Bankowy Operator

Wszystkie opinie

Bankowy Operator

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

R
Rafał
Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu na swoją kolej w banku i n...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu na swoją kolej w banku i na przejazdy po mieście. Bardzo dobry pomysł. Szczególnie jeżeli twoja historia kredytowa nie jest nieskazitelna. To wcale nie wyklucza z możliwości skorzystania z pożyczki gotówkowej, tylko w tradycyjny sposób zajęłoby to dużo więcej czasu. W serwisie tym znajdują się też oferty dla klientów, którzy są zadłużeni. Istnieją firmy udzielające pożyczek z minimalnymi wymogami, jeżeli chodzi o dokumenty i nie wszystkie firmy kontrolują klientów w BIK-u. Generalnie jestem zadowolony, bo znalazłem pożyczkę nie wychodząc nawet z domu.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Bankowy Operator

Czy skorzystałeś z usług platformy internetowej Bankowy Operator? Zapożyczyłeś się? Potrzebujesz gotówki na już? Może czas na kredyt? Platforma internetowa ​​Bankowy Operator może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zobacz co mają w ofercie. Bankowy Operator nie jest natomiast jedynym takim miejscem na sieci, więc z pewnością warto przeglądnąć opinie innych klientów na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie ta idealna aplikacja dla Ciebie czytając recenzje innych kupujących, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Naprawdę warto. 

 

O Bankowy Operator. Bankowy Operator oferuje pożyczki konsumenckie i kredyty. Dopasują kredyt do Twojej historii, w tym, dobra historia kredytowa, zaległości w BIK i BIG oraz zajęcia komornicze. 

 

Produkty i usługi oferowane przez Bankowego Operatora
Na stronie głównej widnieje kalkulator służący do oszacowania pożyczki. Tu wystarczy przesunąć strzałkę, aby wybrać kwotę, którą klient chce pożyczyć oraz czas, który klient ma by spłacić pożyczkę. Po wybraniu potrzebnych danych, poniżej ukaże się informacja na temat wysokości miesięcznej raty, całkowitej kwoty do spłaty oraz całkowity koszt kredytu. Należy pamiętać, że kalkulator ma jedynie charakter informacyjny i przykładowy. Po wybraniu kwoty i czasu spłaty, kliknij “Proszę o kontakt” i wypełnij wszystkie pola. Tu należy podać dane osobowe, adres oraz numer telefonu. Warto pamiętać, że pożyczka zaciągnięta przez Internet może obniżać zdolność kredytową klienta. Na samym dole strony podany jest przykład dla standardowej pożyczki z uwzględnieniem RRSO. Minimalny okres kredytowania to 24 miesiące, a maksymalny to 60 miesięcy, Za każde pożyczone 1000 zł, średni miesięczny koszt wynosi 6 zł na pożyczki zaciągnięte na okres od 55 miesięcy. Kwoty kredytów od 1000 zł do 100 000 zł i kwoty pożyczek od 500 zł do 15 000 zł. Wiarygodność kredytowa, data wypłaty pożyczki, długość okresu kredytowania i data płatności pierwszej raty klienta są decydujące jeśli chodzi o ostateczne warunki kredytowania. Serwis Bankowy Operator przetwarza informacje wysłane przez klienta w celu bezpłatnego dopasowania ofert kredytu czy też pożyczki, jak i innych produktów. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, kieruj się do zakładki “Regulamin”. Tu dowiesz się wszystkiego na temat definicji używanych na stronie, postanowień ogólnych i usług oferowanych przez Bankowego Operatora. Tu poczytasz o prawach i obowiązkach klienta, odpowiedzialności administratora, prawach autorskich oraz o wiele więcej dodatkowych informacji potrzebnych do podjęcia decyzji finansowych. Zmiany w regulaminie komunikowane są regularnie na stronie. 

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Bankowego Operatora
Czy skorzystałeś z usług Bankowy Operator? Przekonałeś się czy to coś dla Ciebie? Zakupiłeś wymarzona rzecz używając zapożyczonych pieniędzy? Jak przebiegł procej weryfikacji i komumikacji z przedstawicielami firmy? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. Czy było warto się skusić? W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność firmy i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces założenia konta? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Czy byli pomocni? Czy usługi oferowane przez Bankowego Operatowa są dobrej jakości? Wszystkie opinie klientów są na wagę złota. Recenzje są niezwykle ważne ponieważ pomagają innym klientom w podjęciu decyzji o tym czy to właśnie ten sklep jest odpowiedni dla nich czy też nie. Na co czekasz. W trosce o innych, zostaw recenzję.