NiezależnaOpinia

  Opinie eDarling

  Serwis eDarling jest jedną z czołowych internetowych platform randkowych w Europie. Należy do berlińskiej firmy Spark Networks Services GmbH. Swoją działalność w Polsce eDarling rozpoczęła na początku 2010 roku. Oferta portalu eDarling jest skierowana do singli poszukujących poważnego i długotrwałego związku. Podstawą funkcjonowania portalu jest naukowo opracowana metoda doboru partnerskiego, dzięki której eDarling jest w stanie starannie wyselekcjonować propozycje partnerów, optymalnie spełniających oczekiwania użytkowników. Jako jedyny serwis europejski, oferuje swoim użytkownikom usługę „Poznajcie się” umożliwiającą usprawnienie, a także ułatwienie nawiązania kontaktu z drugą osobą.

  Metoda doboru partnerskiego eDarling

  Metoda doboru partnerskiego opiera się na modelu matematycznym, umożliwiającym dopasowanie partnerów, odwołując się do danych demograficznych, osobistych preferencji użytkownika oraz jego psychologicznego profilu. Podstawą doboru partnerów w wymienionych wyżej zakresach są odpowiedzi udzielone podczas jednego z najbardziej szczegółowych testów osobowości, oferowanych do tej pory przez portale randkowe. Dane zawierają istotne dla stworzenia związku informacje, na przykład: płeć, wiek, miejsce zamieszkania swoje lub partnera oraz wykształcenie. Osobiste preferencje składają się z pytań oscylujących wokół istotnych dla użytkownika tematów, dotyczących postrzegania życia, z perspektywy tworzenia długotrwałego związku, takich jak: „Czy chcesz mieć dzieci?” lub „Jak ważna jest dla Ciebie religia lub światopogląd Twojego partnera/ Twojej partnerki?”

  eDarling - Portal dla singli z aspiracjami

  Psychologiczny profil bazuje na pięcioczynnikowym modelu osobowości, tzw. „Wielkiej Piątce” („Big Five Personality Traits”), który w latach 90. XX wieku stał się jednym z najpopularniejszych i najważniejszych założeń współczesnej psychologii osobowości. Na podstawie modelu możliwe jest dobranie dwóch osób w taki sposób, aby miały one możliwie jak największe szanse na stworzenie długotrwałego związku. Jeżeli u użytkowników występuje dopasowanie demograficzne oraz zgodność osobistych preferencji, wówczas zostają sobie przez eDarling przedstawieni jako propozycje partnerów. Dobór partnerów to proces, podczas którego pozostają zachowane różnorodne zasady bezpieczeństwa. Oznacza to, że wszystkie dane są kodowane i przechowywane w taki sposób, aby zarówno inni użytkownicy, jak i też osoby trzecie nie mieli dostępu do nich.

  Bezpieczeństwo w czasie poszukiwań wymarzonej osoby

  W trosce o komfort użytkowników oraz jakość świadczonych przez eDarling usług, szczególną wagę firma przywiązuje do zachowania wysokich standardów dotyczących zarówno jakości produktu, doboru partnerskiego, jak również serwisu oraz bezpieczeństwa swoich użytkowników. Sukces w tym zakresie potwierdzają wyróżnienia i certyfikaty przyznane firmie eDarling przez niezależne organizacje oraz instytucje certyfikujące. Większość użytkowników portali randkowych, którzy szukają wymarzonej osoby, ma szczere i uczciwe zamiary. Niestety, zdarzają się czasem również wyjątki. eDarling przedstawia sześć wskazówek, które pomogą Ci w gronie dużej liczby użytkowników rozpoznać tych, których intencje są nie do końca szczere:

  1. Sprawdzaj podejrzane wypowiedzi.

  2. Uważaj na dane osobowe.

  3. Uważaj na prośby o pomoc pieniężną.

  4. Nie spiesz się.

  5. Zachowaj ostrożność na pierwszym spotkaniu.

  6. Podziel się swoją opinią.

  To dla eDarling bardzo ważne, aby zawierane w serwisie znajomości były uczciwe i szczere. Jeśli spotkałeś się z podejrzanym profilem, wiadomością lub prośbą, daj znać eDarling. Napisz do Działu Obsługi Klienta eDarling na adres emajlowy.

  Co sądzisz o ofertach eDarling?

  Podziel się opinią! Czy masz wiedzę na temat firmy eDarling? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  eDarling
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o eDarling

  Twoja opinia