Cobi

Wszystkie opinie

Cobi

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood

Cobi

O firmie Cobi?
Sklep internetowy Cobi jest własnością firmy Cobi Spółka Akcyjna z siedzibą pod adresem ul. Jaskrów 11 w Warszawie, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000025310, nr NIP 9521783570, nr REGON 013276278, kapitał zakładowy 8250000,00 zł. Cobi S.A. jest polskim producent zabawek dla dzieci. Siedziba spółki Cobi mieści się w Warszawie, natomiast jej zakład produkcyjny (COBI Factory S.A.) znajduje się w Mielcu, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Firma znana jest przede wszystkim z produkcji plastikowych klocków składanych razem za pomocą systemu wypustek i odpowiadającym im gniazd, pozwalających na uzyskiwanie wielu możliwych kombinacji połączeń. Firma Cobi jest drugim w Europie, a trzecim na świecie wytwórcą tego typu zabawek.
Firma powstała w 1987 roku pod nazwą Ertrob. Początkowo produkowała gry planszowe i puzzle. Z czasem zaczęła wprowadzać na rynek polski zabawki zagranicznych marek m.in. Hasbro, Matchbox, Tyco. W 1992 roku firma powołała spółkę zależną Cobert, która zajmuje się wytwarzaniem specjalistycznych form wtryskowych z plastiku. W tym samym roku rozpoczęła produkcję klocków Cobi, które są kompatybilne i zamienne z klockami Lego
W związku z dynamicznym rozwojem marki klocków Cobi od połowy lat 90. XX wieku spółka skoncentrowała swoje działania głównie na ich produkcji oraz upowszechnieniu tego produktu na rynkach krajów ościennych. W 1996 roku otwarto zakład produkcyjny w Mielcu, a w 1998 roku rozpoczęto masowy eksport do: Czech, Słowacji, Rosji, Francji i Niemiec. W 2001 roku firma powołała swoje filie w Czechach i na Słowacji. W 2006 roku spółka Cobi połączyła się z angielskim producentem zabawek Best-Lock, co pozwoliło jej na wejście na rynki Ameryki Północnej i Azji. Dzięki tej fuzji klocki Cobi pojawiły się w sklepach międzynarodowej sieci sklepów Toys „R” Us. 
W chwili obecnej Cobi produkuje takie serie klocków jak m.in. Mała Armia WW2, Mała Armia Wielka wojna, Mała Armia, World of Tanks, Wild Story, Jeep Willys, Action Town, Bitwa o Berlin, Smithsonian, Piraci, Boening, Cobi Electronic, Zestawy Biblijne, Maserati, Skoda, Titanic, Monster Trux, Pingwiny z Madagaskaru, Trash Pack Brix, Winx Club, Zabawa z Cobi, Monsters vs Zombies, FC Barcelona, Gry klockowe, Ben 10, Creative Power oraz klocki duże.

Oferta w sklepie Cobi
W sklepie Cobi dostępne są zabawki marek: Air Hogs, Amazing Zhus, BB Junior, Beados, Blinger, Blume, Bizu, Bingo i Rolly w akcji, Capsule Chix, Chrupaczki, Chiqui Baby Born, Cutie Stix, Emotki (Emoji), Exogini, Fan-O-Rama, Fidgitrix – kostka, Fungus Amungus, Glimmies, Gomu, Grossery Gang, Jak wytresować smoka, Klocki Cobi, Little Live of Pets, Lovely Braids zaplatacz, Lumies, Max Łakomczuch, Miraculous, Oddbods, Oonies - magiczne baloniki, Palace Pets, PJ Masks – Pidżamersi, Pomsies, Power Rangers, Psi Patrol, Qixels, Redakai, Regal Academy, Revell Junior Kit, Robot Trains, Scooby Doo, Scruffies, Sew Cool, Skypaper, Spray Art, Spy Gear, Star Wars, Stretch Figurki, Stretch Screamers, Super Wings, Teksta Robopieski i Robokotki, Teletubisie, Timmy Time, Trash Pack Śmieciaki, Treasure X, Twozies, VR Real Feel, Wild Pets, Winx Club, Wrapples, Wubble Bańkopiłka, ZigaMazoos, Zoobles, Vampiryna, Zoomer.
Ponadto w sklepie znajdziesz: Klocki, Figurki, Figurki Bohaterów Filmowych, Interaktywne, Kreatywne, Maskotki, Lalki i akcesoria, Puzzle, Edukacyjne, Gry, Pojazdy, Zabawy akcji, Gry Cobi, Instrumenty muzyczne, Dla najmłodszych.
Za złożone zamówienie możesz zapłacić: Zwykłym przelewem na rachunek bankowy sklepu; Za pomocą karty płatniczej (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro); Za pośrednictwem platformy płatniczej eCard; Za pobraniem, tj. w momencie dostarczenia towaru do Kupującego. Sklep oferuje transport  gratis od 69 zł. Przesyłka kurierem UPS lub Poczta Polska Kurier 48.

Co sądzisz o ofercie Cobi?
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Cobi? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Cobi jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Cobi i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Cobi.