Alsen : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Alsen

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

R
Rafał
Fajny sklep ze sprzętem elektronicznym, mają przystępne ceny niektórych produktów, a niektóre są trochę wysokie, ale kto szuka ten znajdzie. Posurfowałem trochę po sklepie i jest tam fajny wybór i ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  myszka dla gracza

  Fajny sklep ze sprzętem elektronicznym, mają przystępne ceny niektórych produktów, a niektóre są trochę wysokie, ale kto szuka ten znajdzie. Posurfowałem trochę po sklepie i jest tam fajny wybór i ceny dość konkurencyjne, tak jak wspomniałem, w zależności od tego co się szuka. Można tam znaleźć wszystko, dyski, tablety, laptopy, sprzęt i gadżety do biura i tak dalej. Mają też strefę gracza, co mnie bardzo ucieszyło. Dają możliwość zakupu na raty z zerowym oprocentowaniem, co nie zawsze jest możliwe w sklepach z elektroniką online i ja osobiście bardzo doceniam taką możliwość. Jest też możliwość odbioru wysyłki w ich sklepie na mieście. Obsługa bardzo uprzejma i szybko wszystko doszło.


Inni również oglądali

Logo Media Markt

Media Markt

12 opinie

Media Markt, sieć AGD, sprzedaje elektronikę. Zostało założone w Niemczech w 1979 roku....

Logo DHgate

DHgate

0 opinie

O platformie DHgate to internetowa platforma sprzedaży hurtowej i detalicznej. Firma DHgate została zał...

Logo Joom

Joom

7 opinie

Joom to internetowa platforma sprzedaży produktów z Chin, gdzie w bardzo niskich cenach znajdziesz wszystko, czego potrzebujes...

Logo Media Expert

Media Expert

116 opinie

Media Expert to dynamicznie rozwijajÄ…ca siÄ™ sieć sklepów elektrycznych, obecna na polskim rynku od pon...