NiezależnaOpinia

  Opinie Avans

  O sklepie Avans

  Właścicielem sklepu internetowego Avans jest firma TERG S.A. z siedzibą w Złotowie.
  Avans – sklep internetowy, do 2015 ogólnopolska sieć elektromarketów, istniejąca od wczesnych lat 2000. Na sieć sprzedaży detalicznej Avans składało się ponad 250 sklepów własnych oraz kilkaset działających na zasadzie franczyzy. W dużych aglomeracjach miejskich sieć Avans obecna była w postaci Punktów Odbioru Osobistego sklepu internetowego. Sklepy sieci Avans oferowały klientom sprzęt multimedialny, RTV i AGD.
  Sieć posiadała dwa centra biurowo-logistyczne, w Koninie oraz Chmielowie.
  W III kwartale 2012 roku spółka Avans przejęta została przez spółkę OpenMedia z Tarnobrzega. W I kwartale 2014 roku spółka OpenMedia zmieniła nazwę na Avans Sp. z o.o.
  W kwietniu 2014 roku Grupa Domex zarządzająca siecią Avans złożyła wniosek o upadłość[5]. Od tego czasu sklepy były likwidowane – ostatnie sklepy z logo Avans zostały zamknięte pod koniec marca 2015. W ostatniej fazie działalności sklepy wyprzedawały pod nadzorem syndyka pozostały sprzęt, który zwożony był z zamykanych placówek.
  W chwili obecnej w większości byłych placówek Avansu działają sklepy Media Expert. Markę Avans i sklep internetowy przejęła spółka Terg, właściciel Media Expert.
  Obecnie pod marką Avans działa wyłącznie sklep internetowy z elektroniką.

  Oferta w sklepie Avans

  W sklepie internetowym Avans możesz znaleźć telewizor dopasowany do swoich oczekiwań i preferencji. Do dyspozycji masz sprzęt zaliczany do kategorii RTV: telewizory i radioodbiorniki. Możesz wybrać swój nowy telewizor spośród najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Jakie rodzaje telewizorów możesz tutaj znaleźć? Są to przede wszystkim urządzenia z matrycami QLED, OLED i LED, ale również LCD czy TFT. Najnowocześniejsze technologie to matryce OLED i QLED. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości obrazie i dźwięku, to postaw właśnie na nie. Przy zakupie telewizora należy zwracać uwagę nie tylko na zastosowaną technologię, ale również na inne parametry. Z racji tego, że coraz częściej telewizor służy nie tylko do oglądania telewizji, ale również do przeglądania Internetu, to atrakcyjną opcją jest telewizor z Wi-Fi.
  Jaki sprzęt RTV warto nabyć? Do kategorii RTV zalicza się wiele przydatnych rozwiązań. Wśród nich można wymienić: czytnik Blue-ray, nagrywarkę, kino domowe, sprzęt Car Audio, słuchawki, odtwarzacz MP4, projektor, uchwyt do telewizora, nawigację GPS, zestaw telewizji satelitarnej czy wysięgnik do telewizora. W każdej kategorii masz możliwość filtrowanie wyników, dzięki którym możesz wskazać, jakie minimalne parametry ma mieć produkt, którego poszukujesz. Na tej podstawie ograniczysz listę wyświetlanych wyników wyłącznie do takich, które spełniają Twoje oczekiwania. Możesz oczywiście również określić, ile jesteś w stanie maksymalnie wydać na swoje urządzenie.
  Telewizory i sprzęt RTV to eleganckie dopełnienie salonu. W swoim domu możesz stworzyć prywatne kino domowe. Postaw na model telewizora np. z rozdzielczością UHD/4K, do tego dopasuj nowoczesny zestaw kina domowego. Korzystając z uchwytu na TV, możesz z łatwością zawiesić telewizor na ścianie i w ten sposób zaoszczędzić przestrzeń. Dużym plusem technologii 4K jest m.in. to, że nie musisz zachowywać dużej odległości od telewizora, kiedy oglądasz film, tak więc nawet w niewielkim pomieszczeniu możesz postawić na urządzenie z dużym ekranem. Optymalna odległość od telewizora z obrazem 4K powinna wynosić do 3 metrów. Nawet siedząc blisko niego, nie dostrzeżesz pojedynczych pikseli – na pewno obraz będzie wysokiej jakości. Do tego wszystkiego postaw na zestaw ulubionych filmów na Blue-ray oraz wygodną kanapę i możesz rozpoczynać przygodę ze swoim domowym kinem.
  W sklepie internetowym Avans masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: przelew bankowy na rachunek bankowy sklepu; kartą płatniczą lub przelewem bankowym poprzez zewnętrzny system szybkich płatności; gotówką za pobraniem oraz system płatności ratalnych.

  Co sądzisz o ofercie Avans?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Avans? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Avans jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Avans i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Avans.

  Sklep internetowy - jak zacząć? 8 rzeczy, których potrzebujesz, żeby ruszyć ze sklepem #biznes

  Avans
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Avans

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Avans jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Avans. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Avans?

  Avans działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Elektronika.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Avans . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.