NiezależnaOpinia

  Opinie KasaTak

  Potrzebujesz coś kupić, masz nieprzewidziane wydatki, ale brakuje Ci pieniążków? KasaTak może Ci pomóc w rozwiązaniu problemów pieniężnych. KasaTak jest największą w Europie firmą, która oferuje pożyczki za pośrednictwem internetu oraz telefonu komórkowego. W Polsce KasaTak oferuje pożyczki krótkoterminowe od 100 zł do 2000 zł na okres 15 lub 30 dni. Firma oferuje produkty finansowe, zbliżone do mikropożyczek. Produkty KasaTak są dostępne osobom, które ukończyły 21 lat oraz nie mają zadłużenia w innych instytucjach finansowych.

  KasaTak – „Więcej niż pieniądze. Dla każdego.”

  W 2005 roku firma KasaTak była pierwszą firmą w Europie, która rozpoczęła udzielać mobilne mikropożyczki. KasaTak jest obecna w 25 krajach na całym świecie. Pracują dla KasaTak ponad 220 specjalistów z różnych dziedzin finansów, którzy nieustannie udoskonalają ofertę dla klientów. W swojej pracy firma kieruje się pasją do innowacji. Ma jasną wizję i ambitną strategię rozwoju. Planuje zostać czołowej globalną firmą mikropożyczkową, aby z produktów i usług KasaTak mogli korzystać wielu zadowolonych klientów w różnych krajach. Podstawa działalności KasaTak – "Więcej niż pieniądze. Dla każdego."

  Co oferuje KasaTak

  Aby otrzymać pożyczkę KasaTak, wypełnij prosty wniosek o pożyczkę online. Kwota pierwszej pożyczki KasaTak to 2000 zł na 15 lub 30 dni. Także przygotuj numer własnego dowodu osobistego i numer posiadanego telefonu komórkowego. Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki, wykonaj przelew w wysokości 0,01 zł z własnego konta bankowego. To potwierdzenie Twoich danych osobowych i rachunku bankowego, podanych we wniosku o pożyczkę. Wybierz bank, w którym masz konto bankowe, a pożyczka może wkrótce być na Twoim koncie. Jeśli nie posiadasz konta w żadnym z oferowanych banków, należy wybrać konto BZ WBK. Po otrzymaniu przelewu 0,01 zł z Twojego konta, pożyczka KasaTak w ciągu 10 minut zostanie przelana na konto. Za kilka dni otrzymasz Pocztą Polską list z formularzem spłaty szybkiej pożyczki KasaTak. W szczególnych przypadkach KasaTak może poprosić Cię o skan dowodu osobistego. Pożyczkę KasaTak może otrzymać każdy od 21 do 70 roku życia, jeśli nie jest dłużnikiem w Krajowym Rejestrze Długów. Dla stałych klientów KasaTak proponuje pożyczkę krótkoterminową przez internet w kwocie nawet 4000 zł, która za godzinę może być już na Twoim koncie. Także możesz wysłać wniosek przez sms na specjalny numer, za godzinę już otrzymasz pieniądze. Każdy Klient KasaTak, po dokonaniu spłaty pożyczki może złożyć wniosek o kolejną szybką pożyczkę. Kolejna pożyczka KasaTak dostępna w ciągu 24 godzin.

  Pomoc i wsparcie od firmy KasaTak

  Przed upływem terminu spłaty pożyczki Każdy klient KasaTak otrzyma na podany adres korespondencyjny fakturę do zapłaty. Wyznaczony termin spłaty pożyczki krótkoterminowej to data, w której przelew musi być na rachunku bankowym KasaTak. Jeśli nie jesteś w stanie dokonać całkowitej spłaty pożyczki w wyznaczonym terminie spłaty, wówczas istnieje możliwość przedłużenie spłaty pożyczki KasaTak o dodatkowe 30 dni. KasaTak nie chce być jak każda firma, udzielająca pożyczek krótkoterminowych. Firma rozumie, że czasami na klientów spadają problemy finansowe, i dlatego ma zespół doradców, którzy doradzą klientom najlepszy dla obu stron termin płatności. KasaTak zachęca swoich klientów do zgłaszania wszelkich zapytań, dotyczących zawieranych Umów. W celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie zapytania możesz kontaktować z firmą drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną.

  Pozostaw swoją opinię

  Korzystałeś kiedyś z oferty KasaTak? Podziel się swoją opinią na temat tej firmy. Nawet krótki komentarz może być przydatny dla innych użytkowników, którzy planują skorzystać z oferty KasaTak.

  KasaTak
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o KasaTak

  Twoja opinia