne jest wybranie odpowiednich mebli. Muszą być one wytrzymałe i sprawdzać się w najtrudniejszych warunkach. Nieodpowiednie meble mogą ulec szybkiemu uszkodzeniu i spowodować szkody, a nawet narazić na niebezpieczeństwo użytkowników. Znalezienie dobrej firmy produkującej wytrzymałe meble może być niezwykle problematyczne, przecież jest tyle miejsc i nigdy nie wiadomo, które będzie tym najlepszym. Zakładasz warsztat? Chcesz zrobić remont w obecnym miejscu? Szukasz odpowiednich mebli do swojego warsztatu? Poprzednie meble nie spełniły Twoich wymagań? Na tej stronie znajdziesz opinie klientów i szczegóły dotyczące firmy Fast Service, które pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze firmy produkującej meble. Opinie użytkowników mogą być bardzo ważne, jeżeli chcemy poznać prawdziwą wartość firmy. 

 

Firma Fast Service

Zajmuje się sprzedażą i produkcją mebli warsztatowych na zamówienie. Firma Fast Service powstała na początku 1991 roku i od tego czasu nieustannie działa dbając o bezpieczeństwo swoich klientów w warsztacie. Oprócz produkcji i sprzedaży mebli, zajmują się również renowacją felg i malowaniem proszkowym

 

Produkty i obsługa klienta Fast Service

Firma Fast Service specjalizuje się w sprzedaży i produkcji mebli warsztatowych. Oferują szeroką gamę mebli takich jak szafki narzędziowe, wózki narzędziowo-diagnostyczne, stoły warsztatowe, gabloty zamykane roletą, stojaki narzędziowe, szafy BHP, szafy na kartoteki i wiele innych. Fast Service oferuje również zamówienie mebli pod wymiar, odpowiednich do konkretnego warsztatu, wycena takich mebli jest bezpłatna.

 

Czas wysyłki towaru w przypadku płatności przelewem lub płatności online wynosi do 10 dni roboczych. Dostawcą przesyłek jest firma kurierska PEKAES, a czas i koszty dostawy zależą od kilku czynników. Na koszt dostawy wpływa między innymi wielkość zamówienia, jednak wszystkie zamówione przez jedną osobę rzeczy są wysyłane jako jedno. Czas dostawy zajmuje zazwyczaj do 2 dni, jednak jest to zależne od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Należy również zaznaczyć, że cały proces wydłuża się w przypadku płatności ratalnej

Możliwymi sposobami płatności w sklepie Fast Service jest przelew na konto bankowe, przelew online poprzez system Przelewy24.pl oraz system ratalny. Kupno przedmiotów na raty możliwe jest dzięki systemowi mBank mRaty, cały proces pożyczki ratalnej odbywa się przez internet. 

Zamawianie przez internet często wiąże się z ryzykiem, że produkt nie będzie dokładnie taki jak myśleliśmy. Sklep umożliwia zwrot towaru poprzez odstąpienie od umowy w terminie do 14 dni od otrzymania zamówienia. Dodatkowo jak każdy sklep, Fast service umożliwia złożenie reklamacji, wraz z którą możemy żądać wymiany towaru na nowy, usunięcia wady lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny oraz odstąpieniu od umowy w przypadku wady istotnej. Reklamacje należy złożyć w ciągu roku od zauważenia wady. W razie wątpliwości możemy skontaktować się z obsługą klienta telefonicznie lub przez adres e-mail. 

 

Skargi, komplementy oraz opinie użytkowników o firmie Fast Service

Korzystałeś z mebli warsztatowych produkowanych przez firmę Fast Service? Uważasz je za dobre jakościowo? A może jesteś z nich niezbyt zadowolony? Chętnie wysłuchamy Twoich doświadczeń związanych z Fast Service. Czy trzymają się harmonogramu wysyłki? Czy ich produkty spełniają wymagania związane z warsztatem? Czy ich obsługa klienta jest pomocna i miła? Zostaw swoją opinię, to właśnie ona może przyczynić się do czyjegoś wyboru. Opinie klientów mogą być naprawdę ważne dla innych konsumentów, którzy wahają się nad wyborem odpowiedniej firmy. Więcej opinii znajdziesz tutaj.