Ticket Liquidator Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

T
Tomasz
Pierwotnie kupiłem z tej strony bez czytania recenzji. Wiem, błąd z mojej strony. Więc po przeczytaniu recenzji byłem zdenerwowany, że nie dostanę biletów lub będą fałszywe. Likwidator biletów prze...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Pierwotnie kupiłem z tej strony bez czytania recenzji. Wiem, błąd z mojej strony. Więc po przeczytaniu recenzji byłem zdenerwowany, że nie dostanę biletów lub będą fałszywe. Likwidator biletów przekazał moje bilety przez MyTicketTracker, a firma odmówiła ich wysłania do tygodnia przed wydarzeniem. Powiedzieli, że ma to zapewnić, że nie zostaną skopiowani, ale nadal byłem sceptyczny. Dzwoniłem dwa razy w ciągu dwóch miesięcy (obsługa klienta była bardzo dobra), aby sprawdzić, czy są jakieś aktualizacje na moich biletach, a ich wysyłka była nadal zaplanowana na tydzień przed wydarzeniem. Bilety były prawdziwe, Karen z obsługi klienta była świetna! Nie mówię, że nikt nie zostanie oszukany na tej stronie, ale mieliśmy dobre doświadczenia, więc chciałem poinformować innych, że nie wszystkie ich bilety są oszustwami!


Inni również oglądali