NiezależnaOpinia

  Opinie eOkulary.com

  Okulary przeciwsłoneczne to artykuł pierwszej potrzeby, niezależnie od pory roku. Promienie słoneczne, zarówno latem, jak i zimą, przedostając się do oka, mogą być przyczyną wielu chorób. Nie wiesz, jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać i gdzie je kupić? Chronić oczu dobrymi okularami przeciwsłonecznymi pomoże Ci eOkulary – sklep internetowy z dużym wyborem okularów klasycznych, przeciwsłonecznych, polaryzacyjnych, gogli narciarskich, okularów dla komputera i wiele inne. Sklep eOkulary zajmuje się dystrybucją okularów przeciwsłonecznych już od 1997 roku. Ma duży wybór okularów, przyjazne warunki zakupów, łatwe wyszukiwanie produktów.

  eOkulary: „Ubrać każdą twarz w modne i bezpieczne okulary”

  Firma dba o ochronie oczu swoich klientów, i dlatego ją misją jest „Ubrać każdą twarz w modne i bezpieczne okulary i dokonać tego w dobrym stylu w najbardziej atrakcyjnej cenie”. Ma kompleksową ofertą do najbardziej specyficznych potrzeb odbiorców. Sklep eOkulary posiada okulary przeciwsłoneczne, specjalnie dostosowane do wymagań rowerzystów i kolarzy, kierowców, biegaczy, wędkarzy i innych. Jeśli oczekujesz więcej, niż tylko ochrony UV, eOkulary proponuje okulary polaryzacyjne do jazdy samochodem, sportowe okulary dla biegaczy, dobrze trzymające się głowy, okulary z wymiennymi soczewkami dla rowerzystów. Firma pamięta też o amatorach sportów zimowych, dlatego ma w swojej ofercie okulary snowboardowe i gogle narciarskie. Aby spełnić oczekiwania klientów, eOkulary ciągle stara się uatrakcyjniać swoją ofertę nowymi modelami okularów przeciwsłonecznych.

  „To, co robimy, chcemy robić jak najlepiej” - eOkulary

  Sklep eOkulary dokłada wszelkich starań, aby się dla Ciebie rozwijać. Dawniej eOkulary został wyróżniony statusem Super Sprzedawcy w serwisie Allegro. Innym warunkiem posiadania standardu sklepu eOkulary jest konieczność sprawnej realizacji zamówień – do 24 godzin, pełne bezpieczeństwo zakupów, stały kontakt ze sprzedawcą zarówno przed, jak i po zakupie. Sklep przykłada dużo uwagi do dostarczenia produktów, ponieważ wysyłamy produkty, wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. A gdy coś stanie się w transporcie, eOkulary bierze to na siebie.

  Reklamacje i zwrót

  Jeśli napotkasz jakikolwiek problem z zakupem, możesz zadzwonić do eOkulary lub napisać e-mail. Sklep pomoże Ci złożyć zamówienie lub przyjmie je na podstawie jednego kontaktu. Kupując u eOkulary, możesz zapomnieć o obawach, związanych z zakupami w internecie. Masz 30 dni na zapoznanie się z produktem i w tym czasie możesz zwrócić lub wymienić nieużywany towar bez podania przyczyny. Aby dokonać zwrotu, trzeba wysłać towar wraz z oryginalnym opakowaniem, dokumentem zakupu i wypełnionym oświadczeniem w ciągu 30 dni od jego otrzymania do eOkulary. Jeśli w toku użytkowania produktu eOkulary ujawniły się wady fabryczne, możesz na tej podstawie złożyć reklamację. 3 proste kroki do reklamacji w eOkulary:

  1. Wypełnij formularz reklamacyjny eOkulary lub skorzystaj z własnego.

  2. Zapakuj bezpiecznie towar, formularz reklamacji i dokument zakupu, jeśli to możliwe.

  3. Wyślij przesyłkę na adres siedziby eOkulary. W ciągu 14 dni po otrzymaniu reklamacji eOkulary poinformuje Cię o uznaniu Twojego zgłoszenia. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji eOkulary podejmie następujące kroki:

  - usunie wadę i bezpłatnie wyśle towar, pozbawiony wady,

  - lub bezpłatnie wyśle nowy, taki sam produkt,

  - lub wymianie towar na inny,

  - lub zwróci gotówkę za towar i przesyłkę.

  Na wszystkie produkty eOkulary daje 2 lata gwarancji.

  Pozostaw swoją opinię!

  Czy korzystałeś już z oferty eOkulary? Podziel się swoją opinią na ten temat. Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla innych osób, które stoją przed wyborem.

  eOkulary.com
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o eOkulary.com

  Twoja opinia