100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-01-24
Zakup pożyczki
Moja pierwsza pożyczka w tej firmie było super, wszystko przebiegło gładko i bez problemów. Wtedy...Czytacz dalej
A. Górecka

Najwięcej głosów recenzja

  2021-11-05
pożyczki
NIE POLECAM. Za pierwszym razem dostałam pożyczkę 300 zł bez problemu natomiast po spłacie, przy ...Czytacz dalej
Marta G.

Opinie (2)

  (1)

 (1)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczki

  NIE POLECAM. Za pierwszym razem dostałam pożyczkę 300 zł bez problemu natomiast po spłacie, przy drugiej pożyczce zostałam poinformowana, że muszę wysłać skan wyciągu z konta lub zaświadczenie o zarobkach. Dodam, że aplikowałam znów tylko o taką samą kwotę. Zrezygnowalam i więcej do nich nie wrócę. ODRADZAM!!!!!!
  Firma wydzwania ciagle do ciebie. Spłacisz pozyczke od razu nagabują na kolejna. Masz pozyczke przed terminem nagabuja na refinansowania. Beznadziejna firma. Dzwonisz na infolinie jedna osoba mówi jedno druga inne. Jak nie masz konta w banku w którym oni maja to na przelew nawet kilka dni możesz czekac. A obsługa jakby polaczeniaa za karę odbierala.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup pożyczki

  Moja pierwsza pożyczka w tej firmie było super, wszystko przebiegło gładko i bez problemów. Wtedy nie wymagali dodatkowych dokumentów. Ale potem, kiedy chciałem drugą pożyczkę, nagle zaczęli mi prosić o zaświadczenie o dochodach. To nieco mnie zirytowało i ostatecznie zrezygnowałem z kolejnej pożyczki.


Inni również oglądali