NiezależnaOpinia

  Opinie Cellbes

  Firma Cellbes rozpoczęła działalność w 1954 r. w Szwecji i przez lata stała się znaczącą firmą modową. W 2007 roku Cellbes został przejęty przez Consortio Invest AB. Z biegiem lat podróż przeszła od tradycyjnej firmy wysyłkowej do stania się nowoczesną firmą handlu elektronicznego. Jednak część sprzedaży jest nadal generowana przez marketing katalogowy, który jest doskonałym źródłem inspiracji dla klientów Cellbes.

  O Cellbes

  Cellbes to skandynawska marka, która od lat ubiera kobiece sylwetki. Cellbes stawia na wzory i kolory, oferta dostępna dla dziewczyn w rozmiarach od 34 do 64. Cellbes to również kolekcja Home - czyli dodatki do domu w skandynawskim stylu.

  W ubiegłym roku dyrektor ds. Operacyjnych Facebooka, Sheryl Sandberg, wspomniała Cellbes podczas rozmowy o zarobkach, gdzie podkreśliła, że firma z powodzeniem używa narzędzi podanych przez Facebooka do tworzenia dobrych strategii i osiągania wyników. Cellbes świętuje teraz 100 000 obserwujących z wielkim konkursem na Facebooku, gdzie wszyscy obserwujący mają szansę na wygranie przedmiotów z kolekcji najnowszego sezonu.

  Oferta firmy

  Cellbes koncentruje się na kobietach, które cenią sobie dobre dopasowanie, piękne kolory, wzory i komfort. Oferujemy odzież niestandardową i obejmuje rozmiary od 36-64 w większości naszych ubrań. Oprócz mody damskiej oferujemy bieliznę, bieliznę nocną, stroje kąpielowe, odzież sportową, buty i akcesoria, a także modę męską z szeroką gamą produktów. Asortyment obejmuje również tekstylia domowe i dekoracje do domu.

  Cellbes oferuje ubrania w rozmiarach od 34 do 64 dla pań i S-8XL dla mężczyzn w większości ubrań.

  Cellbes jako marka jest również dostępna w około 70 sklepach odzieżowych w całej Szwecji. Dzięki projektowanym produktom i własnym magazynom w Szwecji mogą zaoferować klientom Business to Business sezonowe dostawy, dobre marże i bezpłatne zakresy wielkości dla wszystkich zamówień uzupełniających.

  Minimalna wartość zamówienia 20 zł. Płatność za pobraniem, kartą kredytową lub PayPal. Opłata za dostawę 12,50 zł. Odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Towar dostarczają w terminie 7-14 dni wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem kuriera Pocztex Poczty Polskiej. Porównaj ofertę sklepu z konkurencją naszej stronie.

  Cellbes w swojej najnowszej kolekcji przygotowała rozwiązania na upał zarówno na plaży jak i w mieście. Zwiewne bluzki z etnicznymi aplikacjami, ażurowe wykończenia tunik, subtelne koronki oraz wzorzyste sukienki to modne i zapewniające komfort propozycje, które doskonale sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów. Iście letnia, pastelowa kolorystyka bazująca na beżach, błękitach i odcieniach lila została wzbogacona o kilka modeli w klasycznej czerni i bieli.

  Opinia końcowa

  Oferta sklepu Cellbes jest warta uwagi. Moda klasyczna, szykowna, na każdą okazję. Dla całej rodziny i dla domu. Strona oferuje ciekawe przewodniki, jak dobrać odpowiedni rodzaj stanika, wskazówki dotyczące prania i użytkowania odzieży, przewodnik po rozmiarach. W sklepie rzucają się w oczy zróżnicowane ceny. Czas dostarczenia towarów jest dość długi, wynosi od 7 – 14 dni roboczych od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia, nie dłużej niż 21 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. W wyjątkowych przypadkach (sprowadzenie towaru o dłuższym terminie wykonania) czas dostarczenia towarów może być nawet jeszcze dłuższy niż 30 dni, co zostanie każdorazowo i indywidulanie ustalone z Klientem.

  Cellbes
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Cellbes

  Twoja opinia