Finea

Wszystkie opinie

Finea

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Zbyszek
Finea proponuje ciekawe usługi związane z finansowaniem firm. W ogólnym ujęciu, składając wniosek o przyznanie wsparcia finansowego w tej firmie, występujemy o wsparcie płynności finansowej poprzez...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  finasowanie firmy

  Finea proponuje ciekawe usługi związane z finansowaniem firm. W ogólnym ujęciu, składając wniosek o przyznanie wsparcia finansowego w tej firmie, występujemy o wsparcie płynności finansowej poprzez sfinansowanie określonych faktur. To przedsiębiorca wybiera, które faktury chce objąć finansowaniem, na jak długo oraz wreszcie – w jakiej formie, np. powiadamiając kontrahenta o tym lub nie. Jako stosunkowo jedna z nielicznych firm faktoringowych, Finea przewiduje w swojej ofercie możliwość skorzystania z faktoringu cichego. W ten sposób, kontrahent nie jest informowany o dokonywanej cesji wierzytelności. Faktoring może też opłacać należności firmy w sytuacji, gdy to ona jest wierzycielem z tytułu faktury. Korzystałem z ich usług i jestem zadowolony. Polecam.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Finea

Jeżeli prowadzisz firmę i chwilowo nie masz płynności finansowej, to może rozważasz opcję finansowania? Firma Finea to instytucja finansowa, która może zainteresować Cię swoją ofertą, ponieważ oferuje wsparcie finansowe dla firm. Chciałbyś dowiedzieć się, jak wygląda współpraca z firmą? Na co możesz liczyć w kwestii finansowania? Ile czeka się na finansowanie faktur bądź zakupów dla swojej działalności? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania to najlepiej przeczytać opinie klientów pozostawione na naszej stronie. Może aktualne recenzje użytkowników przybliżą Ci możliwości firmy Finea. Warto przeczytać, co o Finea sądzą inni.

O Finea
Finea to firma świadcząca usługi faktoringu, której siedziba znajduje się w Warszawie. Firma ta działa na rynku już od 2018 roku, oferując przede wszystkim finansowanie faktur i zakupów małych i średnich przedsiębiorstw. Finea jest spółką należącą do Grupy eFaktor ponadto firma jest także członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Usługi i produkty oferowane przez Finea
Finea swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców. Dzięki firmie przedsiębiorca może uzyskać finansowanie faktur, których termin jeszcze nie upłynął. Jeżeli klient przekaże swoją wierzytelność do Finea, to może liczyć na szybkie otrzymanie kwoty wskazanej na fakturze. Firma dba o to, aby kontrahent wywiązał się ze zobowiązania. Oprócz tego możliwe jest również ciche finansowanie, dzięki któremu kontrahent nie wie, że faktura będzie finansowana przez firmę Finea. W ofercie firmy znajduje się także finansowanie zakupów dla przedsiębiorstwa. W ramach tej opcji Finea pokrywa koszty za zakupy zrealizowane przez firmę w terminie wymagalności faktury bądź przed wskazanym terminem. W takim przypadku klient zobowiązany jest zapłacić za to finansowanie we wcześniej umówionym terminie. Firma świadczy także usługę leasingu, w ramach której Finea finansuje wkład własny na leasing i rozkłada go klientom na 12 rat. Oferta jest także skierowana dla obcokrajowców, ponieważ Finea współpracuje z firmami prowadzonymi przez obcokrajowców. Wystarczy posiadać kartę stałego pobytu i nieprzerwanie prowadzić działalność przez minimum 12 miesięcy.

Finansowanie w firmie Finea
Aby skorzystać z usług, jakie oferuje firma Finea, najlepiej skontaktować się z Doradcą. W tym celu wystarczy na stronie internetowej firmy zostawić swoje dane kontaktowe, wypełniając stosowny formularz. Następnie wystarczy poczekać na kontakt ze strony Doradcy. Podczas rozmowy można wybrać odpowiednie rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa. Gdy udało się wybrać najlepszy rodzaj finansowania, wystarczy zarejestrować się za darmo na stronie firmy Finea. Po podaniu niezbędnych danych firma musi dokonać weryfikacji prowadzonej działalności. Jeżeli weryfikacja i historia finansowa, czyli sprawdzenie wyciągu bankowego za ostatnie 6 miesięcy będzie pozytywna, to wystarczy dodać fakturę, która wymaga finansowania. W ciągu 15 minut powinna przyjść wiadomość zwrotna z informacją o możliwości otrzymania gotówki.

Recenzje i opinie klientów o Finea
Prowadzisz firmę i korzystasz z finansowego wsparcia? Może korzystałeś już z usług oferowanych przez firmę Finea? Jeżeli twoje przedsiębiorstwo potrzebowało wsparcia i zdecydowałeś się na finansowanie od Finea, to opisz nam swoje doświadczenie związane z firmą. Twój feedback będzie pomocny dla innych przedsiębiorców. Czy wspólnie z Doradcą wybraliście najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy? Z jakiego finansowania skorzystałeś? Jak wyglądało to od strony formalnej? Czy długo czekałem na decyzję i realizację umówionego sposobu finansowania? Opisz nam wszystko, czekamy na Twoją opinię.