NiezależnaOpinia

  Opinie Coccodrillo

  Historia CDRL S.A. sięga początku lat 90., kiedy Marek Dworczak i Tomasz Przybyła rozpoczęli działalność na rynku odzieżowym. Obaj przedsiębiorcy od początku nastawieni byli na dystrybucję ubrań dziecięcych. Był to wówczas niezagospodarowany i perspektywiczny sektor polskiego rynku. Prawdziwy przełom nastąpił w roku 2003, kiedy doszło do połączenia prowadzonej przez Marka Dworczaka spółki Marco z firmą Remi, której właścicielem był Tomasz Przybyła. W efekcie powstało Coccodrillo Sp. z o. o. Wspólnicy postanowili razem rozwinąć nowe przedsiębiorstwo i rozwinąć działalność także poza granicami Polski. Dziś można powiedzieć, że się to udało. Po drodze jednak miało miejsce wiele istotnych wydarzeń. Najważniejsze z nich z to pewnością stworzenie marki Coccodrillo, będącej owocem współpracy obu prezesów CDRL oraz ich własnych rodzinnych doświadczeń. Jako młodzi rodzice doskonale wiedzieli, czego potrzeba ich dzieciom i potrafili zaobserwować, jak szybko potrzeby te ewoluują. Wraz z narodzinami marki ustalono także najważniejsze zasady dotyczące prowadzenia przedsiębiorstwa. Obowiązują one do dziś.

  Misja Coccodrillo

  Kolejny warty odnotowania i ważny fakt miał miejsce 26 maja 2008 r., kiedy Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę o zmianie nazwy spółki na CDRL Sp. z o. o. Przy tej okazji oficjalnie przeniesiono także siedzibę do świeżo ukończonego obiektu w Pianowie koło Kościana. 18 lipca 2011 r. podjęta została uchwała o przekształceniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną, przyjęto jej statut i wybrano członków zarządu. Wpis przekształconej spółki do rejestru KRS nastąpił 3 sierpnia 2011 r. W październiku 2014 CDRL S.A. uchwałą Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, akcje spółki zostały dopuszczone do obrotu giełdowego. Mimo różnych zmian na jakie decydowała się spółka by lepiej konkurować na polskim i zagranicznych rynkach, pozostała wierna podstawom, dzięki którym odniósł sukces. Przedmiotem działalności CDRL S.A. pozostaje projektowanie i sprzedaż odzieży oraz obuwia dla dzieci i młodzieży.

  Oferta Coccodrillo

  Sieć detalicznych salonów własnych Emitenta prowadzona jest poprzez tzw. spółki zależne. Zajmują się one tworzeniem i utrzymywaniem sklepów sprzedających wyroby pod marką Coccodrillo oraz innego asortymentu oferowanego przez Emitenta. Obecnie sieć sprzedaży liczy niemal 500 salonów. W Polsce zlokalizowane są 242 salony, pozostałe między innymi w Austrii, Czechach, Portugali, Słowacji, Rumunii, krajach Bałtyckich, na Węgrzech. W 2018 r. w Niemczech otwarty został pierwszy salon pod szyldem marki Coccodrillo. Poza granicami Unii Europejskiej salony marki Coccodrillo znależć można także w Arabii Saudyjskiej, Mongolii, Libii, Kazachstanie czy Brazylii. Dodatkowo w roku 2010 uruchomiony został sklep internetowy Coccodrillo. Sprzedaż tym kanałem dystrybucji stale się rozwija zarówno w Polsce jak i Czechach oraz Niemczech. W maju 2015 r. powstała nowa platforma sklepu internetowego coccodrillo.eu. Różni się ona od poprzedniej wizualnie, ale również rozbudowana została o nowe funkcje. Obecnie sklep internetowy występuje w 6 odsłonach: polskiej, angielskiej, czeskiej, słowackiej oraz niemieckiej i austriackiej. Wysiłek spółki CDRL S.A. nagrodzony został nie tylko rozwojem sieci sklepów pod marką Coccodrillo. Jej owocem są także liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach oceniających zarówno sam produkt, jak i całą firmę, jakość obsługi i wyniki biznesowe. W roku 2015 marka Coccodrillo otrzymała tytuł "Super Produkt" przyznawany przez czytelników Mam Dziecko. Od 2016 roku CDRL znajduje się wśród nagradzanych tytułem „Diamenty Forbsa”, które przyznawane są za dynamiczny rozwój firmy. Kolejnymi tytułami jakie otrzymało CDRL S.A. są nagrody „Superbrands 2018” oraz „Polska Marka 2018”.

  Podziel się opinią!

  Czy masz wiedzę na temat Coccodrillo? Zostaw opinię! Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom, planującym wakacje, w dokonaniu prawidłowego wyboru.

  Coccodrillo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Coccodrillo

  Twoja opinia