NiezależnaOpinia

  Opinie ESKK

  ESKK to pierwsza placówka edukacyjna stworzona w ramach ESCC (European School for Correspondence Courses). ESCC jest największą instytucją edukacyjną w Europie zajmującą się kształceniem na odległość. W chwili obecnej posiada oddziały w 7 państwach: w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, w Rosji, na Ukrainie, na Białorusi i w Kazachstanie. Pod względem liczby uczących się ESCC jest jedną z największych instytucji edukacyjnych na świecie. Pierwszą placówką stworzoną w ramach organizacji (1991 rok) była Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego z siedzibą w Poznaniu. ESCC gwarantuje wysoki poziom merytoryczny kursów; są one opracowywane przez kadrę fachowców w danych dziedzinach, w oparciu o nowatorskie programy nauczania dostosowane do potrzeb rynku. Metoda dydaktyczna stosowana w kursach wywodzi się z bogatego doświadczenia edukacji korespondencyjnej w USA i krajach Europy Zachodniej. Każdy student jest „jedyny w klasie” – sam wybiera tempo, w jakim będzie się uczył, i ma zapewnioną opiekę osobistego nauczyciela.

  Misja ESKK

  Od 25 lat kursy ESKK do samodzielnej nauki języka pokonują ograniczenia wynikające z braku czasu, dostępu do odpowiednich szkół i atrakcyjnych pomocy naukowych. ESKK oferuje alternatywne, wartościowe metody kształcenia na odległość wszystkim zainteresowanym podniesieniem kwalifikacji zawodowych bądź rozwojem własnych zainteresowań. ESKK gwarantuje wysoki poziom merytoryczny kursów:

  - materiały opracowywane przez kadrę fachowców w danych dziedzinach;

  - nowatorskie programy nauczania dostosowane do potrzeb rynku;

  - każdy student jest „jedyny w klasie” – sam wybiera tempo, w jakim będzie się uczył;

  - zapewniona opieka osobistego nauczyciela.

  Pierwszy kurs ESKK – „Angielski dla początkujących” wystartował niemal ćwierć wieku temu i cieszył się tak olbrzymią popularnością, że w unowocześnionej i wzbogaconej wersji funkcjonuje do dziś. Nadal jest najchętniej wybieraną pozycją z oferty ESKK. Do tej pory ukończyło go ponad ćwierć miliona Polaków!

  Zalety nauki w ESKK

  Tworząc ofertę edukacyjną, ESKK stara się spełniać 4 podstawowe postulaty studentów:

  1. Różnorodność tematyczna kursów. Obecnie w ofercie ESKK znajduje się 90 kursów z różnych dziedzin.

  2. Wygoda i łatwość nauki. Kursy ESKK są opracowane z myślą o indywidualnym, uczącym się samodzielnie studencie. Nauka opiera się na naturalnym, szybkim i skutecznym sposobie przyswajania wiedzy – 15-30 minut nauki dziennie wystarcza, by w ciągu miesiąca opanować zawartość pakietu lekcyjnego. Autorzy kursów – biorąc pod uwagę specyfikę nauki na odległość – największy nacisk kładą na praktyczne aspekty omawianych zagadnień. Lekcje napisane są przystępnym językiem i można z nich korzystać w dowolnym miejscu i czasie.

  3. Wiedza pomocna w przyszłości. ESKK chce, aby dzięki jego materiałom do nauki studenci zdobyli praktyczne umiejętności, dlatego każdy kurs zawiera wiele różnorodnych ćwiczeń, przykładów i zadań do samodzielnego rozwiązania. Stwarza też możliwość przystępowania do egzaminów zewnętrznych, po zdaniu których można otrzymać świadectwo instytucji przeprowadzającej egzamin, również o statusie międzynarodowym.

  4. Jakość. Z myślą o studentach ESKK nieustannie podnosi jakość oferowanych usług edukacyjnych. Stawiając na kompleksowe oraz nowoczesne rozwiązania stworzył szeroką gamę produktów multimedialnych będących idealnym uzupełnieniem tradycyjnych metod nauki. Są to kursy w wersji online, dodatki multimedialne, prace domowe oraz interesujące ćwiczenia interaktywne dostępne przez Internet.

  Pozostaw swoją opinię o ESKK

  Czy masz wiedzę na temat ESKK? Twoja informacja może pomóc potencjalnym klientom w podjęciu decyzji czy skorzystać z usług ESKK. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  ESKK
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o ESKK

  Twoja opinia