Eroprostin Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Eroprostin

0% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Krzysztof
Eroprostin to nie jest żaden lek tylko suplement kupiłem go i teraz żałuje zostałem oszukany ponieważ podczas zażywania tego suplementu nabawiłem się potwornych bólów głowy i zawrotów. W związku z ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Eroprostin

  Eroprostin to nie jest żaden lek tylko suplement kupiłem go i teraz żałuje zostałem oszukany ponieważ podczas zażywania tego suplementu nabawiłem się potwornych bólów głowy i zawrotów. W związku z tym odesłałem w/w specyfik tak jak to przedstawiała dołączona ulotka na adres skrytki pocztowej .zażywałem ten suplement zgodnie z zaleceniem konsultanta 2xdziennie po jednej kapsułce .Odesłałem 3pełne opakowania po 60 szt. w każdym i co się okazało że nie otrzymam żadnego zwrotu pieniędzy za odesłane opakowania ponieważ jak się dowiedziałem po 2 miesiącach z email że nie odesłałem pustego opakowania gdzie w ulotce nigdzie tego nie było że trzeba to zwrócić tak więc wydałem 597zł i nie otrzymam zwrotu to oszustwo a żeby jeszcze wspomnieć podczas zamawiania pan konsultant bodaj Jakub powiedział że będzie że mną w kontakcie co okazało się bujdą po 2 tygodniach natomiast zadzwoniła jakaś pani z tej firmy i poinformowala mnie że ten suplement nie zadziała ponieważ nie mam jak to ona wyraziła aktywatora który bagatela kosztuje 1200zł i co to jest nie oszustwo dlatego ostrzegam nie kupujcie tego suplementu bo nabawicie sié tylko tych przypadłoś co i co ja.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...