NiezależnaOpinia

  Opinie Alsen

  Sieć Alsen powstała w 2003 roku. Obecnie w sieci zrzeszonych jest 390 salonów komputerowych na terenie całego kraju. To sprawia, że Alsen jest największą siecią partnerską branży komputerowej w Polsce. Jest kapitałowo powiązany z największym dystrybutorem sprzętu komputerowego w Europie Środkowo-Wschodniej firmą Ab S.A. Co z kolei ma ogromny wpływ na szerokość oraz atrakcyjność oferty. Alsen oferuje Państwu szeroki wachlarz produktów IT i elektroniki użytkowej oraz małego AGD, profesjonalną obsługę handlową oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Salony sieci Alsen znajdują się praktycznie we wszystkich miastach w kraju, dzięki temu skutecznie dociera do klientów końcowych i instytucjonalnych. Każdy z salonów to APS – Autoryzowany Punkt Sprzedaży i Autoryzowany Punkt Serwisowy komputerów PC Alsen, których Alsen jest producentem. W salonach firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą, która regularnie bierze udział we wyspecjalizowanych szkoleniach współfinansowanych z Europejskiego Funduszy Społecznego. Dzięki temu praca z klientem jest w pełni profesjonalna dla obydwu stron. Kluczowym elementem, wspierającym działanie sieci Alsen, jest sklep internetowy www.Alsen.pl. Funkcjonalność sklepu oraz równomierne pokrycie kraju salonami, pozwala klientowi końcowemu m.in. na zamówienie towaru przez Internet i odebranie go osobiście w salonach Alsen. W 2010 roku sieć została wyróżniona przez czytelników Rzeczpospolitej i Alsen otrzymał godło Laur Klienta – Odkrycie Roku 2010. W 2011 roku otrzymał wyróżnienie czytelników Dziennika Gazety Prawnej Dobra Marka - Jakość Zaufanie Renoma 2011 a w 2012 tytuł Quality International 2012 za profesjonalną obsługę handlową oraz wsparcie techniczne sieci salonów komputerowych Alsen.

  Oferta Alsen

  Oferta sieci Alsen to m.in. markowe zestawy komputerowe, notebooki, netbooki, wszelkiego rodzaju komponenty i peryferia komputerowe oraz akcesoria multimedialne. Sklep posiada również w ofercie szeroką gamę produktów z działu telekomunikacyjnego tj. telefony, urządzenia nawigacji GPS oraz elektronikę użytkową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Alsen rozszerzył swoją ofertę również o produkty z „małego” AGD, o produkty Fitness oraz art. dla dzieci. W sklepie za zakupy możesz zapłacić na kilka sposobów. Metodę płatności wybierasz przy składaniu zamówienia:

  - Rezerwacja w sklepie. Płatność przy odbiorze. W przypadku wybrania opcji "Rezerwacja towaru w sklepie" jedyną formą zapłaty jest płatność przy odbiorze.

  - Zamówienia Kurierem do domu. Gotówka (za pobraniem). Zapłatę za zakupy można dokonać kurierowi przy odbiorze, jako pobranie.

  - Gotówka (przelew tradycyjny). Zamówienie z wybraną opcją płatności przelewu tradycyjnego należy opłacić najpóźniej do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Numer konta bankowego do przelewu jest generowany po złożeniu zamówienia i przesyłany na adres mailowy przypisany do zamówienia. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. Wykonanie przelewu na konto sklepu Alsen po ustalonym czasie 48 godzin będzie się wiązało z automatyczną anulacją zamówienia.

  - Płatność PayU (przelew bezpośredni). Wybierając tą metode płatności, zostaniesz przekierowany na stronę pośrednika w płatnościach elektronicznych PayU S.A. i tam będziesz mógł wybrać swój bank spośród kilkunastu dostępnych banków.

  Dostawa i czas realizacji

  Darmowa dostawa kurierem od 199 zł:

  - Wybierz produkt oznaczony emblematem "Darmowa Dostawa";

  - Złóż zamówienie z płatnością Przelewem tradycyjnym lub e-przelewem;

  - Dokonaj płatności za zamówienie;

  - Ciesz się darmową dostawą kurierem.

  Alsen zapewni Państwu szybki i bezpieczny transport dzięki realizacji wysyłek za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich.

  Podziel się opinią!

  Czy korzystałeś już z usług Alsen? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  Alsen
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Alsen

  Twoja opinia