NiezależnaOpinia

  Opinie Alibaba

  Uruchomiona w 1999 r. Alibaba.com jest wiodącą platformą globalnego handlu hurtowego. Obsługuje miliony nabywców i dostawców na całym świecie. Jako część Alibaba Group, misją Alibaba jest ułatwienie prowadzenia działalności w dowolnym miejscu. Alibaba Robi to, dając dostawcom narzędzia niezbędne do dotarcia do globalnych odbiorców ich produktów, a także pomagając kupującym w szybkim i skutecznym znajdowaniu produktów i dostawców. Celem Alibaba jest zbudowanie przyszłej infrastruktury handlu. Wyobraża sobie, że klienci będą się spotykać, pracować i mieszkać w Alibaba, i że będzie firmą, która trwa co najmniej 102 lata. Wartości Alibaba są fundamentalne dla sposobu, w jaki działa i jak rekrutuje, ocenia i wynagradza swoich pracowników. Cześć wartości Alibaba to: najpierw klient, praca zespołowa, zmiana, integralność, pasja, zaangażowanie. Alibaba oferuje setki milionów produktów w ponad 40 różnych głównych kategoriach, w tym w elektronice użytkowej, maszynach i odzieży. Nabywcy tych produktów znajdują się w ponad 190 krajach i regionach i codziennie wymieniają setki tysięcy wiadomości z dostawcami na platformie. Jako platforma Alibaba rozwija usługi, które pomagają firmom robić więcej i odkrywać nowe możliwości. Niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonu komórkowego, czy kontaktujesz się z dostawcami w ich lokalnym języku, skorzystaj z Alibaba, aby zaspokoić wszystkie globalne potrzeby biznesowe.

  Jak kupować na Alibaba.com?

  Aby kupować na Alibaba, zapoznaj się z poniższymi instrukcjami:

  Krok 1. Znajdź produkty / dostawców, którymi jesteś zainteresowany na Alibaba. Istnieją dwie metody wyszukiwania produktów na Alibaba.com:

  1) Wprowadź słowa kluczowe i szukaj na stronie głównej Alibaba.com;

  2) Post RFQ;

  Krok 2. Skontaktuj się z konkretnym dostawcą, aby negocjować szczegóły produktu / zamówienia (takie jak cena produktu, sposób wysyłki, koszt wysyłki itp.)

  Krok 3. Po potwierdzeniu wszystkich szczegółów zamówienia należy złożyć zamówienie Trade Assurance online.

  Oferta Alibaba

  Pierwsza działalność Alibaba Group, Alibaba.com, jest czołową platformą globalnego handlu hurtowego obsługującą miliony nabywców i dostawców na całym świecie. Dzięki Alibaba.com małe firmy mogą sprzedawać swoje produkty firmom w innych krajach. Sprzedawcami na Alibaba.com są zazwyczaj producenci i dystrybutorzy z Chin i innych krajów produkcyjnych, takich jak Indie, Pakistan, Stany Zjednoczone i Tajlandia. Alibaba Inspection Service zapewnia jakość produktu. Inspektor odwiedzi fabrykę lub port, sfotografuje produkty i zatwierdzi certyfikat, aby upewnić się, że produkowane i wysyłane towary osiągają standardy jakości. Aby uzyskać potężne finansowanie handlu, pomyśl o e-Credit Line. Linia e-Credit jest przeznaczona do finansowania zakupów w Alibaba.com od chińskich dostawców. Możesz uzyskać pożyczki finansowe, o ile kwota przekracza 5000 USD, a kredyt jest dostępny. Upewnij się, że Twoje produkty są dostarczane do Ciebie. Alibaba oferuje przejrzyste i konkurencyjne ceny, śledzenie przesyłek online, gwarantowaną dostawę usług. Alibaba oferuje usługę identyfikacji biznesowej. Uzyskaj weryfikację i buduj zaufanie u dostawców za pośrednictwem Alibaba Business Identity Service. Wyświetlanie statusu weryfikacji zwiększyłoby odsetek odpowiedzi od dostawców.

  Ubezpieczenie handlu

  Alibaba nadaje darmową usługęa ochrony płatności:

  - 100% ochrony jakości produktu;

  - 100% na czas ochrony przesyłki;

  - 100% Ochrona płatności.

  Aby uzyskać pełną ochronę:

  1. Potwierdź swoje zamówienie przez Internet u dostawcy Trade Assurance.

  2. Płać na konto dostawcy wyznaczone przez Alibaba.com.

  Podziel się opinią!

  Czy masz wiedzę na temat Alibaba? Zostaw opinię! Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom, planującym wakacje, w dokonaniu prawidłowego wyboru.

  Alibaba
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Alibaba

  Twoja opinia