NiezależnaOpinia

  Opinie Audiomagic

  Jeśli jesteś fanem wysokiej jakości muzyki, Audiomagic to twój centrum sprzętu audio! Sklep internetowy Audiomagic specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnego sprzętu audio w tym słuchawek, słuchawek dokanałowych/dousznych oraz wzmacniaczy audio. Audiomagic jest ekspertem w tych dziedzinach i chętnie doradzi każdemu klientowi przy wyborze sprzętu audio pod indywidualne wymagania.To sklep internetowy z wyjątkowym sprzętem audio, prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

  Audiomagic – poczuj magię muzyki!

  Sklep internetowy Audiomagic oferuje profesjonalną pomoc przy wyborze sprzętu audio. Firma specjalizuje się w przenośnym audio, słuchawkach oraz PC-audio. Produkty, oferowane w sklepie Audiomagic, są hitami w swoich klasach cenowych, co potwierdzają liczne recenzje sprzętu sklepu. Przed zakupem produktu w sklepie internetowym warto zapoznać się z opiniami użytkowników, gdyż one najlepiej świadczą o klasie sprzedawanych przez Audiomagic słuchawek i wzmacniaczy.

  Co oferuje sklep internetowy Audiomagic

  Ceny oferowane przez sklep Audiomagic, należą do najbardziej konkurencyjnych na rynku, co udaje firmie się osiągać dzięki licznym kontaktom z producentami i dystrybutorami sprzętu audio na całym świecie. Każdy ze sprzedawanych przez sklep internetowy Audiomagic produktów objęty jest pełną gwarancją realizowaną w Polsce. Masz pytania odnośnie do słuchawek, wzmacniaczy lub sprzętu audio? Nie wahaj się! Napisz lub zadzwoń do Audiomagic, a sklep internetowy postara się pomóc w ekspresowym tempie. Dostępne formy dostawy w sklepie internetowym Audiomagic:

  1) Kurier DPD. Firma wysyła zamówienia przesyłką kurierską DPD (Siódemka). Zamówiony towar będzie u Ciebie już następnego dnia roboczego po wysyłce od Audiomagic w przypadku miast. W przypadku bardzo małych miejscowości czas oczekiwania na przesyłkę z Audiomagic jest dwa dni robocze. Przesyłkę tą można monitorować na stronie internetowej. Przy przedpłacie na konto cena za wysyłkę kurierem jest 9,90 zł, a przy przesyłce pobraniowej 14,90 zł.

  2) Odbiór osobisty. Masz możliwość odbioru osobistego zamówionych przedmiotów w salonie Audiomagic w Warszawie. Jest to centrum Warszawy, blisko Rondo ONZ. Dokładna mapka gdzie się znajduje firma Audiomagic jest na stronie internetowej. W salonie Audiomagic można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą/kredytową. Dostępne formy płatności elektronicznej:

  1) PayPal.

  2) PayU.

  Także w sklepie internetowym Audiomagic istnieje możliwość zakupienia produktów na raty.

  Bezpieczeństwo z Audiomagic

  Sklep internetowy Audiomagic to ekspert w sprzedaży sprzętu audio w tym słuchawek i wzmacniaczy. Audiomagic łączy w sobie duże doświadczenie i profesjonalny serwis. Możesz zrobić zakupy na raty. Jeśli coś Ci nie odpowiadało, masz 14 dni na zwrot. Jeśli zamierzasz założyć konto użytkownika oraz korzystać z usług sklepu internetowego Audiomagic, firma poprosi o podanie do niej Twoich danych osobowych wyłącznie w celach, związanych z funkcjonowaniem sklepu i świadczeniem usług w nim oferowanych. Dane udostępniane dobrowolnie przez klientów na potrzeby realizacji umów:

  - Imię i nazwisko,

  - Adres e-mail,

  - Adresy korespondencyjny i wysyłkowy,

  - Numer telefonu,

  - Nazwa firmy i NIP.

  Jeśli chcesz skorzystać ze swoich uprawnień dotyczących danych osobowych lub zapytać o coś związanego z polityką prywatności sklepu internetowego Audiomagic, możesz skontaktować się z nim emajlowo lub telefonicznie.

  Pozostaw swoją opinię na temat sklepu internetowego Audiomagic

  Czy masz wiedzę na temat Audiomagic? Twoja informacja może pomóc potencjalnym klientom w podjęciu decyzji czy skorzystać z usług Audiomagic. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom. Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci Audiomagic otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi. Natomiast Audiomagic będzie mógł utrzymać poziom oraz zapewnić najlepszą obsługę zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom.

  Audiomagic
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Audiomagic

  Twoja opinia