Ticketmaster Opinie

: 13
23% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

R
Roman
Miałem 2 bilety na przekładany 2 lata koncert Iron Maiden. Jeden z nich musiałem niestety zwrócić. Byłem trochę przestraszony opiniami w internecie, ale okazało się że po półtora dnia od wypełnieni...Czytacz dalej
A
Anna
Porażka pod względem customer service- nie rozumiem jaki jest sens posiadania numeru skoro odrzuca wszystkie połączenia albo trzyma Cię w kolejce przez 40 min a i tak się z nikim nie połączysz. Kpi...Czytacz dalej
J
Jaroslaw
Zakupiłem 2 bilety na koncert. ticketmaster pobrał środki i nie dostarczył biletów. infolinia rzekomo dziala od w śmiesznych godzinach: 9:30-13:00. Natomiast nie da się tam dodzwonić mimo oczekiwan...Czytacz dalej
A
Adam
półtora godziny wiszę na telefonie do infolinii i cały czas muzyczka ... i końca nie widać tylko pani z automatu co jakiś czas .. że niby ktoś zaraz odbierze :) Formularza kontaktowego brak (chyba,...Czytacz dalej
J
Jakub
Przy okazji zakupu biletów skusiłem się na zakup zatyczek do uszu. Minęło 2 miesiące, zatyczek nie otrzymałem. Na pytanie o zamówienie odsyłają mnie do zewnętrznej firmy.Czytacz dalej

Opinie (13)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bilety Iron Maiden

  Miałem 2 bilety na przekładany 2 lata koncert Iron Maiden. Jeden z nich musiałem niestety zwrócić. Byłem trochę przestraszony opiniami w internecie, ale okazało się że po półtora dnia od wypełnienia formularza zwrotu otrzymałem pieniądze z powrotem.

  Natomiast drugi z biletów pozostał w domu na drugim końcu polski, ale okazało się że w dniu koncertu można przed stadionem wyrobić duplikat. Co prawda 10zł za wydruk duplikatu to trochę przesadzona cena, ale przynajmniej dało się to sprawnie i szybko załatwić.

  Ja również zwróciłam bilety na ten koncert, czekam na zwrot pieniędzy od 7 czerwca... A w teorii na zwrot mają 30 dni.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bilet na koncert Harrey Styles

  Porażka pod względem customer service- nie rozumiem jaki jest sens posiadania numeru skoro odrzuca wszystkie połączenia albo trzyma Cię w kolejce przez 40 min a i tak się z nikim nie połączysz. Kpiny totalne. Mało tego nie wysłali biletu pocztą jak to mieli zrobić. Tylko nerwy można stracić przy takiej obsłudze klienta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Środki pobrane - biletów brak

  Zakupiłem 2 bilety na koncert. ticketmaster pobrał środki i nie dostarczył biletów. infolinia rzekomo dziala od w śmiesznych godzinach: 9:30-13:00. Natomiast nie da się tam dodzwonić mimo oczekiwania na połączenie ponad godzinę. Po niemal tygodniu ticketmaster w końcu zwrócił środki. Nigdy więcej nie skorzystam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  żaden - bo się dodzwonić nie mogę a przed kupnem chciałem o coś zapytać

  półtora godziny wiszę na telefonie do infolinii i cały czas muzyczka ... i końca nie widać tylko pani z automatu co jakiś czas .. że niby ktoś zaraz odbierze :) Formularza kontaktowego brak (chyba, że ma się już bilet)... no chyba, że listem zwykłym bo adres stacjonarny jest :) Żenada...


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bilety i zatyczki do uszu.

  Przy okazji zakupu biletów skusiłem się na zakup zatyczek do uszu. Minęło 2 miesiące, zatyczek nie otrzymałem. Na pytanie o zamówienie odsyłają mnie do zewnętrznej firmy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Harry Styles

  Ticketmaster to jest po prostu gówno pierwszej świeżości drodzy Państwo. Nie da się tu kupić biletów na konkretny sektor, za konkretną cenę, po prostu się nie da. A jak nie weźmiecie biletów, które Wam losowo wcisną, za chuj wie jakie bejmy i w dodatku nie obok siebie, to po 10 minutach stoicie w kolejce na jebane 70000 ludzi po raz kolejny. I ja się kurwa pytam, co za pierdolony debil bez rozumu i godności człowieka, ale dumny z siebie, dopuszcza do działania ten chłam? Jakim prawem w ogóle sprzedaż w ten sposób wygląda i nikt tej kupy dymiącego gówna jeszcze nie zamknął? Ano pewnie dlatego, że mieszkamy w Polsce.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  2 bilety na koncert Iron Maiden Warszawa 2022 PGE Narodowy

  Niestety z powodu zmiany terminu koncertu bilety musiałam zwrócić. Mój wniosek o zwrot został przyjęty, 7 czerwca dostałam wiadomość, że w ciągu 30 dni dostanę zwrot na konto. Czekam już grubo ponad miesiąc. Na wiadomość w tej sprawie dostałam jedynie odpowiedź "Zauważyliśmy, że utworzyli Państwo więcej niż jedno zgłoszenie dla tego samego zapytania. Zamkniemy tę prośbę i odpowiemy Państwu w pierwotnym zgłoszeniu."


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bilet na koncert

  Cyrk, żenada i nieporozumienie. Zakupiłem bilety na Impact Festival, który został odwołany. Została mi zaproponowana wymiana biletów na koncert Five Finger Death Punch w Warszawie. W tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że w mailu (jak i na stronie wydarzenia) widniał piękny plakat, na którym jak byk stało "Five Finger Death Punch+Hollywood Undead" (już bez Black Label Society), czyli dwa z trzech zespołów, na które wykupiłem bilet, i dwa, na których mi zależało. Bilet przeniosłem - o dziwo bez problemów.

  Sielanka? No nie, bo kupiłem bilet kolekcjonerski, to jest 250 złotych podstawy+cena biletu kolekcjonerskiego+dostawa biletu kolekcjonerskiego. Przeniesiony został tylko bilet wejścia. Czyli z biegu byłem w plecy o dodatkowe 50 złotych, którego oczywiście nikt mi nie zwrócił, mimo że bilet kolekcjonerski nie został ani stworzony, ani wysłany. Oczywiście odpowiedzi na zgłoszenie brak.

  Czy to koniec?

  Otóż absolutnie k...wa nie. Coś mnie tknęło i sprawdziłem wydarzenie na stronie internetowej kilka dni przed koncertem. Skład koncertu nie uwzględniał Hollywood Undead, jako support występowali Solence i The Kroach. Jest to całkowicie inne wydarzenie niż to, na które kupiłem bilet.

  Żeby tego było mało, za bilet na płycie, który został przeniesiony, zapłaciłem 250 złotych, czyli cenę adekwatną do wydarzenia. Wartość biletu na płycie "nowego" koncertu to 99 złotych. Zostałem z biletem za ponad 2,5 wartości, na wydarzenie, którym w ogóle nie byłem zainteresowany.

  Jak część wie, a część zapewne dowie się dopiero po czasie, mimo rozwoju technologii i XXI wieku, ta firma krzak nie oferuje możliwości zwrotu biletów na swojej stronie, więc pozostało mi skorzystać z innych form komunikacji.

  No i w tym momencie zaczął się ostatni etap mojej przeprawy z pożalcie się bogowie firmą, jaką jest (tfu) Ticketmaster - próby kontaktu z kimkolwiek/czymkolwiek w celu zwrotu biletu. Na formularz zgłoszeniowy oczywiście nie dopowiedział nikt. Na drugi także. Napisałem więc maila. Jakież było więc moje zdziwienie (żadne) kiedy na maila również nikt nie odpowiedział. Na całe szczęście internet cudownym narzędziem jest i znalazłem świętego Graala komunikacji z firmami wszelkiej maści - numer na infolinię (którego BTW. na stronie w zakładce kontakt nie uświadczycie). Pozostało więc tylko zadzwonić i porozmawiać z jakimś człowiekiem rozumnym na temat zaistniałej sytuacji.

  O ja naiwny, niewinny jak nieobsrana łąka - takiego wała jak ta firma cała. Informacje na temat infolini które znalazłem brzmiały: infolinia w tygodniu między 9:30 a 13:30. Zacznijmy od tego, że jest to kpina, a nie normalne godziny urzędowania infolinii. Ale na tym nie skończymy, oooj nie.

  Pierwsze połączenie wykonałem w okolicach 10:30. Przywitał mnie brak charakterystycznego sygnału oczekiwania na połączenie oraz bardzo miły komunikat automatu operatora, że linia jest zajęta. "Dziwne" pomyślałem, byłem przekonany, że w przypadku zajętej linii połączy mnie z automatyczną sekretarką, w której inny przemiły automat poinformuje mnie, że konsultanci są zajęci lub wyrecytuje inną formułkę. Odczekałem 10 minut, wykonałem kolejne połączenie, to samo. Następnie po kilku minutach kolejne i ruszyłem dalej w dzień.

  Ostatnią próbę kontaktu z infolinią podjąłem o godzinie 12:56. Był to największy sukces tego dnia, bo jak się okazało (tfu) Ticketmaster jednak posiada swoje automaty i bardzo miły głos poinformował mnie, że infolinia jest czynna od 9:30 do 13:00 (jak miło, ubyło pół godziny) oraz że czekam na połączenie z konsultantem. Jako człowiek niecierpliwy doczekałem "tylko" do 13:21.

  Wszystko wskazuje więc na to, że firma krzak, jaką niewątpliwie jest Ticketmaster wyłącza telefony i/lub automatyczną sekretarkę w trakcie godzin urzędowania infolinii i włącza ją zaraz przed zakończeniem pracy.

  Zostałem więc z:

  1. Biletem za 300 złotych, który był jednak przeniesionym biletem za 250 złotych, o wartości 99, którego nie opłacało mi się ani odsprzedać, ani wykorzystać, bo musiałbym wydać na dojazd drugie tyle, na co zostałem oszukany.
  2. Pogardą do Ticketmastera na całe życie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bilety na koncert Iron Maiden

  Katastrofa. Zachowania typowe dla monopolisty. Zerowe ukierunkowanie na klienta. Przerasta ich prosty problem - zmianą danych na bilecie - odpowiedź po pięciu tygodniach, na dzień przed koncertem, po dostarczeniu biletów ze złymi danymi. Chyba i tak miałem szczęście - ludzie na fejsie pisali, że w ogóle nie dostali biletów. Wielka filozofia, by do automatycznej odpowiedzi w tej kwestii można dodać proste zdanie: "postaramy się wprowadzić na czas, a jeśli okaże się to niemożliwe zapewniamy o możliwości dokonania jej przed koncertem". Zamiast tego milczenie i aroganckie komunikaty w stylu: "to kolejne zgłoszenie na ten sam temat. Anulujemy". Kolejna sprawa.. nie działająca infolinia - telefon, którego nikt nie odbiera! Nie można nagrać komunikatu "infolinia nie działa"? Po co? Niech bałwany dzwonią, buahahahaha!! UOKiK powinien się nimi zająć.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bilety na koncert

  Obiecali mi zwrot środków za odwołany koncert w przeciągu 30 dni roboczych (zgłoszenie przyjęli jakoś po dwóch tygodniach od wyslania formularza), jednak na moim koncie po 30 dniach roboczych (byl to okres okolo półtora miesiąca) nie pojawiły się pieniądze za bilety. Pisalam maile z przypomnieniem o moim zwrocie i od tygodnia lub wiecej nie dostaje odpowiedzi. Jeśli chodzi o sam zakup biletów odbywał sie przyzwoicie natomiast zwroty srodkow/biletow to jest jedna wielka porazka, nie polecam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Koncert Iron Maiden

  Szkoda zużywać klawiszy na tą firmę dno


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bilet

  Brak zwrotu środków za zakupiony bilet na odwołane przez Ticketmaster w ostatniej chwili wydarzenie. Zero przeprosin. Mają Kluenta gdzieś. Brak jakiejkowiek informacji na temat zwrotu. Fatalna obsługa. Utrudniony kontakt. Odradzam.


Inni również oglądali